Donez medicamente FIV

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ela_ella2003 spune:

Urmeaza sa incep procedura pentru fiv, doneaza cineva diphereline 0,1 si menopur? multumesc

http://www.facebook.com/reqs.php?type=1#!/profile.php?id=100003315293430
http://www.eshop-rapid.ro/produse-herbalife

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

Fetelor, mi-au ramas cam 300 UI de Puregon, dar sunt in 5 fiole. Le-am deschis pe 17 aprilie si pot fi folosite 28 zile de la data deschidereii. Deci, cine are nevoie de el si poate face mai multe intepaturi ca sa ajunga la doza prescrisa de doctor, sa-mi spuna si le donez (moca, normal). Am si ace ramase. Dati PM daca sunteti interesate.

PAI-1 844 heterozigot,MTHFR 1298 A>C heterozigot, endometrioza, sot cu OATS severa, 3 FIVcu ICSI+1 crio-et nereusite

"Niciodata sa nu mergi la un doctor caruia i-au murit plantele din birou !"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Espe spune:

Vand 2 cutii Crinone.

26+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

ESPE 2 cutii inseamna 30 flacoane? ce valabilitate au? Cum au fost pastrate? ce gramaj au? ce pret au?

PAI-1 844 heterozigot,MTHFR 1298 A>C heterozigot, endometrioza, sot cu OATS severa, 3 FIVcu ICSI+1 crio-et nereusite

"Niciodata sa nu mergi la un doctor caruia i-au murit plantele din birou !"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tebligia spune:

donez 9 seringi CLEXANE 0,2ml valabile pana la 12/2013 tinute la frigider
cine doreste PM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ela_ella2003 spune:

Daca face cineva punctie sau IA luna aceasta, donez 2 fiole pregnyl (5000 ui) expira in luna MAI 2012 (tinute la frigider)



Anuntul nu mai este valabil!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sper spune:

Am o cutie de progesteron injectabil Streuli de 25mg in frigider (50fiole), termen de valabilitate oct 2012. Acum o luna am citit si eu ce scrie pe ea, tb pastrata la temp 15-25 gr C. Pt ca am tinut-o in frigider nu mai este buna?? O arunc??

Dc considera cineva ca inca e buna si o doreste i-o dau cu draga inima, eu inca nu stiu cand ma voi gravidi si oricum nu am avut niciodata pb cu progesteronul.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sper spune:

Citat:
citat din mesajul lui sper

Am o cutie de progesteron injectabil Streuli de 25mg in frigider (50fiole), termen de valabilitate oct 2012. Acum o luna am citit si eu ce scrie pe ea, tb pastrata la temp 15-25 gr C. Pt ca am tinut-o in frigider nu mai este buna?? O arunc??

Dc considera cineva ca inca e buna si o doreste i-o dau cu draga inima, eu inca nu stiu cand ma voi gravidi si oricum nu am avut niciodata pb cu progesteronul.


Anuntul nu mai este valabil, medicamentul va pleca azi spre o fata careia sper sa-i fie de folos.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Espe spune:

Da, 2 cutii = 30 flacoane. sunt valabile pana in martie 2014. Au stat din martie 2012 in camara, la aprox 19 grade, sunt cumparate din Hu. Au 80mg/g.

Espe 28+

Citat:
citat din mesajul lui aristica

ESPE 2 cutii inseamna 30 flacoane? ce valabilitate au? Cum au fost pastrate? ce gramaj au? ce pret au?

PAI-1 844 heterozigot,MTHFR 1298 A>C heterozigot, endometrioza, sot cu OATS severa, 3 FIVcu ICSI+1 crio-et nereusite

"Niciodata sa nu mergi la un doctor caruia i-au murit plantele din birou !"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

espe iti multumesc foarte mult pentru raspuns, dar, din pacate, la mine beta a fost iar negativ, asa ca nu mai am nevoie de ele. Sarcina usoara in continuare!

Mergi la inceput