La multi ani Anastasia, Vlad! Fluturasi 2011 (129)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Buna seara mamicilor!

Simo da mami frumoasa, am baiat mare si sunt asa mandra de el, e ingerul meu..... as scrie multe , dar nu vreau sa plictisesc pe nimeni. Eu vorbesc in continuu de Rares si il iubesc atat de mult. S-a schimbat enorm, nu mai e puiutul acela nestiutor, acum e un mare iubaret. pentru toti 4.

Roxy,Lavi am vazut poze cu 3 prunci frumosi , frumosi(am inclus-o si pe Yasmi) si 2 mamici foarte frumoase si slabe. TOrturile au fost superbe si cred ca si foarte delicioase. As papa si eu cate o feliute, ca doar sunt innebunita dupa dulciuri.Roxy am vazut cum te iubeai cu Anastasia, ce dulce este. Si eu ma iubesc toata ziua cu Rares si la fel ma ia in brate , ma mangaie , de tzitzi nu mai vorbesc ca e absolut disperat dupa ea.

Diana sa cresti mare si sanatoasa si voioasa, frumoasa mica.

Ally ceva poze noi mami?

Catank ai o frumoasa, ba da e si rupta din soare si e darul lui DOamne Doamne pentru voi, deci e stralucitoare, minunata si cum mai vrei tu sa ii spui. E un ingeras dulce si cu o gurita si mai si.

Voiam sa mai scriu ceva, dar am uitat. M-am hotarat si eu cu ce sa ma imbrac la mot:pantaloni si o camasa. Voiam initial intr-o rochita, dar ma arata asa slabaaaaaa si nu imi place. M-am probat aseara si sotul si mama au dat verdictul.

tuturor fara exceptie.



Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

roxy, din pacate nu pot sa incalzesc casa cu gazele de la fasolea mancata de mine...
da am avut gazele inchise, se pare ca a fost o scurgere la un vecin de jos, cnd am auzit mi s-a facut rau....si acum au venit astia de la gaze sa vada ce si cum , au masurat este tot...
eu am pus niste aripioare la cuptor acum ma duc sa fac o ciorba, noroc ca barbatul intarzie si am timp
catank, sa nu te aud ca nu e rupta din soare, lasa modestia si modul asta invechit de a privi cu modestie proprii copii.GAndeste ca a mea e cea mai frumoasa , cea mai desteapta etc si insufla-i si ei asta..Nu face ca maica-mea care nu m- a laudat niciodata cand eram mica"sa nu mi-o iau in cap" si crede-ma ca m-am luptat mult sa ma incredere in mine, sa scap de complexe... noroc cu barbatul ca mi-a fost pe post de

mami de fete frumoase:

MARIA si ANDRA si de ingeras

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)


Adevar graiesti mami frumoasa. Apropo eu cand ii zic lui Rares "frumosul meu" sau cand ii cant " Rares baiat frumos si calare si pe jos " rade si aplauda. Ma rog eu sunt in extrema cealalta cred, ca puiul meu e cel mai cel, dar mi se pare normal ca e al meu.

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Catank am vazut poze cu Ioana. E superba , e delicioasa si sa stii ca si placinta mi-a facut cu ochiul

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:


Va multumesc la toate mamicile, sunteti ...suntem minunate...! semanam cu copilasii nostrii si mai minunati!

Intrebare intrebatoare? Calciu la copilasi mai dati?Mie mi-a recomandat dr 3luni, asta ar fi ultima ptr noi...V-am citit cand afrirmati ceva de genu...''in lunile cu R'' dar nu mai stiu cine, si daca este valabila recomandarea ptr bb in general sau depinde de bb, ...variaza fontanele, ..etc. Nu i-as mai da de la mine putere, as merge sa o vada dr totusi, nu?Sau ce parere aveti?
Astazi mi-a dormit in patut 2 ore, in patul mare doarme cam 3 ore si mai bine uneori, dr deschide ochii si ma vede linga ea...adoarmea la loc, azi nu a mai vrut.Bun si doua ore, s-a culcat mai devreme cu o ora, vrea sa recupereze mindra mea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

ailed , madutza_bramandreeac

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina06st spune:

Si eu pe aici la ceas de seara, ca am ceva de cautat pe net . Cazare in Iasi, ca sambata trebuie sa fim acolo la o consultatie. Merge sotul la un profesor specializat pe chirurgia mainii, sa vedem daca se poate face ceva pt degetele alea operate, ca nu le misca decat fff putin

Intre timp ma bag si la poze, ca sunt in urma. Abia astept sa vad mamici frumoase, bebici si mai frumosi si torturi apetisante

Mami fericita: Luca 12.04.2011 si 16+
Cat de mare esti Doamne si ce minuni ai facut pentru noi... iti multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalely07 spune:

Madutza unde in Bulgarie vreti sa mergeti???Ce statiune si ce hotel???
Si eu ma gandisem la Sunny Beach,dar nu am reusit sa aleg hotelul...

Azi am fost numai pe drumuri.Am inceput procedurile pt mana asa ca 2 saptamani tot o sa plec si sa stau la cozi...Abia acum am reusit sa intru putin...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui lalely07

Madutza unde in Bulgarie vreti sa mergeti???Ce statiune si ce hotel???
Si eu ma gandisem la Sunny Beach,dar nu am reusit sa aleg hotelul...

Azi am fost numai pe drumuri.Am inceput procedurile pt mana asa ca 2 saptamani tot o sa plec si sa stau la cozi...Abia acum am reusit sa intru putin...

Mamica de David Andrei 15.04.2011
Doamne iti multumim pt acesta minune!



Albena (cel mai probabil pt ca deja o cunoastem bine) sau Obzor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Ce faceti mamici? La aceasta ora tarzie din noapte eu mananc cartofi prajiti, cu pulpe de pui dezosate la gratar si conopida murata. Sotul meu mi le-a pregatit si mi le-a prezentat f frumos pe farfurie, ca ne tot uitam la emisiuni culinar si mai invatam si noi una alta.

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina06st

Si eu pe aici la ceas de seara, ca am ceva de cautat pe net . Cazare in Iasi, ca sambata trebuie sa fim acolo la o consultatie. Merge sotul la un profesor specializat pe chirurgia mainii, sa vedem daca se poate face ceva pt degetele alea operate, ca nu le misca decat fff putin

Intre timp ma bag si la poze, ca sunt in urma. Abia astept sa vad mamici frumoase, bebici si mai frumosi si torturi apetisante

Mami fericita: Luca 12.04.2011 si 16+
Cat de mare esti Doamne si ce minuni ai facut pentru noi... iti multumim!


Doamne ajuta sa fie totul bine! Iti tin pumnii pentru maine si ma voi gandi la tine ca stiu ca mergi sa vezi ce face bebita si sa va spuna si sexul!

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput