Toate forumurile Desprecopii.com: liste de discutii  Concursuri la Desprecopii.com

Topicul lunii - castigatori

Citeste acest subiect pe forumul nou apasand aici
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 10

mianna

Romania, Bucuresti
2039 Mesaje
Trimis la: - 10/01/2013 :  10:19:35 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite mianna un Mesaj Privat  Reply with Quote
felicitari, Simonna! merita titlul de "Mesajul forumului", nu doar al lunii!

Asculta, priveste si taci!...
Din brate fa-ti aripi de fier
Si zboara cu ele spre cer!...

Mergi la inceput

membru veteran szivarvany

Donator desprecopii.comDonator pentru SaraDonator Parohia GlodeanuDonator Bazar, Caseta cu bijuteriiDonator Maria RubiDonator R. MoldovaDonator AndreiDonator  3 sateDonator  Mos Nicolae 2011
 Christmas Island
23966 Mesaje
Trimis la: - 10/01/2013 :  10:21:30 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite szivarvany un Mesaj Privat  Reply with Quote
Felicitari, Simonna !

nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.

Au nevoie de noi:
Iulia Copiii Monicai Alex Luca Lorena

U R G E N T: I n i m i o a r a l u i ALEX
Mergi la inceput

carmencat

Romania, bucuresti
1161 Mesaje
Trimis la: - 10/01/2013 :  19:46:10 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luicarmencat Adauga semn de carte la raspuns Trimite carmencat un Mesaj Privat  Reply with Quote
Felicitari Simonna!

Nu te ingrijora de ceea ce gandesc oamenii, nu li se intampla prea des.
Mergi la inceput
Simonna
Simonna

Donator pentru dianaDonator Maria Rubi
 Canada, Montreal
1775 Mesaje
Trimis la: - 11/01/2013 :  04:42:02 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Simonna Adauga semn de carte la raspuns Trimite Simonna un Mesaj Privat  Reply with Quote
Ladies, pentru cuvintele frumoase, Mianna, pentru ca ai propus mesajul si, tuturor celor care l-au citit.

Am aflat de premiu ieri seara, de atunci procesez cam cum sa zic "multumesc" fara sa fiu patetica sau exagerata. Asta pentru ca apreciez mult faptul ca din toate mesajele propuse pentru luna decembrie - pe care le-am citit si recitit - a fost ales al meu, singurul meu merit fiind ca am exprimat o stare a mea si o credinta personala, prin comparatie cu kari sau denisa sau tzitziri care si-au deschis inima si mi-au adus lacrimi de emotie!

Pentru mine DC e un fel de "my own personal happy place" virtual, m-am format ca mama aici si tocmai ma pregateam sa-mi "cadorisesc" singura o zmeura pentru cit de putin am participat/combatut aici in ultima vreme cind a venit premiul asta. Parca-i un semn ca nu de "zmeuri" am nevoie, ci sa ma iau in serios si sa particip mai mult la comunitatea care este DC.

Asa ca, ladies, o sa ma auziti mai des, it's a promise!

Si, desigur, multumesc pentru premiu!

Simonna

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=72985
Mergi la inceput
Simonna
Simonna

Donator pentru dianaDonator Maria Rubi
 Canada, Montreal
1775 Mesaje
Trimis la: - 17/01/2013 :  19:55:02 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Simonna Adauga semn de carte la raspuns Trimite Simonna un Mesaj Privat  Reply with Quote
Si... tobe pe fundal... s-a primit! Acum se citesc instructiuni si se incarca acumulator... Multumesc inca o data!

Simonna

PiEs: Intrind sa spun ca am primit premiu mi-a cazut sub ochi mesajul Miannei si-am vrut sa ii spun multumesc pentru vorbele calde, asa ca l-am aprobat... Imi dau seama ca poate nu e clar de ce l-am aprobat, asa ca si spun: Multum4esc,, Mianna, imi fac mare placere cuvintele tale! :)
S.

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=72985
Mergi la inceput

desprecopii

Donator desprecopii.comDonator desprecopii.comDonator desprecopii.comDonator TeodoraDonator Bazar, Caseta cu bijuteriiDonator Maria Rubi
 Netherlands
8061 Mesaje
Trimis la: - 11/02/2013 :  19:50:56 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui desprecopii Adauga semn de carte la raspuns Trimite desprecopii un Mesaj Privat  Reply with Quote
Premiul pentru mesajul lui Ianuarie 2013 se acorda lui Brigit pentru frumosul sau mesaj.
Il puteti citi aici: http://forum.desprecopii.com/forum/TopiculLuniiList.asp?y=2013&m=1

felicitari Brigit - astept in 7 zile sa imi trimiti pe PM: nume, adresa si nr de mobil ca sa iti trimitem premiul.

Mergi la inceput

Lali

Romania, Bucuresti
3859 Mesaje
Trimis la: - 11/02/2013 :  22:54:43 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Lali un Mesaj Privat  Reply with Quote
Extraordinar si emotionant mesajul lui Brigit.
Felicitari !
Mergi la inceput

natalia_nica

Romania, Timisoara
870 Mesaje
Trimis la: - 12/02/2013 :  10:03:37 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luinatalia_nica Adauga semn de carte la raspuns Trimite natalia_nica un Mesaj Privat  Reply with Quote
Emotionant! Felicitari, Brigit, intr-adevar meriti acest premiu!

"Un copil se naste cu nevoia de a fi iubit - si nu trece niciodata peste ea" F.A. Clark

Mami de Denis (17.06.2006)
Mergi la inceput
Brigit
Brigit

Romania
2920 Mesaje
Trimis la: - 12/02/2013 :  16:09:16 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Brigit un Mesaj Privat  Reply with Quote
Va multumesc tare mult, nu ma asteptam ,de fapt nu stiam de nominalizare ( lavi )
E prima data cand am vorbit despre nasterea puilor mei, mult timp mi-a fost f greu sa povestesc ce si cum s-a intamplat ( nu doar pe forum, ci si apropiatilor mei). Le multumesc mereu gemenistelor mele dragi, cum le zic colegelor mele de forum, ca au stiut mereu sa ma asculte si sa ma faca sa ma simt in siguranta povestindu-le cele mai intime trairi, le sunt mereu recunoscatoare pt ca ne-au fost aproape si s-au rugat pt noi atunci cand ne-a fost greu.

Happy mom of twin miracles!!!!
Multumesc, Doamne!

maiucaa2
maiucaa2

Romania, Satu Mare
3 Mesaje
Trimis la: - 26/02/2013 :  09:10:04 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui maiucaa2 Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
felicitari organizatorilor acestui concurs

Editat de - MElise on 26/02/2013 09:15:51
Mergi la inceput
Pag. din 10 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com