**Prichindei nazdravani 2008!**(21)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Tariana insanatosire grabnica sa numai aveti probeleme de genul asta.
Si mie soacra sdasmbata mi-a spus ca Delia se va marita repede ptr ca era machiata cu farduri ptr copii,apoi cand am fost sa o iau mi-a spus ca e prea mamaoasa si ca sta numai dupa fusta mea si ca sa o mai las si cu alte persoane dar cu cine sa o las ea sta cu ea odata la 5 luni si atunci 3 ore si gata.
Mi-a spus sa o duc mai prd la gradi dar ea nu stie cat am patit noi cu gradinita asta cate injectii cate analize cati medici vizitati si tot asa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gherman_in spune:

Avem si noi CarrefourPe aici nu veniti?Ca sigur nu scapati netrase de maneca.Ce pacat ca e distanta asa mare.Eu aici nu prea am prietene,nu prea cunosc pe nimeni,sunt singurica.

Bravo Alina,incepeti sa va reveniti
E puternic Mariana,l-a luat si mama,a tinut-o pe Iari in brate,si acum sta lata-n pat de 2 zile,cu febra,frisoane,tuse,nu poate manca nimic.Daca sarim tot timpul cu antibiotice,ne mai miram ca au virusii rezistenta?As incerca si eu siropul,dar e cam scumpulet,si mie-mi trebuie 2 sticle pe luna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinita_g spune:

ESBERITOX am gasit la farmaciile Dona si i-am si luat...acum ii dau cate 2 de 3 ori pe zi (supte sau inghitite) cand o fi mai bine scad la 2-3 pe zi...
Tatiana ce mila imi e de biata Iarinuca...dupa 11 si nici un semn de imbunat. e cam dubios, nu?
Mariana corespund conform descrierii tale...de obicei in magaz stau putin...mai mult prin galeriei...Da, asa ar fi recomandat la patinoar...separarea celor mici de restul...si aveam casca pt cap dar dl antrenor mi-a spus ca nu-i cazul...Multumim lui Dumnezeu ca a fost doar atat ca putea sa iasa nasol
I-am dat sa suga Homeogene si Homeovox...azi dimi parca era mai bine cu raguseala...ce ma omoara pe mine e 'infundeala'...sa nu aiba iar pb cu urechile...Pe la 13 vad ce mai spune si dr...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gherman_in spune:

[quote]citat din mesajul lui alina_satena

Tariana insanatosire grabnica sa numai aveti probeleme de genul asta.
Si mie soacra sdasmbata mi-a spus ca Delia se va marita repede ptr ca era machiata cu farduri ptr copii,apoi cand am fost sa o iau mi-a spus ca e prea mamaoasa si ca sta numai dupa fusta mea si ca sa o mai las si cu alte persoane dar cu cine sa o las ea sta cu ea odata la 5 luni si atunci 3 ore si gata.
Mi-a spus sa o duc mai prd la gradi dar ea nu stie cat am patit noi cu gradinita asta cate injectii cate analize cati medici vizitati si tot asa

http://alinahandmade.blogspot.com/
[/quote

Multam Alina,cand incepi cu asa ceva,nu mai termini.Adica,daca iti e copilul mai bonlavicios de mic,o tii tot asa pana la adanci batraneti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinita_g spune:

Alina deci a fost dragobetele la voi...
Tatiana aveti si H&M?...poate tragem o fuga?
Discordia, cum va merge cu 'intarcarea'?
Nyny, Magda, Ioana

Acum sper s-o repar pe Teo sa fie in forma de ziua ei...
Nici eu nu pot sa tin post ...fara sa vreau si gust din mancarea lui Teo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gherman_in spune:

Upss..Am vrut si eu sa fac ceva,dar nu mi-a iesit chenaruMariana,help!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Doamne fereste Tatiana nici nu vreau sa ma gandescla cater injectii i-am facut cate analize i-am facut cat merdici am vizitat si imi spune mie cum sa fac cand pe ea nu o intereseaza asa ca sa ma scuteasca.
Ma mai supara ca tot timpul mo critica pe Delia ma supara groaznic lucrurile astea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gherman_in spune:

Doinita,voi veniti numa,ca se rezolvaGasim noi ceva prin imprejurimi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gherman_in spune:

Las-o Alina,fii mai indiferenta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gherman_in spune:

Vrea printesa sa manance cevaM-a intrebat cat e ceasul,eu am intrebat-o daca ii e somn,la care ea:da,dar prima vreau sa manc ceva

Si o perluta de la Daria:mai rotundeaza-l si pe asta,in loc de incercuieste-l.
Si una de la Iarinuta:incepe cublicitatea(p)
Ma duc sa-i dau sa infulece,apoi o pun la

Mergi la inceput