Ati comandata pe site-ul...

Ati comandata pe site-ul... | Autor: ali

Link direct la acest mesaj

De curand am fost la coafor si m-am tuns.Am un par f bogat cu fir gros si o tenta de natural.E foarte greu de intretinut.Adevarul e ca traiasca placa.E singura care-i mai da o forma.Acum am intrebat-o pe coafeza cu ce as putea sa ma dau pe par ca sa nu trebuiasca sa ma fac tot mereu cu placa.Mi-a recomandat ceva din gama Joico.
La salon era f scump aprox 90lei un tub asa ca am cautat pe net si am gasit site-ul charm.ro. Au preturi bune dar nu stiu daca sunt originale produsele.Dilema mea pleaca de la faptul ca nu au decat niste nr de telefon, fara nici o adresa, si o adresa de mail.
I-am tot gasit la colaboratori cu diverse reviste dar...
Ati comandat cumva pe site-ul asta, ati fost multumite?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns JuliaSM spune:

La subsolul paginii,la Contact, scrie si o adresa.



"I'd rather walk in the dark with God
Than go alone in the light;
I'd rather walk by faith with Him
Than go alone by sight."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Eu mi-am comandat foarte des de aici http://www.cristinacatana.ro/shop/produse-joico-2.html Foarte seriosi, n-am avut probleme.

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)

www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX


Mergi la inceput