Seria Cantec de gheata si foc

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

ce misto termenul hihihihihi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Norbert2 spune:

Buna seara! Stiu ca despre subiectul asta s-a vorbit in urma cu cateva luni dar in cazul in care mai urmareste cineva topicul si e cumva interesat, eu am intrat recent in posesia seriei "Cantec de gheata si foc" dar as vrea sa vand cartile deoarece eu le aveam deja in limba engleza. Cartile sunt in stare excelenta. Am rasfoit cartile o singura data, atat cat sa vad cum e seria tradusa. Pretul de magazin e de 544,50 lei. Desigur, eu nu pot si nici nu intentionez sa le dau la pretul acesta. Daca e vreun doritor, sunt dispus sa le dau cu 300 lei (o suma convenabila, dupa parerea mea, avand in vedere pretul normal). De asemenea, taxele postale vor fi suportate de catre cumparator (cel mult 25 lei). Daca e cineva interesat sa cumpere cartile, lasati-mi un mesaj si dupa ce intram in contact, va voi putea arata si o poza, sa vedeti ca e totul in regula. Ah, da, era sa uit. Cartile sunt in format Hardcover!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Norbert2

Buna seara! Stiu ca despre subiectul asta s-a vorbit in urma cu cateva luni dar in cazul in care mai urmareste cineva topicul si e cumva interesat, eu am intrat recent in posesia seriei "Cantec de gheata si foc" dar as vrea sa vand cartile deoarece eu le aveam deja in limba engleza. Cartile sunt in stare excelenta. Am rasfoit cartile o singura data, atat cat sa vad cum e seria tradusa. Pretul de magazin e de 544,50 lei. Desigur, eu nu pot si nici nu intentionez sa le dau la pretul acesta. Daca e vreun doritor, sunt dispus sa le dau cu 300 lei (o suma convenabila, dupa parerea mea, avand in vedere pretul normal). De asemenea, taxele postale vor fi suportate de catre cumparator (cel mult 25 lei). Daca e cineva interesat sa cumpere cartile, lasati-mi un mesaj si dupa ce intram in contact, va voi putea arata si o poza, sa vedeti ca e totul in regula. Ah, da, era sa uit. Cartile sunt in format Hardcover!


Poti pune un anunt la bazar.desprecopii.com . Sigur va fi mai vizibil acolo (daca nu le-as avea deja, sau daca puneai anuntul inainte de Craciun, le luam eu).


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunnyday07 spune:

La multi ani!

Si ... mai are cineva seria in format electronic si mi-o poate trimite si mie (ms_2107@yahoo.com)?

Am citit primul volum si apoi am facut o pauza de mutat din tara. Am zic ca o sa cumpar volumele urmatoare cand vin in tara, si uite ca am venit dar in afara faptului ca mi se par exagerat de scumpe nu prea am loc la bagaje ...

Multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Norbert2 spune:

Din pacate nu am descoperit site-ul acesta numai in momentul in care am postat si anuntul.. :( In orice caz, multumesc pentru sugestie! Am sa imi incerc norocul postand anuntul si pe bazar. In orice caz, in cazul in care sunteti interesata, as avea si alte carti de vanzare si sunt toate noi si sub pretul de magazin. Daca doriti, va pot lasa o lista cu cartile disponibile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Da, eu as fi interesata de o lista cu carti de vanzare.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Norbert2, ti-am mutat lista la acest subiect, dedicat:

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=176370

Bafta!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Norbert2 spune:

Bine. Va multumesc pentru ajutorul acordat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

M-am trezit si eu la spartul targului, in format electronic le mai are cineva ?
mickyyy@yahoo.com - raman datoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunnyday07 spune:

dana vio

Mergi la inceput