Oradea (cap. 60) - on line

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Agitatie la mal, cu pescarusi.
18.11.2012

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Buna tuturor!

Indraznesc sa va deranjez cu o intrebare: cunoasteti statiunea Hajdúszoboszlói? Am vazut pe harta ca ar fi inainte de Debercen, nu ar fi distanta chiar asa de mare. Ati fost vreodata, stiu ca acolo, in zona, se obisnuieste sa mergeti mai mult la unguri decat pe la noi. Orice informatie e de folos!
Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Eu obisnuiesc sa merg in fiecare dimineata mai mult pe la unguri decat pe la noi.
Da, cunosc orasul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Citat:
citat din mesajul lui marius

Eu obisnuiesc sa merg in fiecare dimineata mai mult pe la unguri decat pe la noi.
Da, cunosc orasul.


Asa a iesit.... Si cum e? Are aer de statiune sau e doar un orasel? Am vazut ca sunt si cateva restaurante. In afara de Aqua Parc si baia termala (care sunt deschise iarna) se mai poate vizita ceva? Mai ales iarna. Anul asta organizeaza petrecere pentru noaptea de Revelion in Aqua Parc. Ma gandesc ca ar fi interesant.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Pai nu e nimic special - este curat e foarte aproape de Debretin care deja este oras in toata regula. Lumea merge (ma rog noi mergem) atunci cand mergem (:)) la Aquapark - este frumos intradevar sau in Debretin la cumparaturi pentru ca preturile si produsele sunt mai atractive decat in Oradea cel putin. Ai de unde alege si preturile sunt mai scazute.
Desigur daca aveti ceva oferta concreta nu am cum sa comentez pentru ca in banii pe care ii platiti vi se ofera ceva anume.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Marius, multumesc pentru raspuns!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Pentru ca e sfarsit de an, tin sa va doresc sa aveti parte de sanatate multa, de bucurie, de liniste si caldura celor dragi, iar in plan personal de cat mai multe proiecte implinite cu succes!

Va multumesc ca mi-ati fost alaturi.

La multi ani!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Sa fiti iubiti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

La multi ani cu sanatate!


Daca stiti cumva ...pe unde se gasesc scutece tip chilot de adulti mai ieftine dati va rog de stire, mersi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Inca o zi in care am fost sa hranesc pescarusii si ratele salbatice.
Crisul e semi-inghetat in zona Podului Sovata, asa ca lebedele s-au mutat inspre centrul orasului, aproape de Centrul de Calcul.

13 ianuarie 2013:



Daca urmariti inregistrarea pana la sfarsit, vedeti "batalia" pasarilor pentru felia de paine.

Mergi la inceput