Carte de bucate Horia Varlan

Carte de bucate Horia Varlan | Autor: ali

Link direct la acest mesaj

Cred ca o parte din voi stiti emisiunea Cireasa de pe tort. Nu sunt o urmaritoare fidela dar aseara am vazut cina in care era Horia Varlan gazda. Nu sunt o pofticioasa dar aseara ....
Am vrut sa va intreb daca ati cumparat cumva cartea lui de bucate... are retete bune?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns SoriLea spune:

Eu am vazut cartea lui in market-uri. Poate o vezi si iti faci singura o idee. Mi s-au parut interesante, dar de facut, n-am facut retete din cartea lui.



- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Sorina Mamica fericita a ingerasului RAZVAN - IONUT (11 MAI 2009)

http://lb3f.lilypie.com/rxDAp3.png


Lucrul important este acesta...sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai, pentru ce ai putea sa devii. Charles Dubois

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crista-s spune:

Eu am primit o carte a lui ( groasa cu coperti cartonate ) se numeste ( cred ) Bucatele noastre, sunt retete romanesti si mai putin romanesti. Nu stiu cit costa cartea asta dar fata de o Sanda Marin sau Jurcovam fara poze si cu multe greseli de tipar ( cum sunt cele noi )a lui merita. Are multe retete, explicate frumos.

Uite aici citeva retete exact asa cum apar si in carte cu poza cu tot, ca sa iti faci o idee.

Mergi la inceput