Toate forumurile Desprecopii.com: liste de discutii  Concursuri la Desprecopii.com

Topicul lunii - castigatori

Citeste acest subiect pe forumul nou apasand aici
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 10

Laura25

Donator Bazar, Caseta cu bijuteriiDonator AndreiDonator  3 sateDonator  Mos Nicolae 2011
 Romania, piatra-neamtNEAMT
13160 Mesaje
Trimis la: - 02/08/2012 :  13:33:29 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiLaura25 Adauga semn de carte la raspuns Trimite Laura25 un Mesaj Privat  Reply with Quote
Felicitari, Mickyyy!! Nu a fost in zadar 'zbuciumul' tau din ultima luna . Sa aveti o vacanta minunata!

Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me
Mergi la inceput

membru veteran marius

Donator desprecopii.comDonator desprecopii.comDonator desprecopii.comDonator pentru SaraDonator proiect ursici
 Romania, oradeaBIHOR
18949 Mesaje
Trimis la: - 02/08/2012 :  13:49:03 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui marius Adauga semn de carte la raspuns Trimite marius un Mesaj Privat  Reply with Quote
Vacanta placuta!

Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa
Mergi la inceput

My_Lady0091

Donator  Mos Nicolae 2011
 Romania
6767 Mesaje
Trimis la: - 02/08/2012 :  14:08:06 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiMy_Lady0091 Adauga semn de carte la raspuns Trimite My_Lady0091 un Mesaj Privat  Reply with Quote
Felicitari!

Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca
Mergi la inceput

Mickyyy

Donator desprecopii.comDonator desprecopii.com
 Romania, bucurestiBUCURESTI
4925 Mesaje
Trimis la: - 02/08/2012 :  15:42:12 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Mickyyy  Trimite mesaj yahoo luiMickyyy Adauga semn de carte la raspuns Trimite Mickyyy un Mesaj Privat  Reply with Quote
Nu stiam de existenta acestui concurs, si nici de faptul ca cineva ar fi propus din mesajele mele aici.
A fost o surpriza placuta si neasteptata .

Multumesc
Mergi la inceput

membru veteran marius

Donator desprecopii.comDonator desprecopii.comDonator desprecopii.comDonator pentru SaraDonator proiect ursici
 Romania, oradeaBIHOR
18949 Mesaje
Trimis la: - 02/08/2012 :  15:54:14 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui marius Adauga semn de carte la raspuns Trimite marius un Mesaj Privat  Reply with Quote
Hai fugi! Ne povestesti cum a fost.

Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa
Mergi la inceput

Rufus

Donator  Sange
 Romania
9327 Mesaje
Trimis la: - 02/08/2012 :  21:28:52 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Rufus un Mesaj Privat  Reply with Quote
Citat:
citat din mesajul lui Mickyyy

Nu stiam de existenta acestui concurs, si nici de faptul ca cineva ar fi propus din mesajele mele aici.
A fost o surpriza placuta si neasteptata .

Multumesc

Mai bine ca n-ai stiut...surpriza e mai mare
Distractie placuta!

Rufus, Tora si iadele

"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde
Mergi la inceput

aristica

Romania, Bucuresti
3158 Mesaje
Trimis la: - 29/08/2012 :  18:08:28 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui aristica  Trimite mesaj yahoo luiaristica Adauga semn de carte la raspuns Trimite aristica un Mesaj Privat  Reply with Quote
felicitari, miky, mi-au placut enorm ambele mesaje propuse

Eram aievea, printre ingeri, cand I-am cerut Bunului iubirea parentala. Mi-a oferit viata in bratele parintilor. Eram pierduta printre oameni, cand am ridicat privirea si I-am cerut Bunului dragostea arzatoarea. Mi-a oferit sotul. Sunt aidoma voua, ratacind printre doctori. Ridic privirea si-I cer Bunului daruirea completa neasemuita.
Mergi la inceput

Mickyyy

Donator desprecopii.comDonator desprecopii.com
 Romania, bucurestiBUCURESTI
4925 Mesaje
Trimis la: - 04/09/2012 :  11:36:15 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Mickyyy  Trimite mesaj yahoo luiMickyyy Adauga semn de carte la raspuns Trimite Mickyyy un Mesaj Privat  Reply with Quote
Inca odata multumesc pentru acest premiu neasteptat . Am fost saptamana trecuta la mare, sper sa imi fac timp zilele astea sa scriu si cateva impresii mai pe larg, deocamdata am cateva poze doar (nu stiu cum a fost setata data la aparatul de fotografiat, ca apar rasfirate si total aiurea datate).

Prima zi a fost insorita si numai buna de plaja; a doua zi dimineata a fost friguroasa; cu toate astea unii tot ne-am udat picioarele sau direct hainele ; si pentru ca nu era tocmai timp de plaja am mers la gradinita hotelului unde ne-am picat, iar in ultima zi ne-am lafait pe pernele si sezlongurile de la piscina, am facut si-o baie in piscina copiilor, am adunat scoici, una peste alta ne-am distrat forte bine!

Multumim
Mergi la inceput

Laura25

Donator Bazar, Caseta cu bijuteriiDonator AndreiDonator  3 sateDonator  Mos Nicolae 2011
 Romania, piatra-neamtNEAMT
13160 Mesaje
Trimis la: - 04/09/2012 :  11:39:09 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiLaura25 Adauga semn de carte la raspuns Trimite Laura25 un Mesaj Privat  Reply with Quote
Citat:

Inca odata multumesc pentru acest premiu neasteptat . Am fost saptamana trecuta la mare, sper sa imi fac timp zilele astea sa scriu si cateva impresii mai pe larg, deocamdata am cateva poze doar (nu stiu cum a fost setata data la aparatul de fotografiat, ca apar rasfirate si total aiurea datate).

Prima zi a fost insorita si numai buna de plaja; a doua zi dimineata a fost friguroasa; cu toate astea unii tot ne-am udat picioarele sau direct hainele ; si pentru ca nu era tocmai timp de plaja am mers la gradinita hotelului unde ne-am picat, iar in ultima zi ne-am lafait pe pernele si sezlongurile de la piscina, am facut si-o baie in piscina copiilor, am adunat scoici, una peste alta ne-am distrat forte bine!

Multumim

Vai, cat sunteti de frumoase toate!!! Ma bucur ca mi-ai dat ocazia sa 'leg' un nickname de o imagine. Super ca v-ati simtit bine!

Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me
Mergi la inceput

natalia_nica

Romania, Timisoara
870 Mesaje
Trimis la: - 04/09/2012 :  12:16:36 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luinatalia_nica Adauga semn de carte la raspuns Trimite natalia_nica un Mesaj Privat  Reply with Quote
Citat:

Multumim

Niste fete superbe! Toate 3!

"Un copil se naste cu nevoia de a fi iubit - si nu trece niciodata peste ea" F.A. Clark

Mami de Denis (17.06.2006)
Mergi la inceput
Pag. din 10 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Versiune pentru imprimanta
Mergi la:
Forumul desprecopii.com © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com