Dr. Catalin Haiduc - 9

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns valeria79 spune:

Citat:
citat din mesajul lui carmenpit77

Valeria la et 2 la dr Gheorghe a fost fetita ta?


la etajul 2, la dr. Preda.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Albinutzzza spune:

Carmen, eu am prins-o pe dr. Gheorghe. mare petarda din punctul meu de vedere si fara pic de empatic. Rusinica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenpit77 spune:

Buna ziua gravidutelor Nu a mai nascut nimen la dr Haiduc?
Nu vin bebelusi acum de Mos Craciun?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madyi spune:

Am nascut eu pe 8 decembrie o mogaldeata cu dr Haiduc. Nu am decat cuvinte de lauda pt el, un dr exceptional care a stiut sa actioneze corect exact cand a trebuit. Fata mea a avut dubla circulara, pe care a facut-o in timpul travaliului, la sfarsitul expulziei imi mai trebuiau 1, 2 contractii care din pacate nu au mai venit, ea a ramas blocata si a trebuit aplicat forcepsul. Dar totul s-a terminat cu bine, iar ea este bine, nu are nici un semn de la forceps. Deci jos palaria pt dr. Haiduc.
Despre spital, la fel, am numai cuvinte de lauda, la urmatorul bebe sigur alegerea va fi aceeasi. E mare lucru in momentele dificile ale nasterii sa primesti o vorba buna, o incurajare. Toata lumea s-a purtat exceptional cu noi si nu am simtit niciodata ca trebuie sa dau ca sa fiu ajutata.

Deci recomand atat dr, cat si maternitatea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iana_62002 spune:

Buna ziua, mamici si burtici!!!!

Am intrat sa va salut in primul rand si sa mai vad ce se mai intampla pe aici, cam multa liniste pe aici......probabil se apropie un val mare de multi bebelusi burduhosi si sanatosi pe final de an!!!!
Noi va dorim viitorelor mamici sarcini si nasteri cat mai usoare si mult - mult laptic la bebelusi, multa sanatate!!! Mamicilor deasemenea multa sanatate la toate familiile lor, multa voie buna, beblusi sanatosi, laptic din belsug si multa rabdare cu bebelusi!!!


SARBATORI FERICITE IN SANUL FAMILIEI, LA MULTI ANI FRUMOSI SI TOTI SANATOSI!!!

sa ne auzim cu bine in noul an care vine!!! va pupacim cu drag, Iana&Bruno si tati al nostru!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madyi spune:

Multumim pentru urari Iana! Sarbatori fericite si voua si te asteptam in continuare aici sa impartim impresii. Pupici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ivanca78 spune:

Buna seara, va mai aduceti aminte de mine? Nu sunt pacienta dr. Haiduc, dar am intrat mai de mult in discutia voastra, sa va intreb despre Filantropia, si m-ati ajutat foarte mult!

Voiam sa va multumesc inca o data, sa va spun ca intre timp am nascut (natural cum mi-am dorit, la Filantropia, foarte OK), si sa va urez SARBATORI FERICITE si UN AN NOU BUN!

Madyi, inca o data felicitari - bravo pentru mamica curajoasa si sanatate micutei, sa se faca mare!

Inca o data, Sarbatori Fericite!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcineea29 spune:

Buna tuturor!

La multi ani in 2012! Sa aveti un an mai bun, cu nasteri usoare si copii sanatosi!

O sa nasc si eu luna aceasta la Filantropia cu dl. Dr. Haiduc, si dupa cum va dati seama am mari emotii fiind prima sarcina. Am ales sa nasc natural daca e sigur pt bebe si pt mine.
Am tot rasfoit forumul si am vazut ca majoritatea spun ca doctorului ii dai cat ai...as vrea sa stiu totusi care e suma minima. Nu suntem f instariti, asa ca nu ne permitem sa aruncam cu banii in stanga si in dreapta. Ma puteti ajuta cu informatia aceasta, va rog?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niccostea spune:

Bine v-am regasit si La multi ani! tuturor!
Am reusit in cele din urma sa ajung la dr. Haiduc, la Medical City. La CMU / Euroclinic nu mai colaboreaza decat pentru nastere, asa ca voi merge la control la Medical City o data pe luna de-a lungul sarcinii si probabil voi naste la Filantropia (DPN 16.07.2012).
Vroiam sa va intreb daca ar trebui sa-i dau bani si lui, personal, in afara de costul consultatiei - cand ma duc la Medical City. Ma gandesc ca din costul consultatiei, desi nu tocmai mic, lui ii revine o parte destul de mica... Voi cum ati facut / faceti?
Multumesc!

The best way to make your deams come true is to wake up.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yellowella spune:

el are procent din incasari. nu stiu exact cat este, insa eu cred ca este destul de mare, cam 40-50%. deci nu cred ca e cazul sa-i mai dai in plus. si, dupa parerea mea, nici nu cred ca ar primi. eu nu i-am dat decat cand am mers la spital. sarcina usoara!

Citat:
citat din mesajul lui niccostea

Bine v-am regasit si La multi ani! tuturor!
Am reusit in cele din urma sa ajung la dr. Haiduc, la Medical City. La CMU / Euroclinic nu mai colaboreaza decat pentru nastere, asa ca voi merge la control la Medical City o data pe luna de-a lungul sarcinii si probabil voi naste la Filantropia (DPN 16.07.2012).
Vroiam sa va intreb daca ar trebui sa-i dau bani si lui, personal, in afara de costul consultatiei - cand ma duc la Medical City. Ma gandesc ca din costul consultatiei, desi nu tocmai mic, lui ii revine o parte destul de mica... Voi cum ati facut / faceti?
Multumesc!

The best way to make your deams come true is to wake up.

Mergi la inceput