recomandare soft salarii

recomandare soft salarii | Autor: monis5

Link direct la acest mesaj

Bun gasit

Va rog mult sa-mi recomandati si mie, din experienta proprie sau a celor apropiati, un soft de salarii care sa fie - cum altfel? - foarte bun si foarte ieftin.
(Pas Saga, am incercat si e NU).

Multumesc mult




Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Din proprie experienta Ciel salarii. Ma ocup de asa ceva si pot sa dau detalii tehnice suficiente daca doresti.
Pretul variaza in functie de optiunile tehnice pe care le doresti. Insa si varianta standard este performanta. Varianta professional acopera optiuni profesionale derivate (rezolva partea de analiza de cost HR criterii colaterale de HR sau management HR).
Insa partea standard de salarii si tot ce cuprinde salarizarea inclusiv declaratiile contarea transferul in contabilitate este continuta.

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Marius multumesc, prompt ca de obicei

altcineva, altceva...?




Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Si eu lucrez cu CIEL de mai mult de 10 ani si e ok.
Am mai lucrat cu unul al unui tip din oras,era super ok si ala (nu mai stiu cum se numea), dar era mai scump.La fel am mai lucrat cu Berg bunicel si ala,dar tot costa mai mult.

MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009) www.dropshots.com/DIANATUDOR" target="_blank"> POZE
"10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla"

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=18" target="_blank"> VOTATI POZELE DIN ALBUMUL "VARA 2011 AMINTIRI DE VACANTA"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Multumesc Monica!

Altcineva?
Ma asteptam la mai multe raspunsuri...




Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

probabil ca voi ajunge eu intre timp sa ofer raspunsuri la propriile intrebari, de cand studiez piata de softuri




Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Ai sa iei o decizie pertinenta in acest caz. Am promotie luna aceasta poate te intereseaza.

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput