Oportunitati de munca la domiciliu

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Citat:
citat din mesajul lui glimmer

Salutare!
Daca subiectul nu se dezvolta sub titlul asta, intram pe el mai demultisor. Abia azi, cand am vazut ca a acumulat ceva pagini mi-am spus sa vad si eu cine "si-a mai luat" teapa si cu ce. Si acu' vad ca de la altceva i se trage "efervescenta".
Am citit paginile cam in goana, fara sa pricep mare lucru din "mecanism". Sunt tentata sa aprofundez studiul si sa incerc si eu asa ceva, dar am o intrebare de inceput: inteleg ca trebuie sa postez in fiecare zi. Ce se intampla daca lipsesc vreo luna in care nu am acces la internet?
Multumesc anticipat oricui se indura sa-mi dea un raspuns.


Buna fetelor, vad ca s-au produs schimbari aici, ma bucur ca moderatorii au separat subiectul de celalalt.
Am revenit si eu acasa, asadar, reluam traning-ul.

Daca timp de o luna nu postezi anuntul, nu se intampla nimic cu contul tau doar ca pe acele zile nu iti primesti bonusurile. Acum vreo 2 saptamani a picat curentul intr-o seara si noi nu ne bagasem inca anunturile. Barbata-miu a intrat in panica ca ar fi pierdut vreo 80 dolari in ziua aia daca nu si-ar fi bagat anuntul si a taiat-o de acasa cu iphone-ul in mana si alerga pe strazi prin Militari sa prinda un semnal wi-fi. Asa ca nu e de gluma.





_
Tratament Anti-Cancer - 24 Brevete Medicale Internationale


Mami de Geosse (30 Ianuarie 2012) *** Sofia (14 August 2008) *** Sebi (25 Mai 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Citat:
citat din mesajul lui Androix

Pe mine, pe mine Cum mah, sa angajezi pe cineva sa-ti posteze anunturile??? Si cat sa ii dai din cei 140 de dolari si tu cu cat sa te mai alegi?

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!


Am pe cineva in organizatia mea (un domn in varsta de vreo 55 de ani) care si-a bagat toti colegii de birou si pentru ca ei nu au timp si nici nu au inteles exact despre ce este vorba, au agreat cu domnul, domnul introduce zilnic anunturile pentru 50 de oameni (ii ia vreo 2 ore si jumatate) si in schimb fiecare dintre ei cotizeaza cu cate 10% din castig. Mi s-a parut o afacere foarte buna pentru ca acest domn, in afara de comisioanele lui, mai incaseaza inca vreo 300 dolari (parca) pentru ca posteaza anunturile pentru acel grup din organizatia lui.




_
Tratament Anti-Cancer - 24 Brevete Medicale Internationale


Mami de Geosse (30 Ianuarie 2012) *** Sofia (14 August 2008) *** Sebi (25 Mai 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Citat:
citat din mesajul lui crisbar



androix, daca ai sti cati oameni asteapta sa-mi dau eu "masteratul" pe net!!! eu asa am inteles, dupa 60 de zile ne inregistram ca silver customer, platim taxa de 10$ si putem sa-i inregistram si pe altii, nu?


Te poti upgrada si mai devreme de 60 zile daca cumperi bid-uri.
Practic nu trebuie musai sa astepti sa treaca 60 zile pentru a incepe sa castigi puncte VIP. Exista si posibilitatea de a te inregistra de la inceput Silver, Gold sau Diamond, daca cumperi bid-uri, insa shmekeria asta e buna daca ai oameni pe care sa-i bagi imediat, pentru ca trebuie sa dai bid-urie mai departe.


Si pentru ca toata lumea asteapta su sufletul la gura, am scos si primii bani din zeek. A retras soul meu 600 dolari. Acum el are in cont peste 3200 dolari, bani care se capitalizeaza in continuare.




_
Tratament Anti-Cancer - 24 Brevete Medicale Internationale


Mami de Geosse (30 Ianuarie 2012) *** Sofia (14 August 2008) *** Sebi (25 Mai 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Citat:
citat din mesajul lui Selene_Bunny

Sper ca am fost de ajutor, mai ales celor care nu se descurca cu engleza.

Si multumesc pentru urarile de sanatate.

Blogul meu - de la noi, pentru ei!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!

Lucrusoare de vanzare...


Ai facut foarte bine, Selene, cu aceste explicatii.
Voi verifica si eventual, daca e nevoie, revin cu info suplimentare.




_
Tratament Anti-Cancer - 24 Brevete Medicale Internationale


Mami de Geosse (30 Ianuarie 2012) *** Sofia (14 August 2008) *** Sebi (25 Mai 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Citat:
citat din mesajul lui giulia71

Sa intrati si pe FB si acolo sunt pareri ok.
Si eu sunt circumspecta in privinta ZR ca in viata mea n-am primit un ban pentru 5 minute de postare anunt si cumpararea unor biduri.


Intrebare: aveti cumva cunostinte de SEO pentru marketingul afiliat?

uneori gandesc prea mult....


Fe anume iti trebuie? Poate te putem ajuta noi.




_
Tratament Anti-Cancer - 24 Brevete Medicale Internationale


Mami de Geosse (30 Ianuarie 2012) *** Sofia (14 August 2008) *** Sebi (25 Mai 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Citat:
citat din mesajul lui inbox

Am postat un anunt, nu am vazut unde e ceasul ce se reseteaza!Imi arata ca am doi vizitatori pe pagina mea, sper sa ma lamuresc mai repede ca nu-mi place sa merg asa pe bajbaite!

Cum pot contacta omul la care m-am inscris...m-am inscris pe siteul pus de elleseb initial, inseamna ca m-am inscris la ea!?

Nu inteleg legatura dintre cele doua siteuri, doua nikuri diferite...am conturi pe amandoua.

Lumea mea


Da esti sub mine.
O sa-ti las pe privat numarul meu de tel.




_
Tratament Anti-Cancer - 24 Brevete Medicale Internationale


Mami de Geosse (30 Ianuarie 2012) *** Sofia (14 August 2008) *** Sebi (25 Mai 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Citat:
citat din mesajul lui Selene_Bunny

inbox, da, esti subordonata lui Elle_seb.

Cand ai postat anuntul, ai vazut sau nu ai vazut mentiunea verde-alb Ad submitted for today?

giulia, nu a spus clar, bolduit, Elle ca Zeek NU lucreaza cu PayPal, ci cu AlertPay?


Zeek lucreaza cu AlertPay, nu cu PayPal.




>>>Continuare

Mergi la inceput