Rochia de mireasa a lui Teo

Rochia de mireasa a lui Teo | Autor: Anda08

Link direct la acest mesaj

Designerii au avut pareri impartite despre rochia de mireasa a lui Teo, ca au pus-o in valoare, sau ca...au "avantajat-o" putin prea mult
Cititi mai multe: www.desprecopii.com/info-id-9100.htm" target="_blank">Rochia lui Teo si parerile designerilor AICI

Voi ce parere aveti? Credeti ca a facut o alegere buna?

O zi frumoasa tuturor!

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Doamne, da ce a purtat in picioare??? Rochia ca rochia, dar incaltarile si incercarea aia de colier mie nu mi-au placut. S-a asortat de minune cu sotul ei sunt clar din acelasi film

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jenn spune:

Nu mi-a placut rochia,iar franjurii aia sub burta nu aveau ce cauta!Parea ca poarta un sac!Trebuia sa poarte ceva mai pe langa corp,chiar daca nu e supla.Incaltamintea ,da,de epoca dar era butucanoasa ,la fel, nu a avantajat-o.Ei sa fie fericiti,dar,sincer,pacat de matasea folosita pt rochie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia81 spune:

nu imi place nici rochia, nici pantofii, nici mirele...nimic!

Caught between the devil and the deep blue sea...

www.smileygarden.de/smilie/Schleifchen-Girls/smilie_girl_235.gif" border="0">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

Mai bine ar fi indrumat o croitoreasa de cartier....
Pacat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coracora spune:

Si mie mi se par urate ambele costumatii, sotul lui Teo pare imbracat in draperii iar ea.... nici nu stiu cum sa spun, ii sta urat de tot. Rochia aia n-are nici un fason - culoare nefericita, forma (care forma??!) ioc. De botine, ce sa mai spun, esec total.
Nu stiu ce-o fi fost in capul lor. Ei i-ar fi stat excelent un costum (alb-bej, roz murdar sau alta culoare) cu taior frumos cambrat iar lui un costum normal, ca nu mai are 25 de ani sa se imbrace ca un mare fante.

Aaaa.. mi-am adus aminte la cine m-a dus gandul cand am vazut-o pe ea cu rochia aia + botinele ... la Dr. Quinn, medicine woman! Iar cand s-a "luat" cu Sully, parca tot o redingota-draperie a purtat si el.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellej spune:

Total neinspirati amandoi. El zici c-a ciopartit draperia din sufragerie, vorba corei, iar ea parca-i un caltabos. Sa nu mai vorbim de modulele lunare din picioarele ei. Ce "designerita" mai e si liza panait asta? Ca i-a imbracat ca dracu'. Eu una nu i-as cere sfaturi vestimentare :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jenn spune:

Asa se imbraca si L.Panait,in niste saci...A doua rochie pe care a purtat-o Teo era ok,dar ii lipsea niste lenjerie care sa ridice ce era de ridicat si sa stranga ce era de strans.

Mergi la inceput