Cu dragoste din Iasi (104)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ghinetz spune:

Felicitari, Stefi!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Darria spune:

Felicitari, Stefania! cat mai multe realizari si de acum incolo.
Inca nu am ajuns la scoala dar stiu ca este un concurs greu si important.

cu intarziere La multi ani, Andreea!(domnisoara de Nora)

La multi ani, Alexandru!

sa fiti sanatosi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

am inscris si noi copilul la gradinita nr. 26. a mai avut cineva copilul acolo?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Richard spune:


Buna ziua,si sper sa nu deranjez....

Ati avut/aveti cumva,careva copilasii la Gradinita Spectrum? Am rascolit tot netul,si nu gasesc impresii ale parintilor pe nicaieri....
In acelasi timp,as dori sa aflu impresii depre Gradinitele Lorelay si Atelier,daca se poate.

Va multumesc



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

Lumi seful meu are nepotica (de 2 ani si 8 luni) la gradinita Spectrum si e multumit. nu stiu prea multe detalii, nici nu pot sa-l intreb ca e in concediu zilele astea, insa per ansamblu mi s-a parut ca e ok acolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

Salut!

Si eu am o colega cu fetita la Atelier, e multumita din moment ce sta in Alexandru si serviciul in Copou, respectiv Pacurari si face atita drum in fiecare zi. Stiu ca fetita este atasata de educatoare si e multumita per ansamblu si de aceea nu o muta (in schimb stiu ca are tot felul de cheltuieli extra pe langa tariful lunar - si mie asta nu mi se pare ok la o gradinita particulara).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana spune:

Am vizitat gradinita Spectrum acum un an, mi-a lasat o impresie excelenta. Loc de joaca si in curte, si in interior, sali de clase cu geam, sa poti vedea ce se intampla, curatenie... Din pacate, am stat si am analizat si ne-am dat seama ca e, totusi, prea scump pentru noi, ca nu ne putem permite, timp de 3-4 ani, o asemenea cheltuiala, plus toate celelate aferente cresterii unui copil.

Andrea, am remarcat asta in mesajul tau: "mai ales ca nu am lucrat foarte mult suplimentar, ca nu am tras de ea, e ceva ce ea si-a dorit". Mi-a placut foarte mult, cred ca stea sunt cuvintele-cheie si scopul unui parinte. Sa reusesti sa-l faci sa inteleaga scopulpentru care invata si sa-si doreasca cu adevarat ceva, nu sa se lase "impins " din spate... Felicitari Stefaniei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

Apropo de gradinite....din toamna se va deschide o gradinita germana

http://www.feas.ro/gradinita/



Editez sa corectez....cica gradinita se deschide de la 1 mai!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Richard spune:


Ramonika, Aminoreanu, va multumesc foarte frumos pt raspunsuri!
Si noua ne va veni putin mai greu,ca stam in Bucium, dar macar sa fie gradinita ca lumea....



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Richard spune:


Ioana,multumesc foarte mult pt. raspuns. Si noi intentionam sa vizitam cele 3 gradinite, insa nimic nu se compara cu parerile parintilor care au copiii la gradinitele respective. Oricum,si prima impresie este importanta



Mergi la inceput