Topicul lunii - castigatori

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alex@Sara spune:

Laura,felicitari..si sa dea DD sa ne tina copiii cat mai mult timp....copii .
Si eu adorm cu toti 3 in pat,si avem o pernita mica,din setul de bebe;us al sarei,dar care e tare indragita de Alex si Daria deopotriva.Sa nu planga pitica,i-o las ei la culcare si Alex asteapta sa adoarma ea,apoi ma roaga sa i-o dau lui si sa stau langa el pana adoarme si el .E atat de bine si de placut sa ii simti cum dorm langa tine,linistiti si moi si calduti....de as vrea sa inghet timpul ,dar din pacate nu se poate,asa ca profit de fiecare secunda in care pot fi cat mai aproape de ei

Luminita,mami de 3 nazdravani:
tero Stefan-Alexandru 02.09.2005
shoricica Sara-Maria 30.05.2008
trompetzica Daria-Ioana 03 08 2009
Merita sa bagati un ochi ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Juriul a hotarat ca premiul pentru Topicul lunii Aprilie 2012 - se acorda www.desprecopii.com/info-id-9000-nm-Primele-clipe-alaturi-de-puiul-meu-drag.htm" target="_blank">acestui mesaj.

Premiul pentru topicul lunii Mai www.desprecopii.com/info-id-9002-nm-Premiul-pentru-mesajul-lunii-mai-2012.htm" target="_blank">este aici.



Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

da....frumoasa postare.am citit-o si eu!

Felicitari MElise!


Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Felicitari, Ana-Maria! Felicitari pentru Tudor in primul rand (abia astept sa il cunosc personal, nu numai din poze ), felicitari pentru premiu si pentru sentimentele pe care le-ai descris atat de frumos.



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

A fost greu sa alegem topicul lunii mai, dar in final ne-am decis pentru mesajul lui adipapazi - il gasiti aici:
http://forum.desprecopii.com/forum/TopiculLuniiList.asp?y=2012&m=5

va pupam,


Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anahadasa spune:

Felicitari Adipapazi! Le meriti din plin nu doar pt postarea aceasta, ci si pt multe altele prin care m-ai incurajat si sustinut personal in integrarea mea in 'gemenie'! Felicitari!

Poze noi la semnatura!
https://picasaweb.google.com/lh/myphotos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

adipapazi am tot urmarit topicul, sa fad daca ai castigat. Si uite ca mesajul pe care l-ai transmis atat de clar, a ajuns inclusiv la inimile moderatorilor si administratorilor. Ma bucura enorm acest lucru, caci, asa cum am sustinut-o si inainte, noi, fetele greu incercate, te pretuim, doamna profesoara!
Iar premiul mi se pare incredibil, mai ales ca persoana care l-a castigat este vesnic la cura dupa nasterea gemenilor Ana&Ioachim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hribg spune:

Am primit astazi aparatul Sony, e fainutz , fainutz,abia asteptam sa iesim la joaca sa surprindem cele mai frumoase clipe....pe mai tarziu sa ne amintim cum a fost cand erau pitici.
Multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Juriul a hotarat ca premiul lunii Iunie sa mearga la Delia21 pentru acest mesaj - astept datele personale pe PM sau mail andraf@desprecopii.com (nume/prenume, adresa/cod postal, nr telefon)

Felicitari!

Premiul pentru Mesajul lunii Iulie il puteti gasi www.desprecopii.com/info-id-9192-nm-Premiul-pentru-mesajul-lunii-iulie-2012.htm" target="_blank">AICI

O zi frumoasa tuturor!

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Avem un castigator pentru luna iulie: Mickyyy.

Aceasta se va bucura de Un voucher de 2 nopti cazare + mic dejun in perioada perioada 15 august - 5 septembrie 2012 la Complexul Hotelier Melodia***

informatii despre premiu aici: http://www.desprecopii.com/info-id-9192-nm-Premiul-pentru-mesajul-lunii-iulie-2012.htm

Mesajul castigator il gasiti aici.

Astept de la castigatoare pe PM: nume, adresa, nr de telefon pentru a-i explica cum va intra in posesia premiului.



Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput