Toate forumurile Desprecopii.com: liste de discutii  Concursuri la Desprecopii.com

Topicul lunii - castigatori

Citeste acest subiect pe forumul nou apasand aici
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 10
Alex@Sara
Alex@Sara

Donator  Mos Nicolae 2011Donator  Sange
 Romania, Voluntari
1545 Mesaje
Trimis la: - 07/04/2012 :  00:03:57 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Alex@Sara  Trimite mesaj yahoo luiAlex@Sara Adauga semn de carte la raspuns Trimite Alex@Sara un Mesaj Privat  Reply with Quote
Laura,felicitari..si sa dea DD sa ne tina copiii cat mai mult timp....copii .
Si eu adorm cu toti 3 in pat,si avem o pernita mica,din setul de bebe;us al sarei,dar care e tare indragita de Alex si Daria deopotriva.Sa nu planga pitica,i-o las ei la culcare si Alex asteapta sa adoarma ea,apoi ma roaga sa i-o dau lui si sa stau langa el pana adoarme si el .E atat de bine si de placut sa ii simti cum dorm langa tine,linistiti si moi si calduti....de as vrea sa inghet timpul ,dar din pacate nu se poate,asa ca profit de fiecare secunda in care pot fi cat mai aproape de ei

Luminita,mami de 3 nazdravani:
tero Stefan-Alexandru 02.09.2005
shoricica Sara-Maria 30.05.2008
trompetzica Daria-Ioana 03 08 2009
Merita sa bagati un ochi ....
Mergi la inceput

desprecopii

Donator desprecopii.comDonator desprecopii.comDonator desprecopii.comDonator TeodoraDonator Bazar, Caseta cu bijuteriiDonator Maria Rubi
 Netherlands
8061 Mesaje
Trimis la: - 08/05/2012 :  17:48:51 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui desprecopii Adauga semn de carte la raspuns Trimite desprecopii un Mesaj Privat  Reply with Quote
Juriul a hotarat ca premiul pentru Topicul lunii Aprilie 2012 - se acorda acestui mesaj.

Premiul pentru topicul lunii Mai este aici.

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | DC pe Facebook
Mergi la inceput

My_Lady0091

Donator  Mos Nicolae 2011
 Romania
6767 Mesaje
Trimis la: - 08/05/2012 :  19:26:07 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiMy_Lady0091 Adauga semn de carte la raspuns Trimite My_Lady0091 un Mesaj Privat  Reply with Quote
da....frumoasa postare.am citit-o si eu!

Felicitari MElise!

Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca
Mergi la inceput

Laura25

Donator Bazar, Caseta cu bijuteriiDonator AndreiDonator  3 sateDonator  Mos Nicolae 2011
 Romania, piatra-neamtNEAMT
13160 Mesaje
Trimis la: - 08/05/2012 :  20:50:32 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiLaura25 Adauga semn de carte la raspuns Trimite Laura25 un Mesaj Privat  Reply with Quote
Felicitari, Ana-Maria! Felicitari pentru Tudor in primul rand (abia astept sa il cunosc personal, nu numai din poze ), felicitari pentru premiu si pentru sentimentele pe care le-ai descris atat de frumos.

Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me
Mergi la inceput

desprecopii

Donator desprecopii.comDonator desprecopii.comDonator desprecopii.comDonator TeodoraDonator Bazar, Caseta cu bijuteriiDonator Maria Rubi
 Netherlands
8061 Mesaje
Trimis la: - 07/06/2012 :  12:21:11 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui desprecopii Adauga semn de carte la raspuns Trimite desprecopii un Mesaj Privat  Reply with Quote
A fost greu sa alegem topicul lunii mai, dar in final ne-am decis pentru mesajul lui adipapazi - il gasiti aici:
http://forum.desprecopii.com/forum/TopiculLuniiList.asp?y=2012&m=5

va pupam,

Mergi la inceput

anahadasa

Romania
617 Mesaje
Trimis la: - 07/06/2012 :  15:33:39 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite anahadasa un Mesaj Privat  Reply with Quote
Felicitari Adipapazi! Le meriti din plin nu doar pt postarea aceasta, ci si pt multe altele prin care m-ai incurajat si sustinut personal in integrarea mea in 'gemenie'! Felicitari!

Ana, mami de 4 nazdravani, doi pe rand (Darius & Sara), si doi odata (gemenasii Natalia & Matei - 26 dec 2011)

Poze noi la semnatura!
https://picasaweb.google.com/lh/myphotos
Mergi la inceput

aristica

Romania, Bucuresti
3158 Mesaje
Trimis la: - 12/06/2012 :  15:06:41 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui aristica  Trimite mesaj yahoo luiaristica Adauga semn de carte la raspuns Trimite aristica un Mesaj Privat  Reply with Quote
adipapazi am tot urmarit topicul, sa fad daca ai castigat. Si uite ca mesajul pe care l-ai transmis atat de clar, a ajuns inclusiv la inimile moderatorilor si administratorilor. Ma bucura enorm acest lucru, caci, asa cum am sustinut-o si inainte, noi, fetele greu incercate, te pretuim, doamna profesoara!
Iar premiul mi se pare incredibil, mai ales ca persoana care l-a castigat este vesnic la cura dupa nasterea gemenilor Ana&Ioachim
Mergi la inceput

hribg

Romania
53 Mesaje
Trimis la: - 14/06/2012 :  21:59:59 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luihribg Adauga semn de carte la raspuns Trimite hribg un Mesaj Privat  Reply with Quote
Am primit astazi aparatul Sony, e fainutz , fainutz,abia asteptam sa iesim la joaca sa surprindem cele mai frumoase clipe....pe mai tarziu sa ne amintim cum a fost cand erau pitici.
Multumim!
Mergi la inceput

Anda08

Romania
1711 Mesaje
Trimis la: - 09/07/2012 :  18:47:15 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiAnda08 Adauga semn de carte la raspuns Trimite Anda08 un Mesaj Privat  Reply with Quote
Juriul a hotarat ca premiul lunii Iunie sa mearga la Delia21 pentru acest mesaj - astept datele personale pe PM sau mail andraf@desprecopii.com (nume/prenume, adresa/cod postal, nr telefon)

Felicitari!

Premiul pentru Mesajul lunii Iulie il puteti gasi AICI

O zi frumoasa tuturor!

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates
Mergi la inceput

desprecopii

Netherlands
8061 Mesaje
Trimis la: - 02/08/2012 :  13:08:58 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui desprecopii Adauga semn de carte la raspuns Trimite desprecopii un Mesaj Privat  Reply with Quote
Avem un castigator pentru luna iulie: Mickyyy.

Aceasta se va bucura de Un voucher de 2 nopti cazare + mic dejun in perioada perioada 15 august - 5 septembrie 2012 la Complexul Hotelier Melodia***

informatii despre premiu aici: http://www.desprecopii.com/info-id-9192-nm-Premiul-pentru-mesajul-lunii-iulie-2012.htm

Mesajul castigator il gasiti aici.

Astept de la castigatoare pe PM: nume, adresa, nr de telefon pentru a-i explica cum va intra in posesia premiului.

Mergi la inceput
Pag. din 10 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Versiune pentru imprimanta
Mergi la:
Forumul desprecopii.com © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com