Mamici,gravide,aspirante dupa pierderi de ingeri27

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

paula, sa va traiasca minunea, sa fie sanatoasa si sa va umple sufletele de bucurie!! Refacere rapida!!

nu stiu prin ce coincidenta, dar imi zbura prin cap de cateva zile numele Natalia ... ma gandeam, oare de ce? Te urmaream la trombofilie, insa nu gasisem vestea ...

******
in al 9-lea cer ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

P@ulici-Felicitari din suflet pentru minunea de fetita!!!!Stiu cat de greu ti-a fost si ma bucur din suflet ca acum iti tii fetita sanatoasa in brate!si a-ti ales un nume foarte frumos.te pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

PAULICI felicitari ptr bblina. Refacere usoara!!De ce nuvreti sa i se spuna pe nume pana la botez? Na..n-am mai auzit pana acum...Sanatate multa!

MCRISSA La multi ani fericiti alaturi de cei dragi!!

MICHELLE




Alessio Michele (3 + ani) , Mattia Gabriel (2 + anisori!!) plus un ghiocel de primavara Marco Andrei (1 anisor!!) ! .

Pozici cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns p@ulici spune:

multumiri tuturot
dupa ce preotul a facut Molifta mica putem sa ii spunem pe nume ...
Multumim ca ne-ati respectat decizia ... asa ca NATALIA MIHAELA E PRINTESA NOASTRA

Citat:
citat din mesajul lui danangie

PAULICI felicitari ptr bblina. Refacere usoara!!De ce nuvreti sa i se spuna pe nume pana la botez? Na..n-am mai auzit pana acum...Sanatate multa!




Alessio Michele (3 + ani) , Mattia Gabriel (2 + anisori!!) plus un ghiocel de primavara Marco Andrei (1 anisor!!) ! .

Pozici cu noi



se zice ca nu e crestineste


MTHFR A1298C – HOMOZIGOT si PAI 675 4G/5G – HETEROZIGOT
Trombofilie descoperita la prima sarcina tratament pt trombofilie de la 10 saptamani de sarcina: Clexane 0.4, Acifol 5mg 2/zi, Dr. Heim Satu Mare
O fetita Gabriela Catalina 27.04-09.05.2010 nascuta prematur la 28 de saptamani devenita ingeras la 12 zile 12h 55 min
Povestea ta printesa...povestea noastra O viata ... nascuta din doi
Port in burtica darul ingerasului nostru DPN 07.04.2012

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:



Lumina si caldura Pastelui sa ne incalzeasca sufletele, sa ne lumineze mintile, sa ne deschida inimile spre iubire, credinta, iertare. Sa fim mai buni, sa ne bucuram din plin de frumusetea tuturor lucrurilor care ne inconjoara si sa daruim iubire celor dragi.
SARBATORI FERICITE !




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninia81 spune:

Dragele mele, va doresc sa aveti un Paste luminat, linistit si cu ganduri bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonia spune:

a trecut si pastele, si paulici a venit cu o veste buna !




o sarcina oprita la 10 saptamani, doua FIV-uri nereusite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

NATALIA sa-ti traiasca mica printesa. Nu stiam de traditia asta. Inchipuie-ti ca pe MARCO l-am botezat canda vea aproape 3 luni....ar fi fost extrem de ciudat ca pana atunci sa nu ii zic pe nume....




Alessio Michele (3 + ani) , Mattia Gabriel (2 + anisori!!) plus un ghiocel de primavara Marco Andrei (1 anisor!!) ! .

Pozici cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns p@ulici spune:

de la molifta mica (8zile) preotul a facut atribuirea de nume si de atunci ii putem zice pe nume


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonia spune:

saptamana aceasta, daca...multi de daca, copilul meu ar fi implinit 4 ani.


o sarcina oprita la 10 saptamani, doua FIV-uri nereusite

Mergi la inceput