Scoli generale Bucuresti- TOP pe sectoare(2)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ami01 spune:

Buna,
ma puteti ajuta cu o informatie privind invatatoarele care iau clasa I la scoala 169 in 2012? Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Celena2 spune:

Poate cineva sa-mi recomande si mie o invatatoare care are cls. IV anul acesta si care va prelua cls. I anul viitor la scoala 195?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aminca spune:

Poate sa spuna cineva cateva impresii despre scoala 194 Marin Sorescu? De la toamna vom fi acolo in clasa 0 si nu stiu cu cine sa ma sfatuiesc referitor la invatatoare si o multime de alte detalii.
Multumesc mult pentru orice sfat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui aminca

Poate sa spuna cineva cateva impresii despre scoala 194 Marin Sorescu? De la toamna vom fi acolo in clasa 0 si nu stiu cu cine sa ma sfatuiesc referitor la invatatoare si o multime de alte detalii.
Multumesc mult pentru orice sfat.

Eu am ambii copii acolo, unul cls a 2a si fetita cls 1. Sunt foarte multumita atat de scoala cat si de invatatoare. Eu tot acolo am invatat si scoala este foarte bine cotata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns julyjuly spune:


buna seara, rog un parinte cu copil la scoala 59 din bucuresti sa-mi dea ceva detalii despre aceasta scoala. doresc sa inscriu copilul aici si as dori sa aflu ce invatatoare sunt la clasa I. va multumesc pentru ajutor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns poohy spune:

Buna,

Fetita mea incepe anul acesta clasa pregatitoare - in Bucuresti. Are cineva copilul la scoala 10 sau Vlahuta? Puteti sa imi recomandati (pozitiv/negativ) o invatatoare care preia clasa pregatitoare la una dintre cele 2 scoli la anul? (presupun ca cele care au acum clasa a-IV-a)

multumesc!



Anca, Manu 02.06.2007 si Mihnea 09.04.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns orchis spune:

Poate cineva, va rog, sa-mi impartaseasca impresii despre scolile 119 Vasile Voiculesc si/sau 109 Petre Tutea?
Multumesc!

Orchis si Danut (23.07.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zamfir_m spune:

Puteti sa ma ajutati cu informatii despre invatatoarele de la scoala nr. 205 din Dr. Taberei?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela02 spune:

poohy,
Pana la urma pentru ce scoala ai optat? Si noi suntem arondati la Vlahuta.

Mergi la inceput