Oportunitati de munca la domiciliu (2)

Oportunitati de munca la domiciliu (2) | Autor: Elle_seb

Link direct la acest mesaj

<<<Topic precedent



Poti incepe sa inscrii oameni in organizatia ta imediat ce te-ai inscris pe zeekler si pe zeekrewards.
Te poti upgrada imediat la Silver, platind 10$. Daca te upgradezi la Silver in urmatoarele 15 minute, primesti in plus 10 puncte bonus, si astfel incepi cu 110 puncte, in loc de 100. Timp de 60 zile primesti punctele bonus, care dupa 60 zile se transforma in puncte VIP.




Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Posea spune:

Giulia, daca ai nevoie de workeri..cere!!
Eu voi raspunde daca ma si pricep!
Si nu ma uita si pe mine cu raspunsul la dilema mea cu bidurile!
Mersi frumos inca o data!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Scuze, nu am inteles, care era intrebarea, Posea?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Posea spune:

Mesajul e pt Giula, Elle Seb
Pe tine te-as intreba daca are vreo importanta nr de vizitatori, castigi ceva, sau te ajuta la ceva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Citat:
citat din mesajul lui Posea

Mesajul e pt Giula, Elle Seb
Pe tine te-as intreba daca are vreo importanta nr de vizitatori, castigi ceva, sau te ajuta la ceva?

Descopera lumea, asa te descoperi pe tine


Aaa, scuze, am crezut ca pe mine ma intrebi.
Te ajuta sa-ti monitorizezi traficul.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia71 spune:

Posea nu, bidurile nu ti se intorc in cont daca jobul e castigat de altcineva.
Bidul este pierdut si cumva e normal ca site-ul de freelancing "traieste" din numarul de biduri/connecturi cumparate. Se mai numesc si connect-uri.

Elle, am discutat despre venituri online si acum discutam si despre castiguri din freelancing.Cum pot le ajut pe fete, asa cum si altii m-au ajutat si pe mine, tot aici pe DC.

Despre SEO, deja ma depaste, e si mult code si deja simt ca e prea mult.

Indata ce voi avea de munca, cu siguranta voi apela la voi. Si cel mai bine este s-o facem printr-un site pentru a va putea ajuta la feedback (va fi pe bune) si care va conta pe viitor.






uneori gandesc prea mult....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisbar spune:

Buna, tuturor!
Giulia, multumesc frumos pentru informa#539;iile suplimentare ref la job-urile de pe net. Intrasem in panica, m#259; gāndeam ca nu mi se potriveste nimic dar mesajul referitor la paginarea unui document sau transcrierea unui doc din PDF in word, astea sunt vesti bune.
Elle_seb, m#259; bucur sa aud ca pot īnregistra de acum persoane pe semn#259;tura mea. O sa vad care e procedura si daca am nelamuriri voi apela la ajutorul tau.
Revin cu complet#259;ri la mesaj cānd voi ajunge acas#259;.
O seara frumoasa, fetelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Posea spune:

Bineinteles Giulia!
Poti conta pe mine!
Eu mi-am pus problema de ce nu exista un site romanesc care sa faca asta...
Nu cred ca romanii nu ar vrea sa plateasca la proiect, diferenta este ca noi suntem educati sa ni le cam facem pe toate nu ca strainii care vor sa le aiba pe toate cam de-a gata!
Dar totusi cred ca ar merge un astfel de site si la noi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Citat:
citat din mesajul lui giulia71

Posea nu, bidurile nu ti se intorc in cont daca jobul e castigat de altcineva.
Bidul este pierdut si cumva e normal ca site-ul de freelancing "traieste" din numarul de biduri/connecturi cumparate. Se mai numesc si connect-uri.

Elle, am discutat despre venituri online si acum discutam si despre castiguri din freelancing.Cum pot le ajut pe fete, asa cum si altii m-au ajutat si pe mine, tot aici pe DC.


Este minunat, asta este si scopul subiectului. Eu cand am citit de bid-uri credeam ca vorbeati de bid-urile din zeek, dar acum am inteles ca si pe sie-ul de care vorbesti tu folosesc termenul de bid.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia71 spune:

Elle, sotul tau ce stie din veniturile ca si afiliat marketing la clickbank, pot sa indraznesc.

Eu studiez si invat de ceva vreme, deja am facut unii pasi si o minima investitie, insa mai am mult de invatat.
Insa , ce stiu, daca alegi produsul potrivit pe CB si ai un site cu trafic bun,vanzarile sunt ca si facute si banii in my pocket.

Deocamdata studiez, studiez

uneori gandesc prea mult....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

O sa-l intreb si revin.

Mergi la inceput