ANIMATORI PETRECERI COPII

ANIMATORI PETRECERI COPII | Autor: ligeea

Link direct la acest mesaj

Buna seara ,

Peste 2 saptamani am ziua de nastere a baietelului meu mai mare , implineste 8 ani. La rugamintea lui si dupa modelul petrecerilor la care a participat as vrea sa chem un grup de animatori pentru copii.
Stiu ca parerile sunt impartite dar de pe mnet e greu sa te hotarasti , toti par ca sunt la fel de buni si spectacolel sunt asemanatoare
Va rog sa ma ajutati cu o nechipa -un magician sau ceva fun -sience , 2 animatori care sa faca diverse joculete cu ei, durata totakla cca 2-3 ore .

Va multumesc

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mari78 spune:

Noi de cate ori am avut nevoie, am apelat la Junior Party (ii gasesti pe net). E drept ca noi am cerut sa vina numai printese, suntem fetite, dar copiii au fost antrenati in diverse jocuri, astfel ca parintii au putut sa se simta bine. Chiar si la botezul celei mici am adus o printesa, aleasa de fetita cea mare. Am fost multumita de raportul calitate/pret.

La multi ani si petrecere reusita !

www.flickr.com/photos/10472485@N02/" target="_blank">poze
poze noi
Teodora 2 ani+ si Anca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maadi spune:

Noi am apelat la "piratii" de la Blu party (tot pe net ii gasesti).

Maadi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligeea spune:

M-am uitat si eu la Blue Party si mi se par Ok, la noi vin multi copii cca 20 asa ca avem nevoie de animatori ,,antrenati"...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anculina spune:

Noi am avut mereu animatori si o data ursitoare de botez de la caravana personajelor. Am cautat pe net si sunt cei mai ieftini si chiar au fost super ok.

Mergi la inceput