Mamici,gravide,aspirante dupa pierderi de ingeri27

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:

Buna dragelor,

mcrissa foarte bine faci,poate iti da dr.putin concediu medical ca sa te linistesti putin sau poate iti da recomandare pentru program mai scurt , asa nu o sa mai aiba motiv de sicane , zic si eu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musettepink spune:

Mcrissa imi pare rau ca cei de la job iti fac zile negre,eu zic sa bagi un medical mai ales ca ai si contractii.Eu in sarcina cu Sophia(asa o cheama ca tot m-ai intrebat) am avut iminenta de avort in primele saptamani,sangerari si contractii,am plans de m-am omorat ca am sa o pierd,am avut concediu medical si am stat la pat,am renuntat sa-l mai iau in barte pe Luca sau orice alta activitate si cu ajutorului lui Dumnzeu am nascut la termen.Asa ca eu zic neaparat sa vb cu dr tau sa-ti dea medical,sa stai cumintica si totul o sa fie bine.E f frumos cu doi copii dar si destul de greu in sensul ca nu mai avem timp de noi,numai de ei.dar ei sunt tot ce avem mai scump pe lume asa ca nu ma plang.
F haios Vladut cu numele:)),ati ales si voi unul?
Tin pumnii sa merga totul bine!


Ninia


Danangie ce mai faci mamico?

Michelle tu ce mai faci,cati ani are Lucas?
De pepsi mai stie cineva ceva?

Va pup pe toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninia81 spune:

La multi ani, dragele mele!
Sa va bucurati de aceasta zi, sa va simtiti implinite, sa traiti cu intensitate clipe frumoase si unice!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns consi_s spune:

la multi ani si sa aveti o primavara ca-n povesti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

La multi ani dragele mele, sa aveti o primavara frumoasa, sa fiti sanatoase si fericite
La munca s-au linistit apele, dar contractiile mele continua.cel mai rau ma apuca seara cand ajung acasa, poate si oboseala de la drumul de intoarcere.

Cristina,fericita de baietel golanel Vlad-Stefan (3 ianuarie 2010) si 15+

Atat sunt de mare


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:

Femeia este o intrupare a tandretii, frumusetii, grijii si intelepciunii, mai ales atunci cand devine mama. Sper ca aceste mesaje, urari, toate implinirile frumoase, sanatatea si spiritul acestei zile sa va insoteasca pretutindeni…si fie ca primavara iubirii sa va inunde sufletul cu bucurie.
Va doresc un 8 Martie cat mai frumos si va doresc La multi ani!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninia81 spune:

La multi ani, L58!!!!Sa te binecucanteze Dumnezeu cu sanatate, bucurii, un bebe mic in burtica si tot ce mai ai tu nevoie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

L5845-LA MULTI ANI!!!!SANATATE,FERCIRE,IUBIRE SI TOT CE ITI DORESTI!!!SA TI SE IMPLINEASCA CEA MAI MARE DORINTA!!!LA MULTI ANI!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:

Un buchet mare de , o felie mare de tort si ceva pentru voi ! Multumesc din tot sufletul pentru urari,sa va auda DD !





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

La multi ani Lau!Tot ce-ti doresti sa se indeplineasca, sa ai un an frumos, plin de realizari.Bun tortul, cel de pe FB.daca stiam unde stai, de la munca veneam direct la tine

Cristina,fericita de baietel golanel Vlad-Stefan (3 ianuarie 2010) si 15+

Atat sunt de mare


Mergi la inceput