Unde serbam ziua de nastere?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iunita spune:

Edit: Locul de joaca se numeste Dumbolino, nu Dumbolion... cred ca ma gandeam la mai multe lucruri de odata si am facut un.."bulion"...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

Se pot organiza petreceri la Pizza Hut, in mall, unde este si loc de joaca pentru copii. Cei de la pizzerie sunt permisivi, te lasa cu tortul si sampania de acasa. Un meniu pentru copii este 10 lei, incluzand o pizza mica, o inghetata si un suc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorikay spune:

Citat:
citat din mesajul lui violeta69

Se pot organiza petreceri la Pizza Hut, in mall, unde este si loc de joaca pentru copii. Cei de la pizzerie sunt permisivi, te lasa cu tortul si sampania de acasa. Un meniu pentru copii este 10 lei, incluzand o pizza mica, o inghetata si un suc.

Alaturi de SONIA
si MIHAITA are nevoie de noi,BLOGUL LUI MIHAITA
si nu in ultimul rand donu'Bodo

Vio , mamica lui MIHNEA viitor "descoperitor" de infinit


Pastreaza-ti gandurile pozitive, pentru ca aceste ganduri vor deveni cuvinte.
Pastreaza-ti vorbele pozitive, pentru ca aceste vorbe se pot transforma in actiuni.
Pastreaza-ti actiunile pozitive, pentru ca aceste actiuni pot deveni obiceiuri.
Pastreaza-ti obiceiurile pozitive, pentru ca acestea pot deveni modul tau de a trai.
Pastreaza-ti modul de viata pozitiv, pentru ca acest mod de viata poate deveni destinul tau.

Mahatma Gandhi


Imi spui, te rog, in care Mall?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Savvy spune:

Burtocika a venit cu o sugestie interesanta pentru mine, "Casa Jienilor". Multumesc!
Mai stiti alte restaurante frumoase, decente, eventual cu verdeata, prin Bucuresti, in sectorul 2?
Noi am vrea sa serbam ziua lui bebe (1 an) si motul la restaurant, pentru ca ne strangem prea multi pentru un apartament. Acum, cu caldurile astea, am un mare dubiu: afara, la umbrelute, sau inauntru, la aer conditionat?

Mami de Robert (07.07.11)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SuperMami_1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui iunita

Nu stiu daca va mai ajuta acum dar poate pentru viitor...
Noi am facut petrecerea de 5 ani la Dumbolion, un loc de joaca din Militari.
Din cate stiu eu te lasa si cu chestii de acasa, trebuie vorbit inainte.
Pentru 8 copii +parinti ne-a dus pe la ~7000 in asta intrand tot, si tort si mancare si fursecuri apa, cafele etc.
Pe mine m-a incantat spatiul pt fumatori, foarte fain amenajat iar pe copii cred ca cel mai tare Pinata si masina de baloane.

Petrecere frumoasa!

are mama o fetita frumusica foc...Iarina-Maria 01.04.2007
buburuza mea
ruza buburuza
domnishoara nasturel

Iunita, 7000 de ron?????!!!!!!!!!!

Miha, mamica fericita de Rares (11.03.2007) si Vlad (02.04.2012)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

Citat:
citat din mesajul lui Savvy

Burtocika a venit cu o sugestie interesanta pentru mine, "Casa Jienilor". Multumesc!
Mai stiti alte restaurante frumoase, decente, eventual cu verdeata, prin Bucuresti, in sectorul 2?
Noi am vrea sa serbam ziua lui bebe (1 an) si motul la restaurant, pentru ca ne strangem prea multi pentru un apartament. Acum, cu caldurile astea, am un mare dubiu: afara, la umbrelute, sau inauntru, la aer conditionat?

Mami de Robert (07.07.11)


Riviera - Vatra Luminoasa - Parcul National...

Moara Lu' Bucur - Piata Delfinului (nu siu cata verdeata are, e langa lac...au terasa si ponton...)

mi era unu cu verdeata prin zona Lacului Tei - nu le mai tin minte denumirile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Savvy spune:

Multumesc, nadaflorilor!

Mami de Robert (07.07.11)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larissa_79 spune:

Eu caut acum un loc in care sa fac petrecerea copiilor dar sa aiba si pentru adulti. Ceva gen Mc dar sa fie si in aer liber si cu mancare nu f scumpa.
Anul trecut am facut la Casa Jienilor dar a fost destul de scumput. Noi am fost vreo 12 adulti si vreo 6 copii.
Anul asta suntem si mai multi si as cauta alta locatie in aer liber. Multumesc anticipat de sugestii.

Larisa mamica de Nectarie (22 iulie 2010) si Alexia (13 iulie 2006)

https://picasaweb.google.com/roparo/Vara2011#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iunita spune:

SuperMami_1 , Sunt blondutza asa de fel se pare, dupa ce am stalcit numele am mai facut si un pret fabulos.. evident erau 700 ca daca faceam party de 7000 RON trebuia sa fiu nu blonda ci bolunda de-a dreptul... iaca site-ul dumbolino.ro sa nu mai spun prostii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soarecristi spune:

Noi am facut in parc si a fost foarte dragut, daca ti se pare prea complicat poti cauta firme care organizeaza evenimente de acest gen, sa nu uiti de fotograf :)

Mergi la inceput