Albinute & bondari de '07 (4)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lilidana spune:

martutza, ma faci sa rosesc cum ma dai tu drept exemplu de urmat si eu iar am disparut .

Noutati nu prea am...David e tot 'certat' cu literele .
Zilele astea nu a mai fost asa stresat ca au inceput sa decoreze pentru Paste si e entuziasmat in fiecare zi sa ajunga devreme sa nu 'piarda' ceva .

Mie mi-e dor de multe dintre voi,care nu ati mai scris in ultima vreme,dar mai des ca mine,oricum . Stefaniya,Roxanici,Tzuna,Krissy,Kmi78,Sherbi,Carmen94... pe unde sunteti?

La multi ani tuturor celor aniversati zilele astea!

Lilidana & David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kitty spune:

Buna dimineata!!

sarbatoritilor din ultimele zile

Cafea la toate lumea, care sper ca cel putin citeste aici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

La multi ani tuturor,mamici ,pitici,frati si surori!
Sa fiti sanatosi si fericiti!


Andra ,mamica de 3+1 album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martutza spune:



sarbatoritilor din ultimele zile

Sper ca sunteti cu totii bine si sanatosi si doar curatenia de Paste va tine departe de stup.

noi asteptam rezultatele la exudatele copiilor.
eu am niste chestiosenii mai rele si am inceput un tratament;mai am de mers si la alte controale dar dupa Paste.

Victor e un copil minunat,se joaca cu Claudia de a scoala si ii arata animalele in carti,se joaca de-a doctorul si o consulta (are teama de dr domnisorica si incercam sa o familiarizam cu procedurile),construieste din cuburi si o incurajeaza si pe ea sa construiasca (si a inceput sa puna si ea cuburi si cilindrii unul peste altul nu doar sa darame ca inainte)si multe jocuri ce-i vin in minte inclusiv duelul cu sabii (pe care mandra il adora mai ales cand el ia sabia de polistiren iar ea pe cea de plastic si-l mai altoieste) ...il consolam,ii explicam ca ea nu a vrut sa-i fac arau si continuam joaca.Cam atat despre printisorul meu.
De Paste vom fi in Ploiesti pentru 4-5 zile apoi acasa sa terminam vacanta si investigatiile.

Mersi de cafea Kitty,eu inca alaptez dar virtual merge o cafia mareeee si aromata.Apropo am baut una la Starbucks fara cofeina,nu m-a dat pe spate sincer.

Lilidana tu esti un exemplu pentru zicala "daca vrei poti"...5 min nu se poate sa nu gasim asa cum gasim pentru FB putem gasi si pentru stup ,locul in care ne-am nascut ca mame s am nascut comorile vietii noastre.


un weekend linistit si plin de veselie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martutza spune:


La multi ani cu sanatate si noroc sarbatoritilor de astazi.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

La multi ani cu sanatate si fericire tuturor celor care poarta nume de flori!!!!

Andra ,mamica de 3+1 album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilidana spune:

Un Paste fericit, luminos si linistit, cu mult soare in suflet va doresc tuturor!










lilidana & David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi78 spune:

Un Paste linistit va doresc din inima!

Pe nici una dintre voi nu am uitat dar mult prea multe s-au adunat in jurul nostru (din pacate rele) si timp pentru nimic nu mai am.
Sa va traiasca puii .... pardon .... de acum cavalerii si domnisoarele, sa fie sanatosi si tot ce e mai bun pe lume sa fie al lor.

Sa va aduca Dumnezeu tot ce curat si sincer, sa fiti inconjurate de multa bucurie si de frumusete.

Cand veti avea timp sa vedeti va las un link de la aniversarea lui Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefimic spune:

Hristos a inviat! Paste fericit! Sarbatori cu lumina, liniste sufleteasca si bucurie!


La multi ani albinutelor si bondareilor care s-au aniversat in ultimele zile:PETRU, DARIA GEORGIANA, TEO, MATEI HORATIU, LUCA, VLAD, AMALIA, DARIUS, CARL.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaalina spune:

HRISTOS A INVIAT !
Multe urari de bine pt toate albinutele si bondareii din stup !

Si acum vin si eu cu o intrebare de fapt cu un fapt real , Catalinei i-a cazut primul dinte? e normal ? nu e prea devreme? voi cum stati la capitolul asta?

In rest Mihai cu o enterocolita de la prea multa carne si urla si e marait si cauta in sertare , ca de ursului ii e foame, ca numai asta ar manca, eu super obosita , mandra la desene, ca pe vremea asta ar sta numai in varful patului si uite asa trece timpul nostru.

Va pup si astept pareri despre dinti


Mergi la inceput