Mamici,gravide,aspirante dupa pierderi de ingeri27

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Sa fie un 16 august cu muuult noroc, la mine a fost acu 8 ani

Atunci mai sunt nume scurte gen Alex, Marc, Paul, poate gasiti unul sa va placa
(de fapt nu va luati dupa mine, am eu un fix sa aiba fratii asemanatori prenumele ca structura sa nu se supere :-)



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Monica70 Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

Giulia ta e nascuta pe 16 august?o sa sarbatorim amandoua aceasta zi frumoasae o zi norocoasa, asa-i?
si noi vrem sa aiba aceeasi structura numele baietilor, de aia cautam un nume scurt si unul de sfant ca sa fie la fel ca la Vlad.cand am ramas insarcinata voiam sa-i spun Matei sau Rares, dar sunt atat de multi Matei si Rares in parc ca se incurca.Vlad ne propune doua nume: Dinu si Danutz(Dan), nu stiu de unde vine cu Dinu ca nu stim pe nimeni cu numele asta, dar suna frumos cand spune el.

Cristina,fericita de baietel golanel Vlad-Stefan (3 ianuarie 2010) si 38+

Atat sunt de mare


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns consi_s spune:

Crissa, iti tin pumnii! Sa ai o nastere usoara si un bebe sanatos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninia81 spune:

Neata dragelor!

Mcrissa, iti doresc o nastere usoara, recuperare grabnica si un bebe sanatos si norocos! Pe 16 august m-am casatorit si eu. Deci...e o zi norocoasa! Doamne ajuta!

Va pup pe toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:



Fie ca Sf. Fecioara Maria, sa va ocroteasca, sa va calauzeasca pasii si sa va lumineze calea!

Pentru toate sarbatoritele si toti sarbatoritii zilei
LA MULTI ANI !


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:


mcrissa nastere usoara si bebe mancacios si cuminte .
szivarvany, Ninia, consi_s si toate fetele .

Eu va mai citesc din cand in cand asa, din umbra pentru ca nu prea am avut noutati.
Dupa ani si ani de bajbaieli in ceea ce priveste un diagnostic clar,raportez si eu FIV1 nereusit, in Viena si ne ca la primavara sa avem FIV2 cu noroc.

Va si va pe TOATE!!!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

L, atunci vom strange toate energiile pozitive pentru primavara sa va intorceti 2 sau 3 in 1

La multi ani tuturor celor ce si serbeaza onoamstica azi.

Crissa, intalnire de nota 10 cu bb mic, maine



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Monica70 Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:

szivarvany Doamne Ajuta !



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonia spune:

LA MULTI ANI ! MARIILOR


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Crisa cred ca deja ai nascut
Doamne ajuta sa fie bebe sanatos si sa aiba o viata minunata!

Tizo imi pare rau ca nu ai reusit din prima! Doamne ajuta sa fie cu ochisori in primavara

Mergi la inceput