Albinute & bondari de '07 (4)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Kitty spune:

Am restante!
Stefan
Adrian
David
Maria

Si sarbatoritii zilei:
Lucas
Victor
Matei

Va doresc sa aveti o copilarie fericita si sa ajungeti niste oameni adevarati!

Si...La multi ani, Giulia mea draga, fluturasul meu drag! Imi luminezi zilele cu zambetul tau!


Am sarbatorit-o ieri cu prietenii si azi la gradinita, o sa pun poze.
Astazi la ora la care s-a nascut ne-am uitat la poze si la filmulete de cand era foarte mica. I-am citit mesajele de aici si de pe facebook...si s-a emotionat foarte tare.

Va invit la vizionat poze de acum 5 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefimic spune:

LA MULTI ANI! DELIA!


Sa cresti mare si sanatoasa, sa-ti iubesti fratiorul si sa-ti bucuri parintii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kitty spune:

Buna dimineata!!

Delia, Luca, Eduard
Sa cresteti mari, sanatosi si impliniti!


Lilidana ma bucur ca ai mai trecut prin stup!
Inca n-am apucat sa pun poze de la petrecere.
Va pupezez!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martutza spune:


La multi ani cu sanatate,noroc si bucurii pentru
13.03 Delia,Iulia Antonia Rayan,Ana Maria Roberta
14.03 Luca,Eduard si Andrei

Sa fiti sanatosi si sa aveti multe realizari

Lilidana ma bucur ca ai scris despre David.Felicitari pentru talentul lui l adesen cat despre litere se pare ca e un mic perfectionist.Nu strica in viata

noi suntem rau Victor cu bronsita si Claudia cu o rinofaringita urata.Amandoi p eantibiotic si Fluimucil.Claudia nu a dormit azi noapte decat ridicata asa ca am stat in fund toata noaptea si am tinut-o cu capul ridicat.
nu am timp nici sa mor antibiotice,biotics,siropuri si regim ca mandra afacut diaree de la atata muci inghititi si de la antibiotic...
va pupam
sanatate tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilidana spune:

Kitty si Martutza, va multumesc de "intampinare" sau bun-revenit sau cum sa-i zic .Stiu ca nu prea merit sa fiu bagata in seama, am lipsit de la apel mult,mult timp,ca sa nu zic ani .

David,da este un mic perfectionist, aici seamana cu maica-sa si nu e bine deloc. Eu am avut multe probleme legate de perfectionism si,spre exemplu,in Canada, este trecut la capitolul "defecte". Si au dreptate pentru ca este,intr-adevar un mare defect.Eu lucrez mult sa ies din "zona" periculoasa si incerc sa-l transform in pozitiv,cand se poate desigur.

M-am uitat cu nostalgie la primele poze din album. Am observat ca poza lui David nou-nascut nu e acolo,probabil ca nu am trimis, nu imi mai amintesc .

Oricum, au crescut mult,s-au schimbat si sunt de nerecunoscut. Mie mi se parea David frumusel foc cand l-am vazut prima data. Acum imi dau seama ca nu era chiar asa ...era de vina anestezia sau, cine stie,primul instinct,hormonii, sau toate la un loc.

In fine,sunt mereu nostalgica in perioada asta pentru ca ambii mei copiii sunt nascuti in luna martie,la 10 zile diferenta si...6 ani,desigur .

Gata, trebuie sa fug ca ma alearga niste cursuri .
Ma bucur ca desi nu am promis, am reusit sa revin cu al doilea mesaj asa repede.

Va pup cu drag pe toate si tot stupul .
Si La multi ani tuturor aniversatilor de zilele astea si cele care vin!


Lilidana & David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Siuta spune:

La multi ani Delia, pui de Paxela !!!
La multi ani bondareilor Luca si Eduard !!!
Sa va dea Doamne doamne sanatate si noroc .
stupul


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Siuta spune:

La multi ani Timeea, pui de Absoluta !
Si pentru maine, ca sigur nu apuc sa intru :
La multi ani Raul, pui de Ane !
Sa fiti sanatosi si voiosi !


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martutza spune:

La multi ani ! Sa fiti sanatosi,norocosi si voiosi.
15.03 Robert,Cosmin si Ilinca
16.03 Timeea si Ian
17.03 Raul

Noi raciti...tuspatru cum zice cineva...eu abea respir...Claudia dupa doua nopti in care m-a tinut in fund si ea dormea pe umarul meu s-a mai linistit dar tot are tone de muci,Victor numai expectoreaza si numai tuseste dar bronsita nu e vindecata si contiuam la amandoi cu antibiotic pana marti,miercuri o noua vizita la dr.Tasu pare mai bine..adik numai stranuta din 5 in 5 min si numai muceste....vine ea vara in curand si scapam noi si de muci .

Intrebare;a dus cineva copiii la Antipa sambata?

Lilidana ma bucur mult si pentru cel de-al doilea mesaj ...si...poate ai dreptate..perfectionismul nu e intotdeauna un plus dar nici un minus categoric nu as zice ca e.

Kitty...pozele!!!!

fetele vreau si eu parola si user pentru album comun daca se face ca trimit la sora mea pe mail pozele si le descarc de pe laptopul ei sambata viitoare.

Carmen esti ok?

Siuta cum va mai petreceti timpul liber;tu si Anastasia? Toma ce face?

Anaalina?????...pai ai dat cu tunul si gata ai fugit?

Absoluta imi amintesc ca ai fost anul trecut la bulgari si erai nemultumita.Imi poti spune te rog ce te-a nemultumit? Nu a fost ca in prezentarea agentiei sau a fost altceva? Sorela mica vrea l abulgari all inclusive si vrea un feedback.Multumesc de raspuns.
weekend placut tuturor.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefimic spune:

LA MULTI ANI!LUCA ANDREI, EDUARD IONUT, ANDREI BOGDAN, ROBERT ANDREI, TIMEEA si IAN!


SA CRESTETI MARI, SANATOSI, VOIOSI SI CU MULTE BUCURII PENTRU PARINTI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_jors spune:

La multi ani sarbatoritilor din ultimele zile!
Raul

Eu sunt cam aglomerata pe vremea asta, pe langa serviciu fac niste cursuri, m-am pus si pe gradinarit ca e vremea, a reinceput sezonul sportiv, inscrierea la scoala etc... pe scurt, cine n-are de lucru isi face...

Mergi la inceput