Bazar umanitar (68)

Bazar umanitar (68) | Autor: alexandrina

Link direct la acest mesaj




NOUL BAZAR IL GASITI AICI

Cazurile umanitare

Regulamentul

Lista neagra

Lista de dorinte

Ce dorim de la site...

Rapoarte

Moderatori site bazar: ADMIN, anda08 si Laura25

In cazul in care doriti sa donati produse(in stare buna sau foarte buna) pentru bazar, insa nu va puteti ocupa de distribuirea lor, va rugam sa luati legatura cu una din persoanele dispuse sa preia produse, in functie de cazul pentru care doriti sa le donati.

LISTA CU PERSOANELE DISPUSE SA PREIA PRODUSE:

[purple]pentru Alexia: sabina.p

pentru Alexandru Halapeti: dianaalex

pentru Bibi: aticia

pentru Bogdan: Dodo-pui

pentru David: Leditia, mamagiuliei

pentru Ema: mari_paun

pentru Ionela: mikaeela

pentru Raisa: katteryna

pentru Robi: Laura25

pentru Marius Andrei: ancadragoman

pentru Raul:claudia.andrici






Cap. 1, Cap. 2, Cap. 3, Cap. 4, Cap. 5, Cap. 6, Cap. 7, Cap. 8, Cap. 9, Cap. 10, Cap. 11, Cap. 12, Cap. 13, Cap. 14, Cap. 15, Cap. 16, Cap. 17, Cap. 18, Cap. 19, Cap. 20, Cap. 21, Cap. 22, Cap. 23, Cap. 24, Cap. 25, Cap. 26, Cap. 27, Cap. 28, Cap. 29, Cap. 30, Cap. 31, Cap. 32, Cap. 33, Cap. 34, Cap. 35, Cap. 36, Cap. 37, Cap. 38, Cap. 39, Cap. 40, Cap. 41, Cap. 42, Cap. 43, Cap. 44, Cap. 45, Cap. 46, Cap. 47, Cap. 48, Cap. 49, Cap. 50, Cap. 51, Cap. 52, Cap. 53, Cap. 54, Cap. 55,Cap. 56, Cap. 57, Cap.58, Cap. 59, Cap. 60, Cap. 61, Cap. 62, Cap. 63, Cap.64, Cap. 65, Cap. 66, Cap. 67

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Buna ziua,inimoaselor!

Sper sa trag piciorul sa fie mai multa activitate pe acilea...

Eu am reusit ieri sa trimit coletul catre ada_h si nu sunt lamurita daca lavinia.p a primit coletul expediat pe 4.08? Aveti idee daca a scris pe undeva si am ratat eu mesajul? I-am trimis azi mesaj privat... sper sa primesc un raspuns repede...

Va din mers! O seara minunata!



Ce am eu de oferit si/sau vandut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andata spune:

Buna ziua. Am si eu o mare problema si nu stiu pe cine sa intreb, asa ca sper din suflet sa imi raspundeti. Situatia e urmatoarea:
In data de 12.08 am castigat la licitatie 2 lucruri de la gatea1980(gateamiha pe bazar). Prietena mea m-a rugat sa ii caut si ei body-uri cu maneca lunga pt fetita ei de 8 luni si am gasit 5 body tot la miha.
Au fost castigate pe 17, respectiv 18. Ma gandeam sa platesc pentru toate pe data de 26 (pe 25 faceam rost de bani si tot pe 25 ia si sotul prietenei mele salariul), insa aseara prietena mea a primit 4 cutii mari cu haine, in care sunt cel putin vreo 25-30 de body-uri. Pentru ca nici ea nu sta stralucit cu banii, m-a intrebat daca ar putea sa nu le mai ia pe celelalte, eu urmand sa platesc produsele pentru mine.
Accept eu orice calificativ negativ rezultat din aceasta mare incurcatura si imi cer mii de scuze pentru problema provocata. Pot fi reintroduse body-urile la bazar?

Mami de un fecior, o fecioara si o scumpa racusoara

Tutu land

blog de mama
Si ingerii au nevoie de ajutor
Blogul lui Mihaita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Stiu ca am de radpubs la niste intrebar idar abia acum am ajuns la sputal. Am avut o zu de cosmar. Matei a facut o infectie bacteriana si a stat toata ziua la perfizii. Acum scriu de pe mobil, in mica pauza de un "pipu".
Masor si raspund la nospte, dupa ce spal,granrsc si culc copiii ,ca soata e in medical. Cu spatele in tepenit



CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA; www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2
A DOUA MINUNE
MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius!
Sa o ajutam pe Georgi sa mearga
Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Serialbastre spune:

Dici, multa sanatate lui Matei si sotului!

Andreea si Cezara - Ilinca (2.06.2009)

In bucataria mea

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

Dici multa sanatate va dorim si multumim pentru toate eforturile depuse!

RAISA MARIA
BLOGUL NOSTRU
POFTITI IN BAZAR

www.youtube.com/watch?v=RaEsz-p1E0M" target="_blank">Lasati copiii sa vina la Mine...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andata spune:

Dici, sanatate lui Matei si sotului.

Mami de un fecior, o fecioara si o scumpa racusoara

Tutu land

blog de mama
Si ingerii au nevoie de ajutor
Blogul lui Mihaita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

salutare
dina, am sa te rog sa ii confirmi laurei plata pentru bluza de trening.
http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=30440
multumesc frumos


a, si dictionarul de la tine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyalo spune:


O gecuta H&M pt. un baietel.
http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=30532&n=Geaca-toamna-primavara-baietel-HM


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid spune:

dici multa sanatate

andata eu cred ca nu este nici o problema daca renunti la produse, termenul nu este foarte mare. vorbeste cu gateamiha pe mail si explica-i situatia, sigur va intelege.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Eu am primit pantalonasii George mov de la Dodo-pui, sunt mai frumosi decat in poza, o singura temere am, ca ne sunt cam scurti, dar nu conteaza, ne plac mult, tot ce e roz/mov e bun.

Blogul meu - de la noi, pentru ei!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!





Mergi la inceput