CARUCIOR GEMENI SECOND HAND

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns valiang spune:

ma intereseaza, daca mai este valabil....da-mi un mesaj!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariadna33 spune:

Citat:
citat din mesajul lui valiang

ma intereseaza, daca mai este valabil....da-mi un mesaj!


am vrut sa-ti trimit PM dar nu il ai activat, ti-am scris la celalalt subiect adresa mea de mail. mai este valabil anuntul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_r spune:

ma intereseaza si pe mine daca mai are cineva un carucior pt gemeni, pe care sa-l putem folosi de la nastere pana pe la 2-3 ani!
Multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marincam spune:

Vand carucior de gemeni ABC Design, (genul de pus un copil in fata celuilalt) format din: sasiu cu 2 landouri (unul portocaliu si unul maro),2 "scaunele" sport (ambele maro), inaltatoare pentru scaunele sport (astfel copii stau cu fata unul la celalalt), huse de picioare impotriva frigului. Caruciorul este in stare buna (noi l-am folosit pana la 1 an, pt ca la un an am primit cadou unul sport mai micut).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 2minime spune:

Mai este valabila oferta pentru caruciorul de gemeni ABC Design?Daca da, la ce pret si daca se pot vedea niste poze.
Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

Mamici si tatici! Am un grup de vanzari pe facebook, cu mamici care vand carucioare pentru gemeni, sterilizatoare, baby-phone, pompe de san, hainute si altele de genul, la preturi mai mult decat rezonabile. Va astept!

www.facebook.com/groups/369896643087518/" target="_blank">Grup de vanzari MAMI VINDE IEFTIN... Vino si tu, mami!

Uneori am impresia ca daca animalele ar putea vorbi, noua ne-ar fi rusine sa mai deschidem gura.

Mergi la inceput