Ce telefoane mobile preferati?

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zmotocel spune:

am primit cadou un samsung galaxy nexus. eu care inainte aveam un telefon care nu stia decat vorbit, sms si mp3 (fara internet), acum nu ma mai despart de nouaq jucarie :))
mi-am pus toate aplcatiile care mi-au placut, ma anunta cand primesc mail-uri si mai nou cand mi se termina licitatiile pe ebay.
nu ma mai intorc la telefoanele non-smart :D

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mystique2012 spune:

Citat:
citat din mesajul lui luxe

Mie imi place foarte mult cum arata un Blackberry in mana unei femei !! Foarte mult !!!!!
Mie imi place ca celularul sa fie ca o mica bijuterie,deci acord atentie designului !! si e greu de ales intr-adevar...tot timpul apar noutati....!!!

www.flickr.com/photos/9734044@N08/" target="_blank">Jessica lui mami

Subscriu. Mie imi place Blackberry curve.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

HTC desire si nu-l schimb pe samsung desi Mos Craciun ma rugase cu el in mana dar nu ca nu ar fi mai bun ci pentru ca imi place si m-am obisnuit cu el

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ile30 spune:


eu am un samsung j700, de care sunt foarte multumita si un nokia express music, care e ...cam dezmembrat.


mami...in asteptare de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Mi-am luat un samsung galaxy nexus alaltaieri....beton da` cum il feresc eu de strica tot cea mica?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

neaparat folie protectie ecran si husa din silicon
sa il stapanesti sanatoasa Madalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

HTC ONE S. Inainte am avut Samsung Galaxy S.
HTC e 10 clase peste Samsung Galaxy S care a fost o mare dezamagire pentru mine.

HTC rules.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Citat:
citat din mesajul lui spiridusha

Eu sunt fan iPhone de muuult timp, si imi este greu sa ma dezobisnuiesc de accesul continuu la Internet. Sunt de fapt fana Apple, deoarece cred ca toate produsele lor sunt foarte user-friendly. Vrei mail, touch iconita de mail si gata. Sunt simplu de configurat si de utilizat produsele lor. Si faptul ca ai acces la sute/mii de aplicatii...GPS si poze misto! I love iPhone!

Mami fericita de Cristi!!! 09.03.2011

Orice cauza are efectul sau, orice efect are o cauza!





Acces non stop la net ai de pe mai toate smartphonurile. Nu are legatura Iphone cu asta.
Acelasi lucru este valabil si pentru aplicatii, GPS, iconita de mail, iconita de mesaje, ce vrei tu.
Diferenta o face procesorul, camera, meniul, sistemul de operare.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina.click spune:

samsung Galaxy dar mai bine imi luam HTC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Citat:
citat din mesajul lui ina.click

samsung Galaxy dar mai bine imi luam HTC




Nu e tarziu nici acum..

Mergi la inceput