Unde ar fi mai fericit copilul tau ?

Unde ar fi mai fericit copilul tau ? | Autor: desprecopii

Link direct la acest mesaj

De prea putine ori ne gandim insa la felul in care copilul reactioneaza la stradaniile noastre de a-i asigura un mediu sau altul si adesea ne este greu sa acceptam ca pur si simplu nu este facut pentru viata la oras sau, dimpotriva, pentru viata la tara. Afla ce mediu i se potriveste mai bine copilului tau, facand acest test. ...www.desprecopii.com/info-id-7883.htm" target="_blank">Fa acest test in 20 intrebari si vei afla raspunsul !

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

am ajuns pana la intrebarea cu bicicleta, mi a dat aceasta eroare:
Acasa > Comunitatea DC > Unde ar fi mai fericit copilul tau ? !!! Script error in data layout TESTE: Item cannot be found in the collection corresponding to the requested name or ordinal./Method '~' of object '~' failed !!!

_

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana vio spune:

Citat:
citat din mesajul lui szivarvany

am ajuns pana la intrebarea cu bicicleta, mi a dat aceasta eroare:
Acasa > Comunitatea DC > Unde ar fi mai fericit copilul tau ? !!! Script error in data layout TESTE: Item cannot be found in the collection corresponding to the requested name or ordinal./Method '~' of object '~' failed !!!

_



si mie

Alexandra Maria
14.12.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

mersi - verific :)

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns theo_2004 spune:

Eroare si la noi!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anka74 spune:

Am raspuns la cele 20 de intrebari si cand sa interpretam testul...eroare! Pacat.
oricum , la cateva intrebari optiunile de raspuns mi se pareau ciudate...la intrebarea 8 de exemplu.. am pierdut timpul degeaba!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

si la noi acelasi lucru, dupa intrebarea 20 , knd se se interpreteze rez a dat eroare

kmy, de IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011
bobocelul mameifetele mele de suflet
Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Si mie mi-a dat eroare,dar oricum intrebarile sunt destul de.....stranse....aia referitoare la inot..normal ca nu o sa-l las sa inoate in apa adanca.



Madalina si Eva-Maria
https://picasaweb.google.com/lhmadalina/Dezastrul?authkey=Gv1sRgCIKAmOzUz-zXAw#5640047175923810098

TE IUBESC MINUNEA MEA ...ESTI ALFA SI OMEGA PENTRU MINE,RATIUNEA MEA DE A TRAI.....TE IUBESC.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

fetelor, am corectat bug-ul, va rog sa imi spuneti daca testul functioneaza bine acum.

va pup.
mirela

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miriluta spune:

La mine a functionat. Copiii mei se adapteaza bine si la sat si la oras.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

am refacut testul, acum merge, si clar ii place unde stam noi, pt mom, knd va ajunge la varsta adolescentei sigur se schimba placa

kmy, de IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011
bobocelul mameifetele mele de suflet
Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!

Mergi la inceput