Toate forumurile Desprecopii.com: liste de discutii  Concursuri la Desprecopii.com

Topicul lunii - castigatori

Citeste acest subiect pe forumul nou apasand aici
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 10

andacos

Germany, -
6554 Mesaje
Trimis la: - 05/02/2012 :  19:49:42 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite andacos un Mesaj Privat  Reply with Quote
Felicitari Formalhauti!

Deci eu am apasat peste tot acolo unde as putea citi mesajul lunii(nu vorbesc de linkurile directe puse de pisigri si desprecopii,acolo accesind linkul am putut intra si citi)si eu nu pot vedea mesajele propuse pentru luna aceasta!

Ba imi apare premiul,ba aceasta eroare:

Eroare in sistem
Platforma tehnica care gazduieste site-urile www.desrecopii.com si www.supereva.ro a identificat o eroare.

Selectati unul din logourile de mai jos pentru a reintra pe site-ul dorit:

Cred ca este o problema tehnica,sper ca informatzia sa va fie de folos!

Dana

handarbeit
Mergi la inceput

Fomalhauti

Romania, bucurestiBUCURESTI
1941 Mesaje
Trimis la: - 08/02/2012 :  20:30:54 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Fomalhauti un Mesaj Privat  Reply with Quote
Multumesc foarte mult. Multumesc celor care m-au propus si celor care m-au votat (sau nu se voteaza?). Oricum multumesc.

In afara de concursul cu sunetul am mai participat la un singur concurs pe forum, nu mi-a placut cum au decurs lucrurile si am decis sa nu mai particip. (Bine, la sondajul cu premiu de 1000 euro nu m-am putut abtine sa particip. Dar oricum acela nu e concurs, e un fel de loto.) Asa ca sunt cu atat mai uimita ca am castigat un premiu.

Mi se pare interesant si momentul: maine este ziua mea. (48, pentru cei curiosi.)
Mergi la inceput

membru veteran marius

Donator desprecopii.comDonator desprecopii.comDonator desprecopii.comDonator pentru SaraDonator proiect ursici
 Romania, oradeaBIHOR
18949 Mesaje
Trimis la: - 08/02/2012 :  20:49:22 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui marius Adauga semn de carte la raspuns Trimite marius un Mesaj Privat  Reply with Quote
Baga poze doamna ca acum ai si pe ce...
PS felicitari!

Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa
Mergi la inceput

Marina

Donator desprecopii.comDonator desprecopii.comDonator Teodora
 Angola, Luanda
6383 Mesaje
Trimis la: - 08/02/2012 :  21:14:26 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Marina un Mesaj Privat  Reply with Quote
Felicitari si La Multi Ani!

Marina

Editat de - Marina on 08/02/2012 21:59:35
Mergi la inceput

rall

Donator pentru SaraDonator pentru dianaDonator Parohia GlodeanuDonator TeodoraDonator proiect ursiciDonator Bazar, Caseta cu bijuteriiDonator Maria RubiDonator R. MoldovaDonator AndreiDonator  3 sateDonator  Mos Nicolae 2011
 Mexico,
2600 Mesaje
Trimis la: - 09/02/2012 :  10:46:58 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite rall un Mesaj Privat  Reply with Quote
Citat:
citat din mesajul lui Fomalhauti

maine este ziua mea

La muuuulti ani
Mergi la inceput

membru veteran szivarvany

Donator desprecopii.comDonator pentru SaraDonator Parohia GlodeanuDonator Bazar, Caseta cu bijuteriiDonator Maria RubiDonator R. MoldovaDonator AndreiDonator  3 sateDonator  Mos Nicolae 2011
 Christmas Island
23966 Mesaje
Trimis la: - 09/02/2012 :  10:49:51 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite szivarvany un Mesaj Privat  Reply with Quote
La multi, multi ani

Fomalhauti

1941 Mesaje
Trimis la: - 11/02/2012 :  11:46:04 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Fomalhauti un Mesaj Privat  Reply with Quote
Am primit premiul si multumesc. Foarte interesante produsele! Si abia astept sa port tricoul (trebuie sa vina si vara pana la urma, nu-i asa?).
Mergi la inceput

membru veteran marius

Donator desprecopii.comDonator desprecopii.comDonator desprecopii.comDonator pentru SaraDonator proiect ursici
 Romania, oradeaBIHOR
18949 Mesaje
Trimis la: - 11/02/2012 :  12:12:15 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui marius Adauga semn de carte la raspuns Trimite marius un Mesaj Privat  Reply with Quote
Eu zic sa imbraci tricoul - sa iesi la fereastra - si precis vine soarele.

Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa
Mergi la inceput

desprecopii

Donator desprecopii.comDonator desprecopii.comDonator desprecopii.comDonator TeodoraDonator Bazar, Caseta cu bijuteriiDonator Maria Rubi
 Netherlands
8061 Mesaje
Trimis la: - 02/03/2012 :  18:59:54 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui desprecopii Adauga semn de carte la raspuns Trimite desprecopii un Mesaj Privat  Reply with Quote
Premiul lunii februarie 2012 merge la acest topic: http://www.desprecopii.com/info-id-7877-nm-Un-copil-nu-poate-fi-luat-de-proba.htm

Felicitari!

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | DC pe Facebook
Mergi la inceput

dicirstea

Donator Bazar, Caseta cu bijuteriiDonator AndreiDonator  Mos Nicolae 2011Donator  Sange
3435 Mesaje
Trimis la: - 05/03/2012 :  03:47:50 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui dicirstea  Trimite mesaj yahoo luidicirstea Adauga semn de carte la raspuns Trimite dicirstea un Mesaj Privat  Reply with Quote
Citat:
citat din mesajul lui desprecopii

Premiul lunii februarie 2012 merge la acest topic: http://www.desprecopii.com/info-id-7877-nm-Un-copil-nu-poate-fi-luat-de-proba.htm

Il merita cu prisosinta!

PS

Nu v-ati gandit sa strangeti mesajele castigatoare (macar) intr-un album?
In momentele nostalgice sa avem ce revedea....

CAPRA CU 2 IEZI

mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA; A DOUA MINUNE 2, A DOUA MINUNE, MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

Nepotul meu ;

Ajutati-l si pe Darius! ;
Mergi la inceput
Pag. din 10 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com