Portret de preşedinte: Crin Antonescu

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ingrid S
Asa-i ca nu mai faci diferenta intre intoxicari si realitate? Grea treaba.

Adica intre Antena3 si cine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ingrid S spune:

Nu ma uit la Antena, revino-ti. Citesc presa pe net.

Mickyyy, asa-i ca te-ai distrat? Insa lipsesc cativa talhari de frunte care scormona prin gunoiul postdecembrist, recte Base, Udrea, Cocos, Videanu, Umbrarescu, Boc...lista e deschisa ca se actualizeaza mereu, Macovei procuror ceausist si iubitoare vesnica de Bivolaru si tot asa. Of course, unde se da beutura, Base e primul. Chiar si Cina de taina de-ar fi.

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

Prost sa fi, noroc ca esti! N-are baiatul nicio jena:

www.hotnews.ro/stiri-politic-12818187-crin-antonescu-voi-mai-participa-mitinguri-basescu-nu-calificat-norme-despre-implicarea-presedintilor-campanie.htm" target="_blank">la miting baieti!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns almo spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ingrid S

Nu ma uit la Antena, revino-ti. Citesc presa pe net.

Mickyyy, asa-i ca te-ai distrat? Insa lipsesc cativa talhari de frunte care scormona prin gunoiul postdecembrist, recte Base, Udrea, Cocos, Videanu, Umbrarescu, Boc...lista e deschisa ca se actualizeaza mereu, Macovei procuror ceausist si iubitoare vesnica de Bivolaru si tot asa. Of course, unde se da beutura, Base e primul. Chiar si Cina de taina de-ar fi.

Ingrid S si Diana

Cativa nebuni si-au spus la masa: "Numai noi formam aici lumea buna". Si lumea ii crede.
Vauvenargues


nu te mai stradui ca nu are rost. am vazut cat de des s-a dus la lucru in parlament si mai mult nici ca ne trebuie sa vedem ce hahalera e.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ingrid S spune:

Citat:
citat din mesajul lui almo

Citat:
citat din mesajul lui Ingrid S

Nu ma uit la Antena, revino-ti. Citesc presa pe net.

Mickyyy, asa-i ca te-ai distrat? Insa lipsesc cativa talhari de frunte care scormona prin gunoiul postdecembrist, recte Base, Udrea, Cocos, Videanu, Umbrarescu, Boc...lista e deschisa ca se actualizeaza mereu, Macovei procuror ceausist si iubitoare vesnica de Bivolaru si tot asa. Of course, unde se da beutura, Base e primul. Chiar si Cina de taina de-ar fi.




nu te mai stradui ca nu are rost. am vazut cat de des s-a dus la lucru in parlament si mai mult nici ca ne trebuie sa vedem ce hahalera e.


Album
http://picasaweb.google.com/nicole.poze



Pai presedintele tau ne-a dovedit ce hahalera e tocmai cand isi exercita functia. Macar de la Antonescu mai am asteptari.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catrinik spune:

Antonescu e de o sapt interimar si a facut exact ce il acuza el pe Basescu deja de vreo 2-3 ori.

Antonescu: "Financial Times, in ciuda faptului ca este un foarte prestigios organism de presa, vorbeste din auzite si din auzite incorect"



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns almo spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ingrid S

Citat:
citat din mesajul lui almo

Citat:
citat din mesajul lui Ingrid S

Nu ma uit la Antena, revino-ti. Citesc presa pe net.

Mickyyy, asa-i ca te-ai distrat? Insa lipsesc cativa talhari de frunte care scormona prin gunoiul postdecembrist, recte Base, Udrea, Cocos, Videanu, Umbrarescu, Boc...lista e deschisa ca se actualizeaza mereu, Macovei procuror ceausist si iubitoare vesnica de Bivolaru si tot asa. Of course, unde se da beutura, Base e primul. Chiar si Cina de taina de-ar fi.

Ingrid S si Diana

Cativa nebuni si-au spus la masa: "Numai noi formam aici lumea buna". Si lumea ii crede.
Vauvenargues


nu te mai stradui ca nu are rost. am vazut cat de des s-a dus la lucru in parlament si mai mult nici ca ne trebuie sa vedem ce hahalera e.




Pai presedintele tau ne-a dovedit ce hahalera e tocmai cand isi exercita functia. Macar de la Antonescu mai am asteptari.

Ingrid S si Diana



cum ar fi de genul "SOC LA TVR: Crin Antonescu acuza; UE ca; vrea sa; m#259;sluiasca referendumul

Cititi mai mult:sOC LA TVR: Crin Antonescu acuza; UE ca; vrea sa masluiasca referendumul - Referendum pentru demiterea pre#351;edintelui 2012 > EVZ.ro http://www.evz.ro/detalii/stiri/soc-la-tvr-crin-antonescu-acuza-ue-ca-vrea-sa-masluiasca-referendumul-992334.html#ixzz20tGoItn3
EVZ.ro " iar a avut o zi proasta!


Album
http://picasaweb.google.com/nicole.poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ingrid S spune:

Dar voi sunteti neobosite mai...la toate subiectele ce privesc politica...aveti timp sa respirati, mancati, dormiti?
Adevarat ca unde e Antonescu pomenit hop si voi, ati fi in stare sa-i declarati neconstitutionala si hartia de la wc. Nu-i bai, continuati, sunteti amuzante, pe cuvant.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns turturica spune:

Ma scuzati ca intreb, totusi nu imi vine sa cred, da' baiatul asta e chiar pe bune?

www.hotnews.ro/stiri-esential-12817688-crin-antonescu-este-probabil-nu-reusim-intrarea-schengen-dar-nu-are-legatura-evenimentele-politice-din-romania.htm" target="_blank">Antonescu: Nu reusim intrarea in Schengen, dar nu are legatura cu evenimentele din Romania

www.evz.ro/detalii/stiri/soc-la-tvr-crin-antonescu-acuza-ue-ca-vrea-sa-masluiasca-referendumul-992334.html" target="_blank">Antonescu acuza UE ca vrea sa masluiasca referendumul

Incep sa cred ca nici un Vadim Tudor n-ar fi fost chiar asa de rau ...

Mergi la inceput