Pentru copii - hainute, lapte, cosmetice, etc.-30

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns giuliaelena spune:

Buna ,LA MULTI ANI! de Mos Nicolae.
Fetelor are cineva o pereche de pantofiori negri nr.25 pentru fetite?
Giulia are un concurs la gradi pe 15 si ii trebuie bluzita alba ,fustita,sacou si cravata rosie si pantofi negri.De unde Doamne iarta-ma,sa mai scot bani pentru toate nu stiu!Scuze pentru tonul amar dar am ajuns la capatul puterilor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Citat:
citat din mesajul lui andru_mami

danielac am primit hainutele,sunt foarte bune si ii vin foarte bine toate

multumim din suflet

deja si-a ales,si-a luat hanoracul gri si a plecat cu el la patut

POZE

Vera cu ANDREI-23.08.2007 si
MARIO-25.11.2011


ma bucur mult ca va sunt de folos!!! incaltarile cum sunt?

si eu sunt de acord cu donarea caruciorului catre tine, banuiesc ca ancadragoman mai are adresa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andru_mami spune:

mari9 am primit coletul;hainutele sunt superbe,multumim din suflet
doar salopeta albastra e un pic scurta de el,dar cu strampi pe sub ea e super

multumim mult de tot,ne prind foarte bine hainutele

o seara buna tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari9 spune:

Ma bucur daca va sunt de folos.
Sora mea s-a ocupat ,aproape, insa de tot.Nu am timp acum nici sa respir.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns TuPapusa spune:

Buna ziua,

Ma simt nu foarte bine ca fac asta dar sunt putin disperata.
Daca ma poate ajuta si pe mine cu ceva de imbracat pentru fetita mea de 4 ani si 9 luni. Nu mai are nimic de imbracat ca sa nu mai spun ca nici eu nu am ... dar eu nu contez.
Sotul meu a ramas fara serviciu de 3 luni, am avut un apartament pe care l-am inchiriat ca sa putem plati rata la banca. Fetita este la tara la soacra mea iar noi doi stam pe la mama mea,sora mea...etc.

Pt dovezi va rog sa ma contactati ... M-ar ajuta foarte mult o hainuta ceva pentru ea. Nu imi doresc nimic altceva.

Va multumesc din suflet si imi cer mii de scuze.

Sarbatori fericite.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adde2510 spune:

Citat:
citat din mesajul lui TuPapusa

Buna ziua,

Ma simt nu foarte bine ca fac asta dar sunt putin disperata.
Daca ma poate ajuta si pe mine cu ceva de imbracat pentru fetita mea de 4 ani si 9 luni. Nu mai are nimic de imbracat ca sa nu mai spun ca nici eu nu am ... dar eu nu contez.
Sotul meu a ramas fara serviciu de 3 luni, am avut un apartament pe care l-am inchiriat ca sa putem plati rata la banca. Fetita este la tara la soacra mea iar noi doi stam pe la mama mea,sora mea...etc.

Pt dovezi va rog sa ma contactati ... M-ar ajuta foarte mult o hainuta ceva pentru ea. Nu imi doresc nimic altceva.

Va multumesc din suflet si imi cer mii de scuze.

Sarbatori fericite.


Nu ai de ce sa te simti in vreun fel. Si eu apelez la toata lumea pt. ca sunt insarcinata si abia ma descurc. Oamenii au o bucurie cand pot ajuta pe cineva :)

Eu nu am haine de copii, dar am multe haine de ale mele pe care nu le mai port. Poate iti vin tie sau altora.Exact acum nu am timp, dar undeva intre Craciun si Rev o sa fac ordine si o sa le pun deoparte. Spune-mi masurile pana atunci. Intre timp, sper ca nu am incalcat nicio regula a forumului. Daca da, sa ma traga cineva de urechi :D

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Citat:
citat din mesajul lui Pungasu

Donez hainute pt bebelus 0- 3 luni , pompa de san manuala , si alte accesorii pt nou nascut.




Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Iulia Copiii Monicai Alex Luca Lorena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adde2510 spune:

Citat:
citat din mesajul lui szivarvany

Citat:
citat din mesajul lui Pungasu

Donez hainute pt bebelus 0- 3 luni , pompa de san manuala , si alte accesorii pt nou nascut.





Pungasu: Am eu nevoie de hainute sau alte lucruri pt. ca o sa fiu mama singura si deja imi este greu cu toate schimbarile. Am intrat in luna a 4-a, daca nu sunt mamici in luni mai inaintate si care sa aiba nevoie, poate mi le dai mie. Multumesc pt. orice raspuns.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

fetelor exista un regulament pe prima pagina a topicului, va rog mult sa il cititi! multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

cer acordul fetelor care doneaza in acest topic, sa plasam la bazar unele din lucrusoare si jucarii, pentru Alex, baietelul lui AnyVovcu, in momentul in care vom primii acordul adminilor pentru acest caz! multumesc din suflet!

Mergi la inceput