Andreea Cristina - sa o ajutam sa creasca

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns momosica spune:

olishka,gabby multumesc din suflet.Andreea nu stiu cand o sa venim la Bucuresti,ar trebui saptamana aceasta ,dar nu stam deloc bine cu banii.Cristina este mai bine cu mucozitatile ,nu se mai aude asa de incarcata dar acum ne tine pe loc nenorocitii astia de bani.Trebuie sa mergem si la control la inimioara ,a trecut 6 luni si sa-i facem si o ecografie la bazin-solduri dar cea mai importanta e biopsia la limbuta.Dar nu stiu deloc cum o sa facem .Va multumesc fetelor ca ne sunteti alaturi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns momosica spune:

Buna fetelor,noi suntem binisor,micuta e vioaie si destul de vesela,se agita si incearca sa faca ceva,bate din picioruse si are atat de multa energie.Ii place mult afara,acum ca e mai cald.In luna martie nu am strans nic un banut de la bazar.Va multumesc din suflet pentru ca ne sunteti aproape.Doamne ajuta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_AS spune:

Georgi, cand plecati iar la Oradea?
De ce ati mai avea nevoie?

Ai reusit sa rezolvi cu ambulanta pentru transport? Cu lapticul si pamppersii cum stati?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns momosica spune:

HRISTOS A INVIAT! Lumina si caldura Pastelui sa ne incalzeasca sufletele, sa ne lumineze mintile, sa ne deschida inimile spre iubire, credinta, iertare. Sa fim mai buni, sa ne bucuram din plin de frumusetea tuturor lucrurilor care ne inconjoara si sa daruim iubire celor dragi.PASTE FERICIT TUTUROR ALATURI DE CEI DRAGI!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns momosica spune:

Buna dimineata fetelor.Luna trecuta am strans de la bazar 40 lei ,banuti pe care i-am folosit pentru ai cumpara micutei unul din medicamente.Cristina noastra este mai binisor,dupa ce am fost la Oradea a inceput sa tina manutele mai relaxate,nu mai sunt asa spastice si tine si cateva secunde caputul.MAINE dimineata plecam la Oradea,la recuperare si speram sa venim cu mai multe progrese si incet ,incet sa recuperam.Este foarte vioaie ,zambeste si rade mai des si e foarte atenta sa nu piarda nimic din ce se intampla pe langa ea.Va pupam si va multumim din suflet ca ne sunteti alaturi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_AS spune:

Georgi, ati ajuns la Oradea?

Poate ne auzim la un telefon. Sper sa fie si mai bine dupa aceasta cura de recuperare. Va pup si va astept la Bucuresti. Sanatate micutei tale dragute.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Buna ziua.Ieri am vb cu Georgiana au fost la Oradea si acum erau la Busteni la recuperare pt 2 sapt.Ma rugat vsa spun ca au intrat luna trecuta 80 ron in cont pt Andreea Cristina.Va multumeste tuturor pentru ajutor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns momosica spune:

BUNA ZIUA.Am revenit si noi dupa o perioada destul de incarcata.Imi cer scuze ca nu am putut scrie ma des despre micuta noastra.La inceputul lunii mai am mers 3 saptamani la Oradea la recuperare si imediat ce ne-am intors de acolo am fost sunate sa ne ducem la Busteni daca putem,deci am fost si 2 saptamani la Busteni.Cristina este binisor,a inceput sa-si tina cateva secunde caputul,este mai relaxata cu manutele ,nu mai e asa spastica,este vioaie si super activa.Ii plac terapiile si la gimnastica plange doar daca nu o muncesti,ii place sa fie pusa la treba si mai ales ii place la bazin.A inceput sa fie mai atenta,nu pierde nimic cu privirea in jurul ei si este o zambareata.Va multumim din suflet ca sunteti alaturi de noi si multumesc mult Gabita si Andreea.VA PUPAM PPE TOATE.http://andreea-cristinapuiutulnostru.blogspot.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns momosica spune:

Buna ziua.In luna iunie am strans de la bazar 30 lei care i-am dat pe medicamentul cu omega al micutei.Va multumim ca ne sunteti alaturi,Micuta noastra de ieri tot face febra,azi am fost la medic si ne-a dat antibiotic si tantum verde pentru ca este iritata in gatulet si e posibil sa aiba infectie urinara.Va multumim ca existati.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Off Georgiana,numai mama sa nu fii cand ti-e copilasul bolnav........, multa sanatate micutei, sa treceti repede de episodul asta!

Mergi la inceput