Tuse seaca persistenta

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

ca alergolog fff bun recomand Irina Bucur de la malaxa/mediclass

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vdrag spune:

Am uitat sa spun ca tratamentul naturist cu NikVorm a fost doar la inceput si pentru ca am inteles ca in cazul viermilor intestinali uneori tratamentul naturist nu ajuta in totalitate, am apelat la un produs pe care l-am gasit la farmacie, mai puternic dar avand siropul Liv52 pentru copii trimis de bunici din Romania, am putut sta linistita ca fetita mea va fi protejata, avand in vedere ca se spune ca aceste produse sintetice pot da unele reactii adverse luate pe termen lung, ceea ce in cazul nostru nu a fost cazul, dar paza buna trece primejdia rea! Deci impreuna cu Liv52 poti incerca fara probleme si produsele care se gasesc in farmacii si care sunt mai puternice si cu sanse mult mai mari de eliminare a viermilor intestinali. Iar ca si tratament de intretinere poti continua cu seminte de dovleac in coaja neprajite si date prin robotul de bucatarie, amestecate cu miere de albine.
Pacat ca aici pana acum nu am reusit sa gasesc seminte de dovleac asa cum am scris, ca as fi facut si eu acelasi lucru pentru fetita mea, iar pentru a o proteja singura solutie care mi-a ramas este de a repeta tratamentul peste cateva luni.

Mergi la inceput