cresa 13 program

cresa 13 program | Autor: crissteo

Link direct la acest mesaj

Buna ziua.

Imi puteti spune care este programul de la cresa 13 din Drumul Taberei? La ce ora pot lasa copilul dimineata si cand il pot lua? Pe site am vazut 6-18, dar dim experienat al alta cresa stiu canu se respecta acest program.
imi puteti spune cum sunt conditiile? Mancarea? Curatenia? Ce face acolo un copil de 2 ani? Ce pregatire are personalul? Se poate intra si altfel decat asteptand raspuns oficial la cererea oficiala?

Multumesc foarte mult pentru ajutor.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crissteo spune:

of, nici o mamica care sa aiba informatii despre aceasta cresa?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ronin spune:

Of, daca ai cauta un pic, ceva mai in urma, sa vezi cate pagini gasesti cu discutii despre cresa asta... Chiar daca are alt nume: Cresa Drumul Taberei", "Cresa de la Drumetul"...

E drept ca discutiile de acolo is ceva mai vechi. Ce pot sa iti spun e doar ca in urma cu vreo 2 ani s-a schimbat directoarea, Nu mai e d-na doctor Bogza.

Sfat: foloseste functia cauta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissteo spune:

Ronin, multumesc pentru sfat, am folosit functia sugerata de tine si of, am aflat ca cea despre care vorbesti tu, chiar este alta cresa, nu cea care ma intereseaza pe mine.
Of, deci informatiile nu-mi sunt de folos.

Daca este vreo mamica care stie din experienta cum este la cresa 13, va rog sa-mi impartasiti informatiile voastre.

Urmeaza sa-l duc pe cel mic la cresa si as vrea sa stiu cate ceva de la mamici care au copiii acolo.

Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ronin spune:

Aoleu!!! Asta(pe care o vrei) nu-i aia de la Materna? Despre ea, "vesti" de-acum 5 ani, doar de rau. Cunosc mamici care au avut copiii acolo si dupa vreo 2-3 sapt de prezenta, s-au reptras. De ce? vesnic bolnavi.

Dar, poate intre timp, s-a mai schimbat p-acolo ceva...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissteo spune:

Da, Ronin, cea de la Materna e, am auzit si eu lucruri rele mai recent intamplate, din cauza asta m-ar fi ajutat pareri ale celor care au acolo copiii.

Mergi la inceput