Stie cineva sa-mi comunice pareri Fast TRACK

Stie cineva sa-mi comunice pareri Fast TRACK | Autor: Sara_Maria

Link direct la acest mesaj

Buna fetelor

Ce parere aveti despre cursurile Fast Track Kids si care mai sunt preturile. Am vazut ca au si modul pt cei mici

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Eu pot sa spun ca am fost cam dezamagita.Imediat la doua luni de la oparirea Evei,am incercat s-o duc la noi la Fast track....la varsta ei..2 ani si ceva....nu m-a multumit programul....nu era nimic nou si nimic ce sa-i atarga atentia..decat acelasi ambient ca de gradinita.....ceea ce nu a ost tocmai pe placul evei...Iar la urma torul nivel nu au vrut sa o primeasca....la doi ani ea stie extrem de multe..cei din grupa nu izbuteau sa interactioneze..fiecare era in alta parte si nici nu izbuteau sa comunice..degeaba i-a intrebat ea ce faci,ne zucam?A luat doar o imbrancitura...
Eu am fost dezamagita sincer,dar e doar parerea mea...

Madalina si Eva-Maria
https://picasaweb.google.com/lhmadalina/Dezastrul?authkey=Gv1sRgCIKAmOzUz-zXAw#5640047175923810098

TE IUBESC MINUNEA MEA ...ESTI ALFA SI OMEGA PENTRU MINE,RATIUNEA MEA DE A TRAI.....TE IUBESC.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=167698 aici ultimul subiect despre FTK
Sara Maria, am vazut ca m-ai intrebat si la alt subiect despre ei, iti spun aici: baiatul meu nu a fost decat la modulul Core, cel destinat copiilor peste 4 ani.

Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

Noi participam tot la Core incepand din martie anul acesta si suntem multumiti. Tarifele depind si de varsta copilului...
Poti lua legatura cu ei si te poti prezenta la o lectie gratuita sa vezi daca iti satisfac pretentiile si poti primi si reducere in prima luna atat tu cat si cel care te invita la program.
Daca doresti mai multe detalii ti le ofer pe PM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri2007 spune:

Am mai raspuns si altor fete. Noi din vara si pana acum am fost la Tots si de o saptamana ne-am mutat la Core. Noi suntem foarte multumiti. De fapt piciul este in primul rand. Dimineata se scoala si in loc sa vrea la gradi vrea la FTK. Mi-a zis ca ii place ca face "fel de fel de minuni" (e foarte poetic in vorbire...insa nu e departe de adevar).

Noi suntem multumiti!
Au un stil aparte care merge direct la sufletul si intelegerea celor mici.

Mergi la inceput