Dr. Catalin Haiduc - 9

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madyi spune:

Ane, mult a fost, putin a ramas. Sa vezi ce dor o sa iti fie de burtica dupa aceea. Si mie mi-a fost cam greu in ultimele saptamani ca ma dureau toate cele, aveam si niste arsuri nasoale, iar noaptea pentru mine incepea la 4,5 dimineata. Profita acum de somn si liniste, ca dupa aceea...Pup si noapte buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaemma spune:

Iana daca ai nevoie de pastilute sau oricare dintre voi : diana_gologan@yahoo.com

Aveti grija de burtici si bebei, dar si de voi!

Cu drag ,
Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niccostea spune:

Drageor, stiti cumva daca dl dr. are garda la Filantropia in urmatoarele zile? Am niste dureri ciudate, ascutite in zona perineului si - daca se intetesc peste week-end - m-as bucura sa stiu ca ma duc si il gasesc de garda. Daca trec week-end-ul, luni la prima ora sun la Medical City - poate ma programeaza marti...
Multumesc!

17+
MTHFR - A1298C heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea204 spune:

poti merge si dk nu este de garda, il gasesti dimineata.
Daca tii neaparat sa mergi cand este de garda, suna la spital si afli.


28 ani, MTHFR C677T homozigot
2 avorturi spontane la 5sapt si 6sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niccostea spune:

Multumesc, Andreea. Durerile mi-au trecut peste week-end (apar doar cand stau pe scaun), asa ca o sa ma duc intr-una dintre diminetile urmatoare.

18+
MTHFR - A1298C heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Albinutzzza spune:

Seara buna fetelor,

Iar e liniste si nu-mi place

Ane, cum esti? Tot 2 in 1?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madyi spune:

A nascut Ane! Am vazut acum pe Facebook!
Ane, felicitari!!! Te asteptam sa ne dai oficial vestea! Adica sa ne povestesti cum a fost!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Salutare!!!

Sunt si eu pacienta dr Catalin Haiduc, trebuie sa nasc in orice clipa. dar am o intrebare legata de spital: stiti cumva cat costa rezerva, daca trebuie rezervata din timp si daca ti-l lasa pe bebe in salon?

Sa aveti toate sarcina usoara si nastere usoara si sa stiti ca sunteti pe maini bune. Am mai nascut acum 3 ani cu dl doctor si totul a decurs ff bine. Eu sper sa nu nasc pana luni caci Catalin este plecat in weekend Sunt cam stresata. M-a lasat pe mana dr Florin Popescu. Ce stiti de el?

Multumesc

Olga, mamica lui David iepurasul si 39+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Ane este cu mine in odisee si a nascut prin cezariana pana la urma. Sunt bine fetele.

Olga, mamica lui David iepurasul si 39+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaemma spune:

Olishka,

Eu am nascut cu Florin Popescu, din pacate Haiduc nu a fost, era in concediu.
Am nascut prin cezariana, dupa 12 ore de chin, au decis cezariana, daca la tine este ceza programata e f bine, la mine nu a fost si s-a cam grabit, prin urmare am o operatie cam zambareata si am sangerat ca la menstruatie destul de mult. in rest s-a purtat frumos cu mine, sunt f amabili si sincer mi-am permis sa ii dau mai putini bani decat i-as fii dat lui Haiduc.
Stai fara grija ca o sa fie bine, nu stiu daca tu intrebai de rezerva dar stiu ca e cam in jur de 300 lei sau poate ma insel, e mai bine sa stai cu cineva si bebe sa fie la asistente, ca la rezerva sta cu tine si e mai bine sa te odihnesti.
Numai bine si si grija de tine!
Sarcina usoara si nastere usoara!

Cu drag,
Diana

Mergi la inceput