Andrei micul invingator are nevoie de o noua sansa

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

Multa sanatate, Andrei !

_
Rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca16 spune:

Imi pare rau sa aud ca Andrei nu e bine. Multa, multa sanatate si sa treceti repede si cu bine peste etapa asta.

gabby2011: o sa pun sacoul azi, cel tarziu maine.

Mamica de Razvan (24.05.2010)
www.sos-animale.ro" target="_blank">adopta un catelus
poti ajuta si tu
www.lowcostroutes.com/ro" target="_blank">zboruri ieftine

Nu exista un loc mai bun decat AICI. Cand notiunea ta despre ACOLO a devenit un AICI vei obtine imediat un alt ACOLO care, din nou, va arata mai bine decat AICI.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ale-andrei spune:

buna ziua dragele mele.
in primul rand multumesc pentru gandurile bune ce ni le-ati scris: marcia03, alinamoro, leditia, magdaz ina, anca16, si tuturor celor care va ganditi la noi.
am venit sa va dau dinpacate nu tocmai vesti bune. am fost cu andrei la medic ieri si mai trebuie sa luam antibiotic intravenos pana miercuri pentru ca evolutia lui nu este tocmai buna. maine dimineata tre sa mergem iar la control si sa vedem ce o zice. sper sa ne dea vesti mai bune.
o sa va tin la curent cu evolutia lui maine.
pana atunci va pupam si va dorim numai bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

Va dorim ca ziua de maine sa vina cu vesti bune !

_
Rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_AS spune:

Nadia, cum sunteti?
Pup Andreiut frumos si viteaz.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ale-andrei spune:

buna seara tuturor. multumim pentru sustinere magdaz ina si andreea as. am fost la medic dimineata cu andrei. aseara a pocnit branula. asistenta mi-a zis ca a fost un record ca a tinut atata. dimineatat de-a dat in fund. a fost un chin, dar a trecut. medicul orl ne-a zis ca nu mai trebuie intravenos, dar trebuie sa mai luam antibiotic pana duminica seara. avem timpanul spart de la otita, si tre sa asteptam 3 saptamani sa vedem cum evolueaza, pana atunci asteptam.
va imbratisam pe toate si va multumim pentru gandurile bune. mai vorbim ca andrei e foarte agitat si nu pot sa stau mai mult.
toate cele bune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

Imi pare bine ca ati scapat de branula si va dorim multa sanatate !

_
Rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ale-andrei spune:

buna ziua tuturor.
multumim pentru gandurile bune magdaz ina, acuma suntem putin mai bine. am terminant cu otita, mai trebuie sa asteptam o saptamana sa vedem timpanul cum este. sper sa se refaca bine. intre timp am avut si conjunctivita si rosu in gat. ieri am fost la medic la control si ne-a zis ca suntem ok.
cu ocazia sarbatorilor pascale, va dorim multa sanatate, fericire si tot ce va doriti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

Citat:
citat din mesajul lui ale-andrei
buna ziua tuturor.
multumim pentru gandurile bune magdaz ina, acuma suntem putin mai bine. am terminant cu otita, mai trebuie sa asteptam o saptamana sa vedem timpanul cum este. sper sa se refaca bine. intre timp am avut si conjunctivita si rosu in gat. ieri am fost la medic la control si ne-a zis ca suntem ok.
cu ocazia sarbatorilor pascale, va dorim multa sanatate, fericire si tot ce va doriti.

Multa sanatate si sarbatori fericite !

_
Rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_AS spune:

Nadia, ma intristez.

Andreiut are o problema cu imunitatea de vin toate astea asa navala.

Cand mergeti la consult?

Va doresc multa sanatate si un Paste Linistit si Luminat!

Mergi la inceput