cer un sfat si un raspuns urgent!

cer un sfat si un raspuns urgent! | Autor: antonyo

Link direct la acest mesaj

salutare,si vreau sa incep in a va spune problema mea(frica),deci eu cu prietena mea am folosit acele foite contraceptive...am urmat instructiunile,a introdus in vagin chiar 2 foite(pentru siguranta),am asteptat 10 min,apoi dupa 10 min,ne-am apucat de treaba....problema e ca eu am ejaculat inauntru,in vagin,in fine a fost acel moment de extaz unde ea a avut orgasm,eu o ejaculare...apoi s-a dus s-a spalat...din ce citisem pe alte forum-uri,am inteles ca defapt nu trebuia sa se spele....acum marea intrebare,este daca poate ramane gravida,nu ne dorim acest lucru,dar nu stiu,suntem,sunt cam cu morcovul in fund

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

daca povestea e de ieri, poat lua pilula de a doua zi. Daca s-a intamplat mai demult, va dorim bafta sa fie cum vreti voi!



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emilia.m spune:

Da, poate ramane insarcinata. Cea mai buna prietena a mea a patit exact asa. Dar femeile au doar cateva zile pe luna cand sunt fertile. Daca prietena ta are ciclul regulat perioada respectiva se poate estima. E pe la jumatatatea ciclului (zilele 12-13-14-15-16 fiind cele mai periculoase).



Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antonyo spune:

am rezolvat problema intr-un fel,am fost la farmacie si am luat pastila de a 2-a zi...sa fim cel mai siguri,le-a luat,acum sper sa fie totu bine,cand a luat pastilele avea 36 de ore de la incident,deci nu vad a fi vre-o problema.va multumesc pentru sfaturi si va tin la curent

Mergi la inceput