Ioana Tufaru Calugareanu

Ioana Tufaru Calugareanu | Autor: mathilda

Link direct la acest mesaj

eu nu m inteleg nimic . e pt show sau chiar tipa e asa cum o prezinta maruta. offff.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Citat:
citat din mesajul lui mathilda

eu nu m inteleg nimic . e pt show sau chiar tipa e asa cum o prezinta maruta. offff.

Hai ca m-ai facut sa caut pe net daca nu dai nici unfel de amanunte aici .... Tot ce am gasit este ca lumea a ramas extrem de deezamagita de Maruta care a sters cu ea pe jos pentru ca ... Nu am inteles exact, pentru ca e grasa ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catrinik spune:

Citat:
citat din mesajul lui mathilda

eu nu m inteleg nimic . e pt show sau chiar tipa e asa cum o prezinta maruta. offff.


Eu chiar asa cred ca e.
O mare putoare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mathilda spune:

Citat:
citat din mesajul lui buflea

Citat:
citat din mesajul lui mathilda

eu nu m inteleg nimic . e pt show sau chiar tipa e asa cum o prezinta maruta. offff.

Hai ca m-ai facut sa caut pe net daca nu dai nici unfel de amanunte aici .... Tot ce am gasit este ca lumea a ramas extrem de deezamagita de Maruta care a sters cu ea pe jos pentru ca ... Nu am inteles exact, pentru ca e grasa ?


pai buflea cred ca si tu ( mai rau ca mine,) nu ai inteles nimic. nu cred ca deranjeaza pe cineva ca e grasa ci ca nu vrea sa munceasca ci doar sa cerseasca bani. eu asta am inteles. nu am inteles ca se ia cineva de ea ca e grasa. adica ea are datorii la intretinere, utilitati etc dar sa se duca la curatenie pe 1 mil juma scara spune ca e f putin. pai spala cateva scari si ia 10 mil , nu? sa nu-mi sariti in cap ca e sub valoarea ei. ce valoare are ea? ce studii? ce stie sa faca? cate femei cu facultati fac curatenie in occident? enorm de multe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Ah! Asta e conflictul ? Pai ce pregatire are ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Cred ca are un usor handicap daca tin eu bine minte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mathilda spune:

Citat:
citat din mesajul lui buflea

Ah! Asta e conflictul ? Pai ce pregatire are ?


pai nu stiu daca a terminat liceul .
dupa parerea mea e un fel de lasa-ma sa te las. asta daca nu e show marca maruta. de-asta sunt in dubii. adica ea chiar e asa de puturoasa si fara ambitie si vrea pomana sau e maruta care o prezinta asa doar pt show si mai ea si ea un ban la aparitie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mathilda spune:

Citat:
citat din mesajul lui mathilda

Citat:
citat din mesajul lui buflea

Ah! Asta e conflictul ? Pai ce pregatire are ?


pai nu stiu daca a terminat liceul .
dupa parerea mea e un fel de lasa-ma sa te las. asta daca nu e show marca maruta. de-asta sunt in dubii. adica ea chiar e asa de puturoasa si fara ambitie si vrea pomana sau e maruta care o prezinta asa doar pt show si mai ea si ea un ban la aparitie.

mai ia si ea- scuze de greseala.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina spune:

Citat:
citat din mesajul lui Marina

Cred ca are un usor handicap daca tin eu bine minte

Marina


Eu am vazut-o la Maruta prin 2009 cred,era imensa,peste 200 kg cred. Tipa nu e proasta deloc,a terminat liceul german,vorbeste curent germana,atunci zicea ca mai facea si traduceri...cred ca ii trebuie o consultatie psihologica,cred ca joaca putin teatru,e cam lenesa si nu are nicio motivatie suficient de puternica sa se apuce de ceva...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Dar cine e Ioana Tufaru Calugareanu?

Dana

www.dropshots.com/andacos#" target="_blank">handarbeit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mathilda spune:

Citat:
citat din mesajul lui andacos

Dar cine e Ioana Tufaru Calugareanu?

Dana

www.dropshots.com/andacos#" target="_blank">handarbeit


fata andei calugareanu si a lui tufaru.

Mergi la inceput