Pentru copii - hainute, lapte, cosmetice, etc.-30

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:



ai adresa lui Neli, Selene?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Neli ,mai beti lapte praf?


anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

Avem poze in concurs dca1 si dca2 www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Iarna 2012&page=12" target="_blank">aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Citat:
citat din mesajul lui danielac



ai adresa lui Neli, Selene?

_
Educatia nu masoara cat de mult ai memorat sau cat de multe stii, educatia reprezinta capacitatea de a face diferenta intre lucrurile pe care le stii si pe cele pe care nu le stii" - Anatole France


Daca e tot cea veche, o mai am.

Neli, ti-am pus ceva de vara pt. Anastasia. Voinicuta mai e, sa-ti traiasca!

Gecuta groasa si lunga de la mine o vrea cineva? Eventual Elena lui ducky? Daca nu, sa o intreb pe Marina, pt. Sonia...

Blogul meu - de la noi, pentru ei!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!

Lucrusoare de vanzare...





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ducky spune:

Mica mea are la 3 ani si jumatate doar masura 92-98 la hainute, 15kg si 25 la piciorus. Am sa pun maine la posta colet pt Neli_ra cu hainute pt cea mica. Probabil ca pe luni va ajuge.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorikay spune:

Citat:
citat din mesajul lui Neli_ra

Citat:
citat din mesajul lui Selene_Bunny

Am de dat o geaca de iarna, fetite, lunguta, marimea 104. E in stare buna, se vede ca a fost purtata, unul din fermoarele de la buzunare nu se inchide, in rest, tine de cald. Are si gluga.

De asemenea, am de dat niste lucrusoare de iarna, fetita, marimea 92-98. O gecuta, nite ghetute...

Blogul meu - de la noi, pentru ei!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!

Lucrusoare de vanzare...









Buna Selene,
Lucrusoarele tale ar fi potrivite fetitelor mele la iarna,Anastasia are acum 102cm,iar pentru Iarina cred ca ar fi bune,va avea atunci aproximativ talia mentionata de tine,apropiindu-se de 2 ani,lucrurile de iarna ramase de la Anastasia s-au deteriorat destul de tare si nu prea i-a ramas mare lucru pt sora-sa,asa ca ,daca nu sunt alte urgente,ramanem noi.
Are cineva hainute de vara-toamna,mai ales vara,ca e mai aproape, pentru talia 102-104 cm/18 kg,va rog?Sunt dimensiunile Anastasiei.Va multumim mult.O zi buna tuturor,va pupam!

Mami de fetite jucause Anastasia Marina(14 08 2009) si Iarina Ioana(16 03 2011) si ingeras Marian(David)- 08.09.2006-08.09.2006


Buna Neli! Incerc sa ma mobilizez si sa fac selectia intre hainutele de vara ale Ericai sa vad ce ii mai este bun si ce nu. Cred ca ce purta ea in vara trecuta i-ar veni Anastasiei. Te anunt!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Neli_ra spune:

Buna fetele,
Multumesc pentru mesaje si mobilizare voua tuturor,da,mai bea Iarina lapte praf,am incercat sa-i dau lapte de capra si ei ca si Anastasiei,dar nu l-a agreat stomacelul ei,apoi am incercat lapte de vaca simplu,dar nu i-a placut,asa ca ii dau lapte praf si ii mai combin putin cu cel de vaca din cand in cand ca sa mai economisim din laptele praf .Multumesc mult de asemenea lui Ducky si Selenei pentru colete,dar si lui Lorikay si Ancai pentru grija pentru noi;Dani,sarutmana mult pentru accept.
Anastasia da,e voinicuta,multumim mult,sa fiti si voi sanatoase ,s-a inaltat mult si a mai si slabit comparativ cu anul trecut,cand incepuse sa ma ingrijoreze greutatea ei,acum e domnisoara mare,merge la cresa,invata bine toate cantecelele si poeziile la gradi,chiar prima din clasa ei de 20 de copii invata tot ce e nou,cel putin asa au laudat-o educatoarele,iar Iarina creste si ea pe zi ce trece,are acum 10,7 kg si 80 cm,e in grafic,e zburdalnica si jucausa,destul de dezghetata pentru varsta ei ,mi se pare mie,dar nu e de mirare,asa sunt toti copiii din generatia asta,insa ne chinuim de cateva zile cu niste maselute buclucase care tot ameninta ca apar si nu mai vin ,ne dau de furca cu febra,voma , diaree,tipete,plansete,indispozitie etc,stiti si voi cum e.
Cam atat de la noi deocamdata,sunt mereu in contratimp si nu mi-ajunge timpul niciodata ,nici daca ar avea ziua 48 de ore,motiv pentru care am slabit enorm, nu am timp sa dorm si nici sa mananc,tot pentru ca fetele sunt mereu prioritare si le asigur lor intai tot ce au nevoie,iar ele imi ocupa tot timpul.
Va pupam si va multumim mult,inca o data!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Neli ,o sa pun un colet cu trei cuti de lapte ,hainute nu stiu daca gasesc ceva dar vedem.Pup

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

Avem poze in concurs dca1 si dca2 www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Iarna 2012&page=12" target="_blank">aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Neli_ra spune:

Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman

Neli ,o sa pun un colet cu trei cuti de lapte ,hainute nu stiu daca gasesc ceva dar vedem.Pup

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

Avem poze in concurs dca1 si dca2 www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Iarna 2012&page=12" target="_blank">aici




Ok,Anca,multam tare de tot,asteptam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

dragele mele am si eu ramase de la alex tricouase bluzite si sandalute mar 27 si 25 de varava rog daca stiiti ciu sai dau datimi o idee sau daca vede vrero mamica sa spuna sunt bune de la 3 la 4 anisorii zic eu sau poate na ca ale e mai durduliu si mai am si papucei de casa dar sunt cu blanita dar na vad eu ce mai gasesc

va pupam dulce

mamica de galusca alexandru gabriel
http://family.webshots.com/album/579645108kLLnRG

Mergi la inceput