Topicul lunii - castigatori

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Felicitari, Mickyyy!! Nu a fost in zadar 'zbuciumul' tau din ultima luna . Sa aveti o vacanta minunata!



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Vacanta placuta!

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Felicitari!

Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

Nu stiam de existenta acestui concurs, si nici de faptul ca cineva ar fi propus din mesajele mele aici.
A fost o surpriza placuta si neasteptata .

Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Hai fugi! Ne povestesti cum a fost.

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mickyyy

Nu stiam de existenta acestui concurs, si nici de faptul ca cineva ar fi propus din mesajele mele aici.
A fost o surpriza placuta si neasteptata .

Multumesc


Mai bine ca n-ai stiut...surpriza e mai mare
Distractie placuta!

Rufus, Tora si iadele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

felicitari, miky, mi-au placut enorm ambele mesaje propuse

Eram aievea, printre ingeri, cand I-am cerut Bunului iubirea parentala. Mi-a oferit viata in bratele parintilor. Eram pierduta printre oameni, cand am ridicat privirea si I-am cerut Bunului dragostea arzatoarea. Mi-a oferit sotul. Sunt aidoma voua, ratacind printre doctori. Ridic privirea si-I cer Bunului daruirea completa neasemuita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

Inca odata multumesc pentru acest premiu neasteptat . Am fost saptamana trecuta la mare, sper sa imi fac timp zilele astea sa scriu si cateva impresii mai pe larg, deocamdata am cateva poze doar (nu stiu cum a fost setata data la aparatul de fotografiat, ca apar rasfirate si total aiurea datate).

www.dropshots.com/mickyyy#date/2012-01-01/00:26:59" target="_blank">Prima zi a fost insorita si numai buna de plaja; a doua zi dimineata www.dropshots.com/mickyyy#date/2012-08-28/00:06:13" target="_blank">a fost friguroasa; cu toate astea www.dropshots.com/mickyyy#date/2012-08-28/00:08:05" target="_blank">unii tot ne-am udat picioarele sau direct hainele ; si pentru ca nu era tocmai timp de plaja am mers la gradinita hotelului www.dropshots.com/mickyyy#date/2012-08-28/08:05:12" target="_blank">unde ne-am picat, iar in ultima zi ne-am lafait pe www.dropshots.com/mickyyy#date/2012-08-28/20:33:36" target="_blank"> pernele si www.dropshots.com/mickyyy#date/2012-08-29/03:03:54" target="_blank">sezlongurile de la piscina, am facut si-o www.dropshots.com/mickyyy#date/2012-08-29/00:33:11" target="_blank">baie in piscina copiilor, am adunat www.dropshots.com/mickyyy#date/2012-08-28/22:54:34" target="_blank">scoici, una peste alta ne-am distrat forte bine!

Multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mickyyy

Inca odata multumesc pentru acest premiu neasteptat . Am fost saptamana trecuta la mare, sper sa imi fac timp zilele astea sa scriu si cateva impresii mai pe larg, deocamdata am cateva poze doar (nu stiu cum a fost setata data la aparatul de fotografiat, ca apar rasfirate si total aiurea datate).

www.dropshots.com/mickyyy#date/2012-01-01/00:26:59" target="_blank">Prima zi a fost insorita si numai buna de plaja; a doua zi dimineata www.dropshots.com/mickyyy#date/2012-08-28/00:06:13" target="_blank">a fost friguroasa; cu toate astea www.dropshots.com/mickyyy#date/2012-08-28/00:08:05" target="_blank">unii tot ne-am udat picioarele sau direct hainele ; si pentru ca nu era tocmai timp de plaja am mers la gradinita hotelului www.dropshots.com/mickyyy#date/2012-08-28/08:05:12" target="_blank">unde ne-am picat, iar in ultima zi ne-am lafait pe www.dropshots.com/mickyyy#date/2012-08-28/20:33:36" target="_blank"> pernele si www.dropshots.com/mickyyy#date/2012-08-29/03:03:54" target="_blank">sezlongurile de la piscina, am facut si-o www.dropshots.com/mickyyy#date/2012-08-29/00:33:11" target="_blank">baie in piscina copiilor, am adunat www.dropshots.com/mickyyy#date/2012-08-28/22:54:34" target="_blank">scoici, una peste alta ne-am distrat forte bine!

Multumim



Vai, cat sunteti de frumoase toate!!! Ma bucur ca mi-ai dat ocazia sa 'leg' un nickname de o imagine. Super ca v-ati simtit bine!



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natalia_nica spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mickyyy

Inca odata multumesc pentru acest premiu neasteptat . Am fost saptamana trecuta la mare, sper sa imi fac timp zilele astea sa scriu si cateva impresii mai pe larg, deocamdata am cateva poze doar (nu stiu cum a fost setata data la aparatul de fotografiat, ca apar rasfirate si total aiurea datate).

www.dropshots.com/mickyyy#date/2012-01-01/00:26:59" target="_blank">Prima zi a fost insorita si numai buna de plaja; a doua zi dimineata www.dropshots.com/mickyyy#date/2012-08-28/00:06:13" target="_blank">a fost friguroasa; cu toate astea www.dropshots.com/mickyyy#date/2012-08-28/00:08:05" target="_blank">unii tot ne-am udat picioarele sau direct hainele ; si pentru ca nu era tocmai timp de plaja am mers la gradinita hotelului www.dropshots.com/mickyyy#date/2012-08-28/08:05:12" target="_blank">unde ne-am picat, iar in ultima zi ne-am lafait pe www.dropshots.com/mickyyy#date/2012-08-28/20:33:36" target="_blank"> pernele si www.dropshots.com/mickyyy#date/2012-08-29/03:03:54" target="_blank">sezlongurile de la piscina, am facut si-o www.dropshots.com/mickyyy#date/2012-08-29/00:33:11" target="_blank">baie in piscina copiilor, am adunat www.dropshots.com/mickyyy#date/2012-08-28/22:54:34" target="_blank">scoici, una peste alta ne-am distrat forte bine!

Multumim



Niste fete superbe! Toate 3!

Mergi la inceput