Pentru copii - hainute, lapte, cosmetice, etc.-30

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Greierash m-am urcat in pod. Am gasit 4 perechi de incaltaminte si o plasuta de haine.

Cum fac cu adresa?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Olishka, caut adresa lui greierash si ti-o trimit acum.
Dana, iti trimit lista acum ca pe urma iar uit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greierash81 spune:

olishka :) Laura sau daniela trimit adresele:) Laura mie imi place ce ti ai facut la par
fetele nu stiti cu sa trimit si eu hainutele? ca daca nu gasesc aici pe cineva caut pe aici prin oras:)

Daniela mami superfericita a 2 baietei frumosi: Eduard(31-01-2003) si David(26-08-2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Daniela nu am timp sa citesc din urma,zi-mi te rog ptr ce varsta ai hainutele?


anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

DE TOATE PENTRU TOTI!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Multam mult, greierash. Si mie imi place mult. M-am plictisit sa am doar o singura culoare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greierash81 spune:

ancadragoman mami daca l as chinui pe David(1 an si 7 luni) i ar mai veni inca deci ce sa zic 8 luni si 1 an si 4-5 luni depinde cat e de inalt baietelul am facut o revizie ca le am luat la spalat am asa 2 bluzite bumbacel si o camasuta de vara tot bumbacel,2 sepcute cu motive animale parca;)),2 perechi pantalonasi trening,1 pluover,1 bluzita trening,inca vre o 2 bluzite ,1 pereche blugisori,i jacheta blugi nou nouta noi nu am avut timp sa o purtam, 1 pereche adidasi nr 20,1 pereche pantofiori nr 24 dar sunt mai ingusti lui David nu i vin,1 per. incaltaminte interior mar 22-23 foarte usurei,1 per. ghetute marimea 22, (dar repet sunt marimi mari asa arata dar cred ca merg doar la copilasi cu piciorus mai mic au talpa mai mare si interiorul micut si ingust la nr 18 20) cam asa nu le am retinut pe toate:) dar oricum ar fi de ajutor cuiva:)mentionez ca s aproape noi cele mai uzate le dau pe aici prin vecinii mei mai gipsy:)
Laura bravo tie:) eu am fost de cand ma stiu cu 2 culori in cap ca nu mi iesea nici o culoare bine;)) asa ca m am bagat la negru albastrui macar ala stiu ca iese uniform;))

Daniela mami superfericita a 2 baietei frumosi: Eduard(31-01-2003) si David(26-08-2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Mai am hainute de nou-nascuti. Stiti vreo graviduta care ar trebui sa nasca si are nevoie de hainute?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Olga, eu cunosc dar aici. In Romania nu cunosc momentan.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greierash81 spune:

Fetele eu maine plec la sat si duc hainutele acolo sunt o gramada de copilasi nevoiasi asa ca voi gasi sigur cui sa le dau ,vad ca aici nu am gasit :( si nici nu mai pot intra de curand pe net in caz de vrea cineva acum in ultimul moment:( noi am racit la greu toata familia si ca si cum asta nu ar fi fost de ajuns,pentru copii nu am mai putut beneficia de gratuitate a retetelor,ca nu stiu ce lege s a pus in aplicare ,de le interzice medicilor sa mai dea mai mult de 24 de retete gratuite pe zi...si noi am ajuns pea tarziu as aca le am luat cu banii jos,de m au luat durerile de cap:((.va pup si va doresc un week end placut:)

Daniela mami superfericita a 2 baietei frumosi: Eduard(31-01-2003) si David(26-08-2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Buna seara!!!

Greierash am trimis astazi pachet prin curier. Acum am vazut ca ai scris ca pleci. Sper ca te-ai intors acasa si va gaseste curierul. Nu am avut nici nr de tel sa sa scriu pe pachet. Sper sa intri in posesia pachetului.

O seara frumoasa!

Mergi la inceput