Clubul "babelor" FIV-oase 48

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aadina spune:

Ana, si eu am trimis email si ei si lui Uscatescu acum vreo saptamana in urma.Acum 2 zile mi-a trimis un email Uscatescu in care mi-a scris ca va citi ceea ce i-am trimis si imi va raspunde, dar inca nu am primit raspunsul, iar de la avram nu am primit inca nimic. Asa ca , mai ai putina rabdare.Si nici eu nu am trecut nr. de telefon in email.

Fetelor, mi-au iesit si mie rezultatele de la anlize, singura problema este gena Pai hetrorozigot. Ce parere aveti despre asta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaradia spune:

Buna dimineata fetelor,
Sa aveti o zi frumoasa si sa va mearga din plin.
Qiao, iti tin pumnii si ma rog pentru tine sa fie totul bine

Ia uite, fac si versuri
pentru toate

"Pluteste drept inainte si, daca pamantul pe care-l cauti nu exista, fii sigur ca Dumnezeu il va crea intr-adins pentru a-ti rasplati indrazneala."


--------------------------------------

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Aadina, dr U are zi de mail duminica. Mai rar si sambata. Daca dai mail luni mai devreme de sambata duminica nu raspunde. Asta apropo de comunicarea in scris cu medicii din ro.
Eu, obisnuita sa ma conversez cu PK si mai apoi cu cehii si sa primesc raspuns in decurs de cateva ore mi-a luat ceva timp sa ma adaptez stilului asta. Insa important e ca exista o modalitate de a comunica cu aceste doamne dr.


Multumesc, Doamne!

_
C677T HETEROZIGOT
Tratament in sarcina: Clexane O4, Euthyrox 50, MagneB6, Femibion, Acid Folic 5mg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaasta spune:

Pai, voi avea rabdare pentru ca nu am incotro . Nu am vrut sa sun ca sa nu o deranjez. Mai astept cateva zile si pe urma poate sun.


Dar ar fi o idee sa trimit si d-nei dr. U. Aadina, nu imi dai si mie, te rog, datele ei de contact?!


Da, da, Brigit, PK ne invata cu narav.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aadina spune:

Ana ti-am trimis pe MP

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaasta spune:

Da, am raspuns. Mersi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lara27 spune:

neatzaaaaa,
aadina, as vrea si eu, te rog frumos
girlz, o zi racoroasa va doresc


to be continued..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaasta spune:

Ioi, Lara, esti funny ... De unde racoare?! Cred ca avem toate sansele sa ne coacem. Sau la voi o fi mai bine, aici e groaznic insa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

Ana e cald si aici la noi, abia poti respira...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaasta spune:

Sa ai grija, Ady! Sticluta cu apa la tine si inauntru mai mult. De fapt, toate sa aveti grija, mai ales pisicutele PUPO si pisicutele confirmate!

Mergi la inceput