Pentru copii - hainute, lapte, cosmetice, etc.-30

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

vreau si eu adrsa lui Neli

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

Avem poze in concurs dca1 si dca2 www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Iarna 2012&page=12" target="_blank">aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Neli, eu am zis ca iti pun si ceva de vara pt. Anastasia... Asa de bine am pus, ca punguta aia a ramas in dulap... Asa ca o sa mai pun un pachetel mic...

Blogul meu - de la noi, pentru ei!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!

Lucrusoare de vanzare...





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greierash81 spune:

Buna fetelor:) Am incercat sa pun si eu ceva pozici in album dar nu prea am reusit:( olishka am pus la avatar o poza cu bebe,si cu bluzonul de la tine care ne place foarte mult:)

Daniela mami superfericita a 2 baietei frumosi: Eduard(31-01-2003) si David(26-08-2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex@Sara spune:

Buna,tuturor.indraznesc si eu Sa cer cateva lucrusoare de vara pentru un bebel de 1 an -e nascut pe29 Mai .L am cunoscut anul trecut ,de 1 iunie,la Spitalul de oftamologie ,s a nascut cu glaucom congenital la ambii ochisori,a fost operat ,dar din pacate un ochisor nu a fost salvat,si la celalalt a fost reoperat in februarie si I s a pus o valva care a costat 2250 lei.Sunt din judetul Arges,eu tin leg aura cu ei si le Mai trim it pampersi ,lapte praf ,I am ajutat cu banuti la operatie.Am Mai avut amice care le au Mai trimis lucrusoare,dar acum au mare nevoie de hainite si incaltaminte de vara pt 1 anisor plus .Inca nu ii stiu dimensiunile dar cand l am vazut in februarie era destul de lungut si bine dezvoltat.Daca credenti ca il puteti ajuta,va pot da adresa lor.
Am uitat Sa va zic ca pe bebe il cheama Samuel si e frumos ca un ingeras


Luminita,mami de 3 nazdravani:
tero Stefan-Alexandru 02.09.2005
shoricica Sara-Maria 30.05.2008
trompetzica Daria-Ioana 03 08 2009
Merita sa bagati un ochi ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Citat:
citat din mesajul lui Alex@Sara

Buna,tuturor.indraznesc si eu Sa cer cateva lucrusoare de vara pentru un bebel de 1 an -e nascut pe29 Mai .L am cunoscut anul trecut ,de 1 iunie,la Spitalul de oftamologie ,s a nascut cu glaucom congenital la ambii ochisori,a fost operat ,dar din pacate un ochisor nu a fost salvat,si la celalalt a fost reoperat in februarie si I s a pus o valva care a costat 2250 lei.Sunt din judetul Arges,eu tin leg aura cu ei si le Mai trim it pampersi ,lapte praf ,I am ajutat cu banuti la operatie.Am Mai avut amice care le au Mai trimis lucrusoare,dar acum au mare nevoie de hainite si incaltaminte de vara pt 1 anisor plus .Inca nu ii stiu dimensiunile dar cand l am vazut in februarie era destul de lungut si bine dezvoltat.Daca credenti ca il puteti ajuta,va pot da adresa lor.
Am uitat Sa va zic ca pe bebe il cheama Samuel si e frumos ca un ingeras


Luminita,mami de 3 nazdravani:
tero Stefan-Alexandru 02.09.2005
shoricica Sara-Maria 30.05.2008
trompetzica Daria-Ioana 03 08 2009
Merita sa bagati un ochi ....



Lumi, trimite mesajul userilor danielac si LauraNicole, asa e regulamentul.

Blogul meu - de la noi, pentru ei!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!

Lucrusoare de vanzare...





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorikay spune:

Neli, Spune-mi, te rog, cat poarta fetitele tale la incaltaminte. Am si ceva incaltari (sandale, adidasi, pantofi, bscheti) si as vrea sa ti-i trimit impreuna cu hainutele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Neli_ra spune:

Buna dimineata,
Selene,multam mult,nu-i bai daca ai uitat,mi se intampla si mie fercvent,asa ca ,nu-i capat de lume.Lorikay,Anastasia poarta cam 26-27 ,iar Iarina cam 21-22 acum,multumim mult de tot.Anca,sarutmana mult ,esti de mare ajutor!Va pupam,sa aveti o zi placuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Neli_ra spune:

Buna fetele,
Ieri a sosit coletul de la Selene, dar imi cer scuze ca scriu abia azi, nu am timp deloc,am ambele fete bolnave acasa,cea mare cu amigdalita,febra si tot tacamul,iar cea mica cu diaree,voma,febra,tot ne supara maselele,nu reusesc deloc sa le dau jos din bratele mele pe niciuna.Coletul continea hainute groase, ne-au placut mult toate cate le-am gasit,au fost : papuci 1,ghete 1,colanti 2,caciula 1,bluza maneca lunga 2,pantalon 2,pullover 3,rochita maneca lunga 1,geci 4.Multumiri multe,Selene !
Incerc sa anunt repede daca mai soseste vreun colet,fac tot posibilul sa evit orice intarziere .Va pupam tare , pa !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Neatza, dragelor. Am o rugaminte la voi: daca aveti nevoie de mine, sa-mi trimiteti e-mail sau macar PM pentru ca intru in ultimul timp de pe telefon si nu pot vedea toate mesajele de pe forum iar restul le pot vedea pe fuga de la munca. Ne mutam saptamana asta si cateva saptamani nu am nici net si nici telefon fix pana ni se muta firul la noua adresa. Plus de asta mi s-a marit programul de munca(veste super) si pot intra cand intru abia pe seara, tarziu.
In rest toate bune in LauraLand de o saptamana si sper ca si voi sunteti la fel. Cu salariul marit sper sa imi permit in sfarsit sa trimit cutiile alea nenorocite ca mi s-au adunat 4 si deja abia ne putem misca prin casa de ele.
Pup gashca inimoaselor.

Mergi la inceput