Tunsoare Jane Fonda

Tunsoare Jane Fonda | Autor: giulia71

Link direct la acest mesaj

Are doamna asta o tunsoare, mi se pare foarte , foarte ok si potrivita varstei si de toata ziua, si de ocazie.
Stiti pe cineva, in Bucuresti care ar putea sa imi faca aceasta tunsoare, poate si vopsit.

Multam

uneori gandesc prea mult....

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

O poza ceva, ca m-ai facut curioasa.

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luisa1983 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Androix

O poza ceva, ca m-ai facut curioasa.

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!


cred ca-i vorba de :http://www.thecoolture.com/wp-content/uploads/2012/01/Jane-Fonda-wearing-Chopard-at-the-69th-Annual-Golden-Globe-Awards-L.A.-January-15th-2012_1.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Giulia, iti trimit un mesaj privat, nu vreau sa fac reclama aici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia71 spune:

Luisa, multumesc de poza, uite ca ai gasit una foarte frumoasa.

Deci eu sunt vrajita de tunsoarea asta si cred, pentru ca nu sunt rotunda la fata ca m-ar avantaja.
Cum fac cu, culorili sunt deschise si lumineaza fata, oare s-ar nimeni.
Nu stiu, banuiesc ca tre ori sa gasesti pe cineva sa fie de meserie, ori pe cineva apropiat sa te duci cu poza.
Asa parca mi-ar fi rusine sa ma duc cu poza dupa mine...

Miha, multam mult!

uneori gandesc prea mult....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Da de ce sa-ti fie rusine? Printezi frumusel poza, sau chiar mai multe, si le arati. Si eu am problema asta cand ma tund ca niciodata nu stiu sa explic ce vreau si pe buna ca cel mai misto am fost tunsa de doua ori: o data cand aveam parul lung si am lasat stilista sa faca ce vrea ea si o data cand m-am dus cu poze. Am mai incercat o data figura cu libertate totala dar n-a mai fost asa stralucit rezultatul.

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns glimmer spune:

Mie nu tunsoarea mi se pare greu de facut, ci intretinerea "formei". Tusorile de genul asta mi se par foarte pretentioase, ori trebuie sa ai un par "ascultator", ori trebuie aranjat zilnic.
Si, daca tot suntem aici, mie intotdeauna mi-a placut Jane Fonda, indiferent de pieptanatura. Dar in topul meu parca ramane cu www.imdb.com/media/rm2979043328/tt0067309" target="_blank">asta. (E drept ca era asa tinerica si frumusica...).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia71 spune:

hai mah ca e frumooasa tunsoarea!!!

uneori gandesc prea mult....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

In general tunsorile mai scurte trebuie intretinute, aranjat parul mereu dupa baie si tuns destul de des. Mie asta mi-a placut la prima tusoare cand m-a tuns stilista cum a vrut ea ca ma uscam la par cu feonul si eram gata, aveam o tunsoare de parca mergeam zilnic la coafor.

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns glimmer spune:

Citat:
citat din mesajul lui giulia71

hai mah ca e frumooasa tunsoarea!!!



Este, este, stai linistita. Eu ziceam doar ca e greu sa stea asa frumos in fiecare zi. Ai de gand sa o porti zilnic, nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_alexia spune:

am avut freaza asta ani de zile
e super-usor de intretinut daca ai un par usor natural. mai trebuie infoiata putin in partea de sus si gata.
ii spuneam coafezei pur si simplu sa ma tunda in trepte si fixam lungimea. cauta o doamna cu ceva mai multa experienta la tuns - tinerelele de pe la saloane nu cred sa cunoasca freza.

recomand - dar doar daca nu aveti par lins/bleg etc.

Mergi la inceput