Mamici si viitoare mamici de gemeni&tripleti(64)

Raspunsuri - Pagina 31

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adishor_1975 spune:

Citat:
citat din mesajul lui alma_alma

Seara buna, gemenistelor

Adishor_1975, m-ar interesa patutul, dar nu iti pot trimite PM fiindca nu il ai activat. Cum as putea da altfel de tine? Sau, daca iti activezi PM, da-mi un semn, te rog.

Alma 24+ (de 3 ori femeie)


draga alma, ti-am raspuns PM, eu stiam ca este activ..

multumesc Lumi, ea mi-a atras atentia azi saptamana asta nu am prea accesat netul, recuperez in seara aceasta

Porumbitzele mele cresc, au un an si o luna. eu merg la birou de 7 saptamani, program scurt, de mamica , adica 6 ore, dar stau 7.. adica 10-17. dimineata eu ma trezesc cu fetele, le imbrac, la arnajez, le dau picaturile, le hranesc, apoi vine bona si le predau. eu... fuuuga la birou (stau aproape din fericire), la 17 sunt acasa, preiau fetele, ne jucam si la 6 le servesc cina . apoi joaca, ne exersam mersul, ne harjonim. baitza pe la 20:45, iar la 21: 15-21:30 biberon si culcarea.. care se intampla spre 22. noaptea dorm cu fetele, am barul deschis, ceai, suzete, lapte iar pe la 5 dimineata.

si tot asa, este un cerc, dar ma bucur ca reusesc sa ma descurc si cu jobul si sa stau si cu mandrele.

o mare fericire ca le am... azi le-am vazut pupandu-se!

Adishor, cu Porumbitzele 26.01.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adishor_1975 spune:

Citat:
citat din mesajul lui anahadasa

Multumesc mmammarutza! Imi propun sa mai adaug cateva noi, sper sa reusesc astazi!
Noi suntem in plin sezon colicesc, pana la 2 luni n-am avut treaba, insa acum, in fiecare seara avem concert, nici nu mai stiu ce sa mananc, alteori mi se pare ca nici n-au legatura durerile cu alimentatia mea!
Alexa, voi cum mai stati?

Ana, mami de 4 nazdravani, doi pe rand (Darius & Sara), si doi odata (gemenasii Natalia & Matei - 26 dec 2011)

Poze noi la semnatura!

https://picasaweb.google.com/105300499019911509059/NataliaSiMatei?authkey=Gv1sRgCKDAo6bF4rDr5gE


ana, am vazut pozele, niste minuni toti patru copilasii. felicitari

sunt impresionata, o familie frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adishor_1975 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monas

Mary_1975: multumim muuult muuult!!

mama de Eva si Fabian din 8 Martie 2011


muuuuuuuulti aaaaani sa traiti, sa infloriti! Eva si Fabian! sa fiti norocosi si sanatosi

cu drag, adishor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary1975 spune:

La multi ani Sonia , La multi ani Sergiu , sa cresteti mari sanatosi si tot asa de frumosi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 2apples spune:

multumesc mult, Adishor! Am sa il caut pe fb, daca nu il gasesc iti las PM si poate imi dai datele lui. Diferenta de bani probabil o dau pe taxiuri, altfel. Sa vad ce facem!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monas spune:

La Multi Ani! La Multi Ani! voiosi si sanatosi pentru minunile lui Viss: Sonia si Sergiu!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adishor_1975 spune:

Citat:
citat din mesajul lui 2apples

multumesc mult, Adishor! Am sa il caut pe fb, daca nu il gasesc iti las PM si poate imi dai datele lui. Diferenta de bani probabil o dau pe taxiuri, altfel. Sa vad ce facem!



iti scriu telefonul lui 0723799244 dr. Gigel Cintaretu

bafta cu kinetoterapia!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mmammarutza spune:

Uram si noi din suflet LA MULTI ANISHORI cu sanatate, bucurii si impliniri pentru SONIA si SERGIU!!!
VISS, sa te bucuri nespus si sa multumesti la Dumnezeu in fiecare zi pentru minunile pe care ti le-a daruit!!!

pentru sarbatoriti!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anahadasa spune:

Citat:
citat din mesajul lui adishor_1975

Citat:
citat din mesajul lui anahadasa

Multumesc mmammarutza! Imi propun sa mai adaug cateva noi, sper sa reusesc astazi!
Noi suntem in plin sezon colicesc, pana la 2 luni n-am avut treaba, insa acum, in fiecare seara avem concert, nici nu mai stiu ce sa mananc, alteori mi se pare ca nici n-au legatura durerile cu alimentatia mea!
Alexa, voi cum mai stati?

Poze noi la semnatura!

https://picasaweb.google.com/105300499019911509059/NataliaSiMatei?authkey=Gv1sRgCKDAo6bF4rDr5gE


ana, am vazut pozele, niste minuni toti patru copilasii. felicitari

sunt impresionata, o familie frumoasa!

adishor multumesc!

Poze noi la semnatura!
https://picasaweb.google.com/lh/myphotos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

La multi ani pt eva si fabian, sergiu si sonia! Cu intarziere, dar motivata, ca furam nitel internati cu ioakim pt otita si laringita.
In rest, toate bune.
Misspii, am dedus povestea ta din semnatura. Imi pare rau. Cred, insa, ca esti o puternica. Te imbratisez.
Colicii nu trec nici cu foehnul pe burtica? La noi a mers asa. Sab simplexul a fost apa de ploaie. Dar vine sfanta zi cand vor trece.

Pup gemenistele apasat.

Mergi la inceput