Caut medic pentru diagnostic!

Caut medic pentru diagnostic! | Autor: linasobolina

Link direct la acest mesaj

Salut fetelor,
vreau sa va rog sa ma ajutati cu un sfat!

Am niste rezultate nu prea bune si anume
Analizele de cancer au iesit bine,
insa am facut un RMN la cap si mi-au aparut "MULTIPLE LEZIUNI PUNCTIFORME DEMIELNIZATE!!
Am fost la mai multi neurologi, am facut numeroase analize adica pentru borelia, autoimune, hiv, virussi, colesterol de tot felu, glicemii, reumatisme,coagulari, sange, TOt si surprinzator
TOATE AU IESIT BINE

Am fost din nou la neurologi care au inceput sa preupuna ba reumatisme, ba scleroze multiple, ba circulatie a sangelui,
ba nimic, pentru ca toate reflexele functioneaza - inca!
si sa mai fac alt RMN mai tarziu sa vad daca au evoluat....

Ei bine eu nu prea as vrea sa stau sa astept sa aflu cauza
de aceea vreau sa va rog poate stiti un neurolog pe undeva capabil sa puna un diagnostic, ca asta e problema mea1

Ca si simptome am momente de pauza de perceptie,
adica nu ajunge informatia la mine,pentru moment doar.

Astept un sfat, raspuns sau ceva, o informatie de undeva!!!


Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crystall spune:

Eu pot sa il recomand pe dr. neurolog Gheorghe Vuzitas, are in jur de 40-50 de ani si mie personal mi-a facut o impresie foarte buna
Iar daca il intrebi, iti si explica foarte bine.
Si mai stiu ca a fost decorat si cu un Ordin de Merit.

Observ ca pe Google apare mai mult ca medic la Ministerul Administratiei si Internelor - Spitalul de urgenta prof. dr. DIMITRIE GEROTA


http://www.saptamanamedicala.ro/unitati-medicale/SPITALUL-DE-URGENTA-PROF-DR-DIMITRIE-GEROTA-BUCURESTI/Sectia-Neuropsihiatrie.html


Insa eu am fost la dansul anul trecut la cabinetul sau din Dr. Taberii - Policlinica Cetatea Histria, unde poti merge cu trimitere de la medic de familie:

http://urbo.ro/centre-medicale/policlinica-cetatea-histria-72433

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns linasobolina spune:

Fetelor, un neurolog vreau si eu!!
de aici sau de oriunde.....

Mergi la inceput