Petrecere 10 ani - unde in Bucuresti?

Petrecere 10 ani - unde in Bucuresti? | Autor: ramiris

Link direct la acest mesaj

Buna seara,

Am aflat de curand ca locul unde i-am organizat anul trecut petrecerea aniversara baietelului meu s-a inchis. Era o locatie foarte potrivita si ca pret si ca dotari, curatenie, servicii si stateam linistita ca nu trebuie sa mai caut pentru cea de 10 ani care se apropie in curand.

Imi puteti recomanda ceva potrivit si la un pret decent in sectorul 4 (oraselul copiilor, city mall, Sun plaza) sau zone adiacente?
Prin pret decent inteleg max 700 RON pentru 10 copii, o peterecere standard de 3 ore fara animatori cu meniu pentru copii. Locatia ar trebui sa aiba jocuri potrivite pentru copii de 8-12 ani (ex. masa de fotbal, biliard...)
Mc D este exclus, baietelului meu chiar nu-i plac petrecerile acolo (desi mie mi-ar usura viata...).


Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alecxa spune:

La 10 ani merge bine Laser Tag (parca este si in City Mall).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramiris spune:

Citat:
citat din mesajul lui alecxa

La 10 ani merge bine Laser Tag (parca este si in City Mall).


Ne-am gandit insa avem si fetite printre invitati si in plus unele mamici de baieti sunt impotriva jocurilor care imita lupta (n-as putea spune ca le condamn dar nici ca le inteleg, pentru mine e un joc si-atat).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ymca spune:

Noi am fost la b a m b i n i pe langa mall bucuresti la o petrecere de 10 ani. Cred ca indeplineste criteriile de pret. Au masa de fotbal, una de ping pong, o masa din aia pe care pui ceva care seamana cu un jeton si trebuie sa-l introduci in poarta adversa cu o chestie pe care o tii in mana ( ma rog , ceva alunecos, un hochei pe plastic), muzica, glob care arunca lumini de disco, masa sub forma de bufet suedez, loc pentru parinti separat, etc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramiris spune:

Citat:
citat din mesajul lui ymca

Noi am fost la b a m b i n i pe langa mall bucuresti la o petrecere de 10 ani. Cred ca indeplineste criteriile de pret. Au masa de fotbal, una de ping pong, o masa din aia pe care pui ceva care seamana cu un jeton si trebuie sa-l introduci in poarta adversa cu o chestie pe care o tii in mana ( ma rog , ceva alunecos, un hochei pe plastic), muzica, glob care arunca lumini de disco, masa sub forma de bufet suedez, loc pentru parinti separat, etc.


Multumesc mult, iau legatura cu ei sa ma lamuresc care sunt conditiile, am gasit site-ul si seamana cu ce ne trebuie noua.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

si eu incep sa ma interesez de pe acum, desi de abia in martie e "evenimentul"

Am fost duminica invitati la o fetita (9 ani) la Kiddies pe Baba Novac, mi s-a parut foarte OK. Cos de baschet, masa din aceea cu jeton, fotbal de masa, bile, mingii cu care sari, consola, camera separata unde s-a servit masa pt. copii. Loc separat pt. parinti, s-a putut fuma pe balcon Nu stiu ca pret cat a fost....

Ingrid si Cristi 8 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramiris spune:

Citat:
citat din mesajul lui ymca

Noi am fost la b a m b i n i pe langa mall bucuresti la o petrecere de 10 ani. Cred ca indeplineste criteriile de pret. Au masa de fotbal, una de ping pong, o masa din aia pe care pui ceva care seamana cu un jeton si trebuie sa-l introduci in poarta adversa cu o chestie pe care o tii in mana ( ma rog , ceva alunecos, un hochei pe plastic), muzica, glob care arunca lumini de disco, masa sub forma de bufet suedez, loc pentru parinti separat, etc.


Am fost acolo si ni s-a parut ok Am facut rezervarea, urmeaza sa vedem in curand cum decurge petrecerea.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

ramiris, cam cat ar costa ? Si cate persoane (copii plus adulti) sant ?

Ingrid si Cristi 8 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramiris spune:

Citat:
citat din mesajul lui ingridnen

ramiris, cam cat ar costa ? Si cate persoane (copii plus adulti) sant ?

Ingrid si Cristi 8 ani


Au oferta completa pe site. E 47 de RON de copil in weekend, 42 in timpul saptamanii. Min. 11 copii cu tot cu sarbatoritul. Include meniu pt copii, bauturi pentru copii, face painting, baloane de sapun la tort. 3 ore.
Fara tort, poti sa-l aduci sau sa-l cumperi de la ei (e 60 ron kg. la ei)
Au tot felul de optiuni pentru care evident platesti extra, pentru parinti poti sa iei meniuri sau bufet sau mini prajituri/mini pateuri.
Poti sa alegi tot felul de animatori, magicieni, petreceri tematice...gasesti detalii acolo.

Noi ramanem la varianta de baza, daca adaugam la costul pt. copii si ceva pt parinti, tortul si ce consuma parintii la bar... costul nu e chiar de neglijat.

Mergi la inceput