Imi plac foarte mult sanii lasati; problema?

Imi plac foarte mult sanii lasati; problema? | Autor: Erikvanderty

Link direct la acest mesaj

Trebuie sa incep prin a spune Bine v-am gasit, Scriu aici pentru ca pur si simplu simt nevoia sa ma descarc, sa discut cu cineva despre acest subiect, si avand in vedere ca in viata reala este exclus sa imi iasa asta, imi ramane ca alternativ internetul.

Desi se intelege din titlu am sa dezovlt despre ce este vorba. Mentionez de pe acum ca cine are chef de mistouri (in general ieftine) ar fi mai bine sa se abtina.

Acum 5 ani eram la mare, si acolo dupa cum toti stim, vedem nuduri la discretie, pana ne saturam si nu mai reactionam la nici un "stimul" vizual.
Si stand eu asa bronzandu-ma si bucurandu-ma de soare si de priveliste, am vazut o doamna matura, blonda, si cu sanii lasati. Instantaneu am avut senzatia aia ca tot iti vine sa te uiti si nu iti poti lua ochii de la ea, pulsul a crescut, la fel si tensiunea sangvina intr-o anumita parte a corpului
Seara , in timp ce faceam dragoste cu prietena mea de atunci, m-am terminat gandindu-ma la doamna de care v-am spus mai sus.

Asa mi-am dat seama de preferinta aceasta a mea. Ca imi plac sanii lasati. si cand zic asta nu ma refer ca imi plac SI ei, ci ca ii prefer oricand celor cu aspect adolescentin.
Preferinta era mai demult, insa abia atunci s-a conturat, abia atunci am devenit constient de ea.

Daca se intampla sa merg pe strada si sa vad o doamna sau domnisoara cu astfel de sani, mai ales daca nu are sutien, imediat simt o atractie si o dorinta foarte puternica pe care nu o pot controla.
Cand ma uit la p0rn , la fel, caut tipe cu "saggy tits".

Initial am crezut ca e o preferinta de moment, dar anii au trecut peste mine si preferinta a ramas...
Simteam nevoia sa scriu undeva sa aflu mai multe despre asta sau doar sa ma descarc.

De prisos sa mai spun ca nimeni din jurul meu nu banuieste aceste lucru despre mine!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Asa... foarte bine. Daca asta e placerea ta, asta e. Fiecare cu placerea lui/ei

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

pe cat de insolita pe atat de surprinzatoare marturisire


sa-ti fie de bine si sa te bucuri de placerea ta


ma gandesc ca nici foarte complicat nu e sa te intersectezi cu acest 'obiect' al placerii, in afara de situatia in care esti profesor, preparator

avand in vedere specificul acestui forum, faptul ca marea majoritate a celor care citesc/raspund sunt femei cu copii - nu cred ca exista sanse prea mari de a intalni persoane care sa-ti impartaseasca simtirile pt schimb de impresii ...

altfel..."O echipa de cercetatori condusa de profesorul Tamas Bereczkei, psiholog evolutionist in cadrul Universitatii din Pecs, a elaborat un studiu care demonstreaza ca femeile tind sa se indragosteasca de barbatii care au chipul asemanator cu cel al tatilor lor, in timp ce barbatii au tendinta de a alege femei care seamana cu mamele lor."

www.euforia.tv/articol/relatie/cuplu/aspectul-parintilor-influenteaza-alegerea-partenerului-de-viata-12653.html?sk=barbati" target="_blank">continuare




Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (3 ani) si Teo voinik (5 ani)

www.desprecopii.com/info-id-8903.htm" target="_blank">Lumina Sfanta pentru copii



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Inseamna ca tendinta este sa seaman cu socru-meu (D-zeu sa-l ierte!), Acuma eu, sau amantul nevestii .. ramane de vazut

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Erikvanderty spune:

Marius, umor englezesc, de apreciat.

Este destul de greu sa ma intersectez cu acest obiect al placerii, cum ii spui tu (si sincer nu te pot contrazice) datorita anturajelor in care ma invart si a modului cum arat.
Am avut experiente cu doua doamne care aveau sanii asa, si la niciuna nu le venea sa creada ca eu chiar le plac pentru cum arata. Banuiau ca urmaresc ceva ascuns (bani, putere, etc) de la ele.

Nu am spus nimanui decat sub anonimitatea internetului de preferinta asta a mea, care speram sa treaca dar uite ca au trecut anii si nu a trecut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex@Sara spune:

dati o cautare cu titlul subiectului si il mai gasiti pe cel putin 5 forumuri ;-)
Daca vrei propria "Fulga",insoara-te,faceti minim 2-3 copii pe care sotia ta sa ii alapteze si te asigur ca vei fi pe deplin multumit (fara misto si fara nici o glumita )

Luminita,mami de 3 nazdravani:
tero Stefan-Alexandru 02.09.2005
shoricica Sara-Maria 30.05.2008
trompetzica Daria-Ioana 03 08 2009
Merita sa bagati un ochi ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Erikvanderty spune:

Nu inca in 5, inca in 2 unde s-a terminat cu mistouri ieftine :( De aceea am deschis si aici subiectul sperand sa intalnesc mai multa seriozitate si obiectivism in raspunsuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Si cam ce raspunsuri crezi ca ai putea primi? Sincer eu nu vad nici o problema. De ce zici ca ar fi o problema?
Hai sa mai spun ceva.
Exista o emisiune la TV in care subiectul principal este ca femeile care cred despre ele ca sunt urate, neatractive sexual sa ajunga sa-si reconstruiasca imaginea proprie, sa isi accepte sexualitatea, sa is redescopere frumusetea asa cum este ea.
Insa pentru aceasta trebuiau sa ajunga sa treaca peste angoasele proprii. Ceea ce s-a dovedit destul de anevoios. Dar unele reuseau.
Un pic mi-ai adus aminte de ideea de baza punand aceasta intrebare.
Care este problema? Daca tie asta iti place, Ok.

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viviana spune:

Pur si simplu cred ca nu e nimic in neregula.
Si nu vad de ce ar constitui asta o problema.
Pentru ca din punct de vedere estetic nu cadreaza cu tiparele unanim acceptate?
Hai sa fim seriosi.
Mi se pare firesc ca fiecare barbat/femeie sa aiba tot felul de placeri ascunse.

Am un prieten caruia ii plac femeile cu nasul mare. Si?

Concret: ce te macina mai mult, ca iti plac sanii lasati sau ca simti o dorinta incontrolabila?



Daca privesti in sus si nu simti invidie, daca privesti in jos si nu simti dispret, atunci esti un om deosebit
vivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lo_li_Ta spune:

Erik, cati ani ai? Adica, ceva te nelinisteste si nu cred sa fie doar preferinta pt un anumit tip de sani scosi din "context". Te atrag femeile mai mature/ mai in varsta decat tine si nu te simti confortabil cu asta? (nu ca nu ar exista si tinere cu sani mai lasati). Nu mai merge relatia cu prietena ta? Incearca sa-ti dai seama de ce simti nevoia sa vorbesti despre asta si ce ti se pare in neregula.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Erikvanderty spune:

Am sa incerc sa raspund la toata lumea.
Scopul deschiderii discutii este simplu: simteam nevoia sa vorbesc despre asta, sa ma descarc. Sa aflu ce cred altii (pe langa bascalia pe care as putea sa o fac si singur pe acest subiect)

Nu este vorba ca e doar o preferinta. Adica cum prefera unii sanii mai mari, altii mai mici, etc. Chestie este ca eu in momentul cand vad o doamna sau domnisoara cu astfel de sani simt o placere si o dorinta care depaseste stadiul de preferinta. Deci da viviana, simt o dorinta, poate nu incontrolabila dar aproape incontrolabila (apropo, super faza cu privitul, daca e creatie proprie, respect :P )

Lo li ta> 28 ani am. Nu mai am o relatie de ceva timp dar chiar nu vad legatura cu asta, avand in vedere ca repet, preferinta asta am descoperit-o acum peste 5 ani, si probabil o am mai de demult doar ca atunci am constientizat-o si acceptat-o.

Mergi la inceput