Andreea Cristina - sa o ajutam sa creasca

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns momosica spune:

Va multumim din suflet ca va ganditi la micuta noastra.Va voi confirma cand intra banutii,Dumnezeu sa va rasplateasca bunatatea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns momosica spune:

Buna seara,ALIAA au intrat banutii,multumim din suflet.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oxalis spune:

momosica, ce mai face Cristina? Am trimis si eu o mica donatie in contul in euro al tatalui, banii ar trebui sa fi intrat astazi (initiale AB.)
Toate cele bune Cristinei si intregii familii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns momosica spune:

Buna seara tuturor.Multumim din suflet oxalis,au intrat banutii,imi cer scuze ca nu am putut scrie chiar atunci sa-ti confirm .Ieri am venit de la recuperare de la1 mai-oradea.mergem din 3 in 3 saptamani,3 acasa -3 acolo.Cristina este bine,foarte energica si un pic cam agitata din cauza maselelor.A inceput sa aiba manutele mai mobile,se tot joaca si le studiaza,e vesela si foarte activa.multumim ttuturor care sunt alaturi de noi,si se gandesc la micuta noastra.pana in mai pe 13 trebuie sa strangem 6000 lei pentru terapia cu oxigen hiperbaric,si va rog din suflet sa ne sprijiniti daca puteti.multumesc mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns momosica spune:

Buna seara tuturor.Multumim din suflet oxalis,au intrat banutii,imi cer scuze ca nu am putut scrie chiar atunci sa-ti confirm .Ieri am venit de la recuperare de la1 mai-oradea.mergem din 3 in 3 saptamani,3 acasa -3 acolo.Cristina este bine,foarte energica si un pic cam agitata din cauza maselelor.A inceput sa aiba manutele mai mobile,se tot joaca si le studiaza,e vesela si foarte activa.multumim ttuturor care sunt alaturi de noi,si se gandesc la micuta noastra.pana in mai pe 13 trebuie sa strangem 6000 lei pentru terapia cu oxigen hiperbaric,si va rog din suflet sa ne sprijiniti daca puteti.multumesc mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Momosica, au intrat si de la mine banii?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns momosica spune:

BUNA ZIUA,MULTUMIM DIN SUFLET dicirstea ,DA AU INTRAT BANUTII,. http://andreea-cristinapuiutulnostru.blogspot.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Din pacate vin cu o veste trista,tocmai am primit mesaj de la Georgiana,mamica, ca sunt la reanimare la Budimex sau Marie Curie,pt ca Cristina este f rau are bronhopneumonie si infectie in corp,are toate organele afectate si nu le garanteaza nimeni nimic.
Are nevoie de rugaciunile noastre.Sa fim alaturi de ea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marcia03 spune:

Doamne ajuta !

Ma rog pentru micuta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_AS spune:

Multumesc si eu pentru mesaj, Gabitza.

Cristina are nevoie de rugaciunile noastre sa treaca cu bine peste septicemia ce i-a afectat rinichii si i-a marit ficatelul considerabil. Este internata la cardiologie la MS Curie, este pe maini bune, i se fac analize si teste cat este nevoie de des. Nu a pierdut in greutate, iar asta este un lucru bun.
Georgiana spunea ca de cateva ore parca s-a mai imbujorat,are sonda nazo-gastrica iar de maine, daca rezultatele analizelor sunt bune, i se va reintroduce laptic in alimentatie.
Medicii sunt rezervati, totul depinde de cum va reactiona trupusorul ei la noile medicamente.

Evolutia bolii a fost extrem de rapida, nici nu s-a simtit ca este bolnavioara.

Are nevoie de rugaciunile noastre, iar Georgiana de incurajari.

Multumim ca sunteti alaturi de noi.

Mergi la inceput