Ce telefoane mobile preferati?

Ce telefoane mobile preferati? | Autor: desprecopii

Link direct la acest mesaj

Avem acest articol publicat: www.desprecopii.com/info-id-3444-nm-Ce-fel-de-telefoane-mobile-prefera-femeile.htm" target="_blank">Ce fel de telefoane mobile prefera femeile? dar pentru a fi cat mai aproape de realitate, trebuie sa va stim preferintele la telefoane mobile. Si motivele desigur.

Cu siguranta, toate femeile din ziua de azi au un telefon mobil in posesie. Deci ce model preferati si de ce?



Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Eu prefer unul simplu de folosit si rezistent, care sa nu cedeze la trantitul de parchet / ciment .
Un Nokia negru, simplu (cu taste clasice) a fost preferatul meu pana acum.



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

eu am unul simplu, cu carcasa metalica, meniu simplu de folosit, nu are nu's ce aplicatii sau functii pentru ca nu am cand sa le folosesc, are doar o camera foto de 2 megapixeli. e important sa fie rezistent la socuri si sa aiba un acumulator cat mai bun, sa nu fie nevoie sa-l pun la incarcat in fiecare zi.
nu-mi plac telefoanele cu touchscreen, sau cele cu clapeta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ela_04 spune:

Ieftine si practice.
Telefoanele mobile pt mine intra in categoria tehnologie. se uzeaza in timp atat fizic cat si moral.
Azi dai un pret, maine e la jumatate, poimaine apare altul mai tare si al tau valoreaza cat o pereche de tenisi.
Am unul de 2 ani...inca functioneaza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Nokia. Am LG acum, ca mi-a placut designul si la Nokia nu erau modele similare decat f. scumpe. la telefon ma intereseaza sa tina bateria, sa pot face o poza ok daca am nevoie neaparata si sa aiba MP3 si documente.
Nu as da vreodata bani multi pe un mobil, nu vad sensul.

**Fur is for petting***
http://www.facebook.com/#!/adoptiicaini
www.adoptiipisici.ro
Nimeni nu ramane virgin, viata tot ne-o trage o data.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns J.D. spune:

Nokia touch screen cu o camera buna. Cred ca il folosesc mai mult la pozat si filmat decat la vorbit si trimis sms. Ce imi mai place al el este ca pot accesa harta orasului.

Finn Constantine 15.10.2009 si 12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns patryss_88 spune:

Sa fie usor de folosit ( din punct de vedere al dimensiunii si meniului ) , sa nu fie foarte scump deoarece valoarea sa scade in timp si mereu apar modele noi , sa tina acumulatorul mult , iar toate acestea le-am gasit intrunite in NOKIA C3 -00 .
Nici eu nu agreez modele cu touch-screen , mi se par dificil de utilizat .


de gaza mica Luca Adrian


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madyrizi spune:

sony ericsson am eu si sunt f. multumita de el. am avut nokia express music si a clacat de vreo cateva ori (ultima data de tot).
sotul are galaxy mini si e ca un copil cu jucaria preferata .
copilul cel mare are samsung cu slide si e mandru de el .

Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/z7m2069icppvwhff.png" target="_blank">Mihai siwww.pregnancy-duedate.com/tickers/3n5z7sh3szzc8t5z.png" target="_blank">Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmickey spune:

am nokia C1-01,are un aparat foto,bateria sta incarcata mult timp,a fost trantit pe gresie, si a scapat fara nicio zgarietura...pai cum sa nu tin la el?





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Eu sunt fan Samsung, indiferent de model, acum am unul cu touch screen, imi plac culorile in special plus meniul usor.
Sotul e cu iPhone, ca are cu el tot ce poate face un laptop, atunci cand nu e la birou.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boticelina spune:

eu am un telefon alb sidefiu cu roz cu Hello Kitty Si desktop picture-ul e tot cu the awfully pretty kitty. E cu touch screen, mi-a luat ceva vreme sa ma obisnuiesc cu el, trebuie protejat mult mai mult decat unul clasic pe care il zvarli in poseta impreuna cu manunchiul de chei, dar imi place, e very girlie . M-am gandit ca oricum imi va fi rechizitionat de catre infanta in vreo cativa ani (daca o sa reziste pana atunci) si atunci probabil voi reveni la caramizile negre pentru care nu trebuie sa cumperi etuiuri pufoase (eventual tot roz)



Monica si Nancy, 04.07.2008
"If you are unware of your choices, then you have none"

Mergi la inceput